Nocování Vysoké tatry

Od: Datum: 12.08.15 10:08 odpovědí: 3 změna: 12.08.15 18:28

Ahoj, dá se někde ve Vysokých Tatrách nocovat ve vyšších výškách? nějaké útulny? Spát někde u Smokovce v lese netoužím :)

doplněno 12.08.15 10:29:

ubytování zdarma.. respektive hledám místa, kde horská služba toleruje přespání :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.15 10:17

Velmi málo...snad by se dalo na prstech jedné ruky spočítat.

Potom jedině klasické horské chaty typu Téryho, Zbojnická, Zámkovského...atd.

doplněno 12.08.15 10:45: Legálně to nepůjde..Můžete vznést dotaz na HZS:OS HZS Vysoké Tatry - Starý SmokovecStarý Smokovec č.23, 062 01 Vysoké Tatry tel.: 052/4422820, fax: 052/4422855e-mail: vtatry@hzs.skAle podle řádnu TANAPu je to dle mne nemožné (byť pokud se uděláte "neviditelní", tak tu noc asi někde přečkáte..Jen na Vás nesmí nikdo přijít..
Ohodnoceno: 0x

Od: asd1
Datum: 12.08.15 11:20

Moc se nedá, leda nouzový bivak jako horolezec, ovšem to se musí vlézt do stěny.. U chodníku vás najdou a skásnou. Leda se plížit jak partyzán, zalehnout někam za šutr až za tmy a nesvítit, ráno s rozedněním vypadnout a snídani vařit o kus dál... V Alpách to jde bez problému (až na místa kde je přímo zákaz)

Od: jardas
Datum: 12.08.15 18:28

Já jsem jednou s kámošem přenocoval v Pričnom sedle. Ale bylo to beze spaní, přišli jsme tam večer v 8 a kecali do 4 do rána. Nebyl tam nikdo a ráno kolem 5 východ slunce - nádhera.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.