Mužu mít HIV?

Od: Datum: 10.08.15 20:55 odpovědí: 4 změna: 11.08.15 00:37

Zhruba před 4 mesíci jsem měl nechráněný sex. Tak 2 dny poté mi bolelo u jater. Po 4 mesících mi začelo bolet u jater znovu a par dní sem cítíl unavu,na dásni se mi udělal aft a měl jsem pocit že mám teplotu ale neměl jsem. Po pár dnech to přestalo a tedka mi chvilkama svědí na kuži. Žádny ´virážky němám jen se mi udelal asi 2x malej červenej flek na zadech a do hodiny zmizel.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 10.08.15 21:08

Můžeš, proč bys nemohl?

Když víš jak se souloží, mohl bys vědět, že na HIV existuji testy (o ochraně ani raději nepíši). Myslím, že ani zdejší admin nevlastní křišťálovou kouli a nejsem si jistá, zda tu není nějěká kartářka. Ti by mohli se podívat do tvé buducnosti.

Ohodnoceno: 0x

Od: mot
Datum: 10.08.15 21:08
Ano muzete. A je jedno jake si myslite,ze mate priznaky.
Ohodnoceno: 1x

Od: filcke
Datum: 11.08.15 00:24

A co třeba Syfilis, Muňky, chlamidie atd.. u kazdého se projevuje kazda nemoc jinak a propukne za rozlišnou dobu. Zajděte k doktorovi ... :)

Od: oi
Datum: 11.08.15 00:37

Noc vám není, jste zdravý.

Upozornění od sys ladinpraha 11. 08. 2015 00:55:35
Odkud ta jistota?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.