Bolest ucha

Od: Datum: 10.08.15 13:11 odpovědí: 3 změna: 10.08.15 16:16
Dobry den nevite co je nejlepsi na bolest ucha?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 10.08.15 13:32
avatar

Zcela nejlepší je kontrola na ušním. V lepším případě je to nachlazeno a dá vám tam vatičku a tekutinou - okamžitá úleva a do druhého dne klid. V horším případě zánět středního ucha či hůř.. injekce, ... - záleží, jak rychle tam budete pospíchat...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.08.15 13:41
avatar

Abych nemusel při každé bolesti ucha hned hnát na ušní, mám doma parádní přípravek Audiron od fy. Energy. Není nejlevnější, ale funguje. Nakape se na kus vaty a strčí se do ucha, tam se nechá několik hodin podle potřeby. Případně lze druhý den opakovat, pokud bolest neustoupí - zatím to vždy zabralo, byť někdy až napodruhé. Teprve když toto nepomůže, zvážil bych návštěvu ORL.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.08.15 16:16
avatar

Záleží na důvodu, proč ucho bolí. Jestli máte zánět středního ucha a za bubínkem je hnis, pak lékař je nutností. Jestli je to bolest neznámého původu i pak bych to raději slyšela od lékaře, než léčila sama doma.

Ještě mě napadlo, že někdy může bolet ucho, protože roste zub moudrosti anebo bolest je z příušních žláz, tedy z příušnic.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.