Lichotka nebo urážka? :D

Od: Datum: 11.08.15 20:10 odpovědí: 5 změna: 11.08.15 21:12

Myslíte si že by holku potěšilo když bych jí řekl něco ve smyslu že je na ní krásný pohled když spí atd.? :-D není to moje holka ale chtěl bych jí získat a už jsem ji několikrát spát viděl *pusa* nebo by ji to urazilo? To bych nechtěl :D vážně když spí tak je to roztomilé :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.15 20:21

Neviděla bych to ani tak jako urážku, ale přesto by mi bylo hlavně nepříjemné vědět, že si mě někdo prohlíží, když spím. Protože člověk nemůže vědět, jak ve spánku vypadá a co třeba vyluzuje. Takže jako lichotka nic moc.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 11.08.15 20:39

Neznáme ji, ale pokud ji chcete získat, vymyslete si něco lepšího. Tímto byste ji mohl třeba uvést i do trapných rozpaků a mohla by mít pocit, že ji špehujete při spaní. Ne každému to musí být příjemné..

Ohodnoceno: 2x

Od: iamsuperman69
Datum: 11.08.15 20:57

Ok díky *frajer*

Datum: 11.08.15 21:04

Já osobně bych tuhle pointu zakomponoval do pár řádků veršů, třeba neumělých,ale určitě milých a druhou stranou pochopených

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.08.15 21:12

To by mohlo být řešení. V okouzlení verši slečna nemusí postřehnout, že vlastně na ni zíral, když bezmocně spala.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.