Jaké ženy/dívky preferujete

Od: Datum: 10.08.15 18:16 odpovědí: 7 změna: 11.08.15 14:00

Dobrý večer, preferujete spíše vyhublé ženy(dívky, hubené,při tělě či baculaté? :)

Dále mám ještě otázku...jak se sblížit s kamarádem se kterým se sotva pozdravíme, kino atd. asi u něj nehrozí *smich*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.15 18:19
avatar
Mas li jeho mobil ci facebook , je to jednodussi.
Mam rad normalni holky , zadne anorekticky , zadne modelky , zadne extra kilo makeupu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 18:32
avatar

Od mládí mám ráda pořádné chlapy, nejlépe lehce prošedivělé ovšem děda mi za 35 let manželství zešedivěl úplně (možná že ze mně). Na koupališti jsem si všimla kolik je obézních žen, mužů a bohužel i dětí. Kamaráda pozdravte a pozvěte ho do kina.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.08.15 18:32
avatar

Takové, které dokážou zaujmout svými myšlenkami a tím, co z nich vyzařuje. Kdo se soustředí na povrch, ten bývá později často zklamán.

Kamarád, se kterým se sotva pozdravíš? Patrně nemáte nic společného, navzájem jste se nezaujali, tak proč se chceš o něco snažit?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mp*
Datum: 10.08.15 18:37

To je strašně povrchní. Prostě tu ženu musíte vidět (a hlavně ona Vás), pak se teprve možná ukáže, co by z toho mohlo být. Každý to má jinde. Někdo v očích, někdo v obličeji, někdo dále v těle. V tom je to pěkné. U někoho je zase lepší, když nezačne vůbec mluvit, a je pak daleko přitažlivější (ale to byl spíše vtip). Takže o váze - o ničem.

doplněno 10.08.15 19:29:

já vím, že je to of topic, ale o tom mluvení, a jeho zákazu jsem měl na mysli dva Sparťanské fotbalisty - Bořka Dočkala a Lukáše Váchu. Oni to umí, když chtějí tak převálcují kde koho. Jsou krásní (nejsem homo, ale doufám, že pěkného chlapa poznám). Ale tak nějak mě to nesedí. Jestli by neměli trochu ubrat v tom sebevědomí (možná pak bychom byli zase alespoň mistři Evropy).

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 10.08.15 19:07
avatar

Preferuji ženy tak akorát. "Modelky" (podle dnešních měřítek) a anorektické vychrtliny ani náhodou. To už spíš lehce plnoštíhlé. Bohužel jsem v životě měl pár partnerek spíš "plno" než "štíhlých" :-D, ale jejich ostatní vlastnosti tenhle drobný nedostatek plně kompenzovaly.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 21:05
avatar

ono je to jedno jestli je to matrace nebo žehlicí prkno,když si s ní nemáš vo čem pokecat>>> preferuji ženy smyslné a chytré>>> jinak se hodnotí 20,a jinak 50 a jinak po 25letech manželství>>> důležité je najít tu pravou,na ostatním nezáleží a k druhé části otázky: co si to jako představujete pod pojmem "sblížit se s kamarádem"?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: meteorman
Datum: 11.08.15 14:00

Preferuji štíhlé. Má-li nadváhu, nemá u mně šanci.

Na koupáku vidíš, kolik jich je obézních...S takovou v posteli?to je pod nejubožejší ubohost *smich*

Ty vychrtlý se prakticky nevidí

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.