Zamilovaná do zadaného

Od: Datum: 07.08.15 22:07 odpovědí: 3 změna: 08.08.15 16:21

Dobrý večer, se svým přítelem jsem teprve 6 měsíců, a byla to láska na první pohled. Jenže přítel se za velice krátkou dobu stihl změnit. Nevím jestli jsem se mu omrzela, ale poslední dva měsíce se ke mě chová strašně chladně. Je strašný problém když jsem u něj a chci půjčit počítač, tak dělá že mě tam nemůže pustit že tam má důležitý věci jako by tajil nevěru. Navíc se mi strašně zprotivěl, je mu 20, mě 18 a tím že jsem o 2 roky mladší dělá ze mě strašně podřazenou. Jsem rozhodnutá že ten vztah chci ukončit. Jenže to nemůže být tak jednoduché, protože jsem se stihla zamilovat do jeho mladšího bráchy. Je to naprosti jinej člověk, je trochu zvláštní v kladým slova smyslu, studuje počítačovou grafiku, je celkem kreativní a má tolik zájmů. Byl mi strašnou oporou, dokázal mě pochopit a nesktučně se vcítit to moji role. Jenže má holku a vypadá to na dost vážný vztah. Jsou spolu 3 roky. Je mu bude za měsíc 17 a ji 20. A jestli si ji nabrnkl když je mu bylo 13 a jí 16 a mezitím se nerozešli, tak teď kvůli mě ten vztah rozhodně neukončí. Ani nevím jestli by mě tu lásku opětoval. Já mám takový cítění že bych mu měla říct co k němu cítím i když to nedopadne asi dobře.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dalmationka
Datum: 07.08.15 22:29
To mi pripomelo pribeh ze stredni.Jedna spoluzacka mela dlouholeteho pritele.Az po skole nejaky rok,co jsme se potkaly.Rekla mi,ze uz s nim neni.Proste se dozvedela,ze jeji vlastni sestra s nim chodi 2 roky,behem jejiho vztahu.Mela zlomene srdce asi na milion kousku.Nedokazu si predstavit,ze by moje sestra zacala chodit s mym klukem.Pak clovek nevi kdo je horsi.Jestli ten kluk nebo ta sestra.Kazdopadne kdyz jsi se zamilovala,rekni mu to.Za pokus to stoji.Jestli je jeho holka pro neho dulezita,pak nemas sanci.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.08.15 16:07

Je to docela jednoduché, podle všech znaků se jedná o nerovný vztah. Kopni mu do pr..., i když máš pocit, že ti to zlomí srdce. Třeba potkáš někoho lepšího, jsou nás milióny.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.08.15 16:21

To nic, jenom hledáš, to je výběr. Nynějšího pusť k vodě, zamilovanost je ze začátku hezká věc, ale po delší době už trochu vidíš kazy na chování. není to to pravé.

Jeho bratrovi nic neříkej, nech si to jako svoje tajemství, časem zapomeneš. Má svoji slečnu, zkomplikuješ to jemu, sobě, i slečně, ona bude nešťastná, bude tě nenávidět. Nic dobrého z toho nevzejde.

Co je v domě, není pro mě, trochu přeneseno.

Běž opravdu do jiného vztahu, ale nepospíchej, věnuj se chvíli sama sobě. Jak by ti bylo, kdyby jsi chodila s tím mladším bratrem a potkávala toho nynějšího. Pro mě by to byla prekérní, nepříjemná situace, nemám hroší kůži.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.