Odkud máme vodu?

Od: ® odpovědí: 4 změna:

Ahoj, dá se zjistit odkud konkrétně náš dům bere vodu(jsme-li napojení na obecní vodovod)? Kde? Existují mapy vodohospodářské sítě? Díky

4 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar ben

Dobrý den, bude to vědět Váš dodavatel vody, se kterým máte smlouvu na dodávku.

Ten by měl vědět, kde k té vodě přišel, když ji dodává dál. Tedy, něco jako VaK. Zdravím!

P.S. Ta voda bude zřejmě pro jednu obec z jednoho zdroje - těžko to bude jiné pro každý dům.

doplněno 07.09.15 14:53:

Myslím, že tazatel hledá spíše odpověď na druh vody, kterou dostává, resp. zda je to z vrtu nebo povrchová a odkud. To by měl vědět ten dodavatel. Např. u nás je to kombinace vrtů a vody povrchové, která se čistí a upravuje pro vod. síť. Tazatel to jistě upřesní (co měl na mysli).

 


0x
avatar suzymon

A komu teda platíte spotřebu? To Vám nechodí žádná složenka - faktura? Tam by to mělo být napsané, komu konkrétně platíte, od toho Vám voda přichází. Snad byste věděl, kdybyste bral vodu z vlastní studně. Jinak se voda normálně platí.

 


0x
avatar jabraka

Některé menší obce postaví vodovod pro své občany a náklady hradí,lidi neplatí za vodu,zaplatili si už rozvody,zdroj vody je natolik vydatný,a kvalitní,že jsou náklady na distribuci a úpravu vody minimální.

JABRAKA

Aha. Tak to jsem opravdu netušila. Zase jsem o něco chytřejší. :)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]