Manžel u milenky,co já doma?

Od: Datum: 07.08.15 18:04 odpovědí: 35 změna: 20.08.15 22:56
Ahoj,resila jsem tu manzel masochista.To uz jsem docela pochopila a uz v tom nevidim takovy problem.Horsi to je,jak se mam zabavit pred usnutim.Nemam strach,ze by mi ho milenka ukradla.Spis zarlim,ze bude s jinou holkou. Nejvic mi vadi,ze si spolu budou povidat.Nevim,jak bych to vic specifikovala.Kazdopadne se o moc obohatil nas dosavadni vztah.Horsi je,ze ja nemuzu opustit pres noc deti.Mladsimu za chvili budou 2 roky.Romantickej sladak si asi nebudu moci pustit,to by mi chybel jeste vic.Spoleham na rozectenou knizku a pripadne budu dodelavat naramek.Treba jsem jen zbytecne nervozni.Co zeny a muzi,jak to mate,povolujete manzelum milenku,manzelkam milence?Kdyz jsem byla cerstve po porodu,rikala jsem manzelovi,at si nejakou najde.Protoze jsem byla unavena a na sex ani nepomyslela.A nic jsem z neho nemela,bylo to jen,ze jsem "podrzela".Zazitek na obou stranach mizerny.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.08.15 19:54

Dobrý den, asi jsem moc puritánský, ale já bych se při pomyšlení, že manželka je s tím milencem ani zabavit nedokázal. Vaše svobodomyslnost a velkorysost jsou úžasné (pro Vašeho manžela). Pokud jsem pochopil (to o tom zabavení), tak si najděte milence a může k Vám docházet (ani nemusíte odcházet od dětí). V podstatě si to domluvíte s manželem, který by neměl protestovat - měl by být rád, že je jeho žena žádaná a on si pošetří sílu na milenku. Jenže, já bych to nedal. Zdravím!

P.S. Dobrým společníkem před usnutím by mohl být i vibrátor.

doplněno 08.08.15 08:32:

dalmationka - nejdříve se zdálo, že jste otázku založila, protože Vás tato situace trápí. Nyní mám dojem, že požadujete pochopení nebo pochvalu, jaká jste úžasná a tolerantní. Píšete, že ani Vám to nepřijde jako normální stav, za komunistů to také nebylo normální a snad se pokoušíte o jistou osvětu v dnešní společnosti a hledáte podobné osudy pro potvrzení toho, že to děláte dobře. Asi by jste uvítala, aby se to normálním stalo a byl překonán ten všední a nudný rodinný model z minulé doby. Pokud jste schopna rozlišit mezi láskou, milováním a sexem, tak už to neřešte a zabavte se po svém jako každý jiný den - přeci (podle Vás) o nic nejde. Já Vás za tento přístup chválit nebudu, ale své příznivce tu možná najdete. A to, že si Váš manžel s milenkou i povídá (a jistě i o rodině), berte tak, jak je úžasné, že si i v takové situaci vzpomene na Vás a děti.

doplněno 08.08.15 17:53:

dalmationka - no, konečně to z Vás vypadlo. Hledala jste zde balzám na duši a pochopení. Tedy, to, co jsem Vám již psal a co jsem si myslel, že je účelem Vaší otázky. A vidíte - stačily jen dvě otázky a už jste klidnější. Doufám, že třetí otázku na stejné téma již nezaložíte, protože již není třeba. Balzámu jste se dočkala, tak můžete být spokojená.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 07.08.15 19:58

Nemohl si na vás prostě těch pár týdnů počkat? přeci není zvíře,ne? (snad)

Ohodnoceno: 1x

Od: dalmationka
Datum: 07.08.15 22:18
Ono to trvalo temer 2 roky.Hodne jsem kojila a byla upnuta na dite.
Datum: 08.08.15 11:25
Pochvalu nehledam.Jen hledam cestu,to je cele.Urcite by se mi libilo vic,kdyby manzel nikam nemusel.Tezko si dokazu predstavit,ze bych ho opustila.Je to clovek se kterym se citim spokojena,az na tuhle vyjimku.Bez sebe nedokazeme zit.Na rozvod jsem pomyslela,kdyz jsme meli doma male miminko.Manzel byl v prosinci 25 dni v kuse v praci.Abychom zvladali splacet uver na dum a koupit si i neco jineho nez jenom potraviny.Odjizdel rano v 7 a prijizdel ve 21 hod.Protoze to pro me bylo tyranizujici.Zvazovala jsem variantu zivota bez nej.Jenze jsme spolu spoutani bez ohledu na deti.Kazdopadne kdyz si staci jeden muz a jedna zena,tezko existuje neco krasnejsiho.Bohuzel o tu krasu prichazim,ale co asi tak mam ted delat?Snazim se videt ty pozitiva.Tak citim,ze uz jsem z toho,jak se rika zase v prdeli.Ale tech slz bylo uz dost.Zivot jde dal.Hledam,jak to prezit v praxi.
Datum: 08.08.15 12:21

Hmmm, tak manžel maká od nevidím po nevidím, aby Vás zajistil a Vám se to nelíbí. Dva roky jste odmítala sex a posílala ho za jinou... No, jste na nejlepší cestě, aby si ji manžel opravdu našel.

Buďto lžete tady nám, nebo sama sobě. Váš vztah asi není až tak kvalitní.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.08.15 18:43
Presne tak.Dalsi zakladat nebudu.Jeste me nic v zivote, tolik nesebralo.
Datum: 07.08.15 20:27
Tenhle dotaz nemyslite vazne, ze ne... A jestli ano, tak zmente prasky nebo doktora!
Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.08.15 21:02

Vážená, úlet pro mě není důvod k rozvodu, já to mám nastavené trochu jinak, nemůžu-li "lyžovat" já, nenutím zdravého manžela zbavit se lyží ale vaše benevolence je spíš pro psychologa. Kupte důtky a zešlehejte ho tak, že nebude mít chuť jít za nějakou dominou. Mimochodem kdybych se dozvěděla, že v době kdy jsem nosila jeho dítě a v době po porodu šel hledat sex jinam, šel by z domu, toto se neodpouší.

Od: tenvasmanzel
Datum: 07.08.15 21:40
Ten váš manžel si vás teda pěkně našel a vycvicil. Vůbec nechápu, ze to trpíte, když vám to očividně nepřijde v pořádku a když vás tím trápí. A ze jemu přijde v pohodě vás trápit mi taky nepřijde ok.

Datum: 07.08.15 22:14
Docela jsem cekala takovehle odpovedi.Milence si schanet nechci.Kazdopadne dekuji za nazory.Mezi materskymi se mi splasili hormony,ze jsem pomyslela na neveru.Proto chapu,co citi chlapi,kdyz proste potrebuji.Vybrator u me jako nahrazka nefunguje,leda ze by ho drzel nekdo jiny v ruce Asi jsem nejaka take nenormalni Ale opravdu dekuji.
Od: pernikova
Datum: 08.08.15 01:43

Ahoj,

tak to je super. Pokud jste se domluvili, že o tom, že je s ní budeš vědět, tak úplně nejlepší je prostě dělat to, co děláš, když není doma... Prostě jako kdyby byl v práci... třeba...

A pokud to jde, tak si třeba snaž taky odpočinout od dítěte. Zas někdy může hlídat tatínek, a ty můžeš vyrazit s kamarádkami...

Znám jeden pár, kde prostě jednou ona šla za svými milenkami a on hlídal a jindy on šel za svými milenkami a s dětmi byla ona. A fungovalo to dobře (jedna jeho milenka jsem byla já...)

Datum: 08.08.15 06:34
No super,nejsem jedina.Docela chapu,ze to spolecnost odsuzuje.Neni to nahodou pricina vetsi rozvodovosti,kdyz partner jaksi nemuze mit volnost?Pri mem prvnim vaznejsim vztahu od 17 let,mi bylo lito(kdyz uz to jako umim),ze to nemuzu vyzkouset s nekym jinym.Citila jsem se trochu potlacovana a nevybourena o to vic,kdyz jsem manzelova temer prvni ho chapu.Proste kdyz mame potrebu fyzickeho kontaktu ne s manzelem nebo s manzelkou,neznamena to ze milencovi nebo milence dame i srdce.Jen si to nasyslit do podvedomi.
Datum: 08.08.15 19:23

Jak už jsem říkala, nezáleží na tom, kam chodí, ale kam se vrací. Věřte, že váš vztah, to obohatí.o) Za to, že mu dáte volnost si vás bude vážit ještě víc...

Datum: 08.08.15 20:28

Nejsem puritán ale ty kecy, že to nevadí, že to obohatí vztah jsou jen kecy! Copak on si ji váží, jděte někam, on si jde jen šukat jinam a je mu šumák co si ona myslí když ví, že je úplně blbá a sežere mu vše co ji nakuká.Paní nejspíš nemá na to aby si v rodině udělala pořádek! Domin a je kurva a placená, to s milenkou nemá nic společného. Žádné kecy, páneček olíže nohy, dostane napráskáno, poděkuje a zaplatí.

Datum: 08.08.15 20:51

Pokud ve vztahu jinak funguje tak, jak má a oba se mají rádi, tak jen kvůli tomu, že on má i další potřeby v sexu, ničit vztah, mi přijde krátkozraké a zbytečné...

Datum: 08.08.15 21:30
Dekuji za zastani.
doplněno 08.08.15 21:32: Nektery ty kydy stoji fakt zato.
Od: bejbicka
Datum: 20.08.15 22:33

Já jsem mu dala volnost a on se postupně vmontoval do jiné rodiny. Pak jsem jen koukala, jak tam funguje. Co procestovali v našem autě..Žádná radost z návratů.

Datum: 08.08.15 07:05

Dobrý den. No víte, já asi budu mít odlišnější názor na věc než vy sama. Manžel k vám nebyl fér už v době, kdy jste se seznámili a chodili spolu. Už v té době musel mít masochistické sklony. Nyní po dvou dětech vás postavil před hotovou věc a vyřeš si to, moje ženo, jak umíš. Já si budu chodit za dominou, ale tebe miluji... No promiňte, ale to je pěkná podpásovka. Proč si nenašel dominantní ženu, která ho denně zmlátí, až málem krev poteče, už pro společnou cestu životem?

Asi jsem staromódní, ale takový manželský svazek bych se nesnažila dlouho udržovat při životě. No, vy to máte u sebe nastavené jinak, tak si klidně v době, zatímco váš manžel si užívá s milenkou, dodělávejte náramek. To je smysluplná činnost. Ale já bych za blbku doma tedy nebyla. Děti porodíte, uvaříte, uklidíte, vyperete a ještě i tu milenku mu dovolíte. Co by si více mohl váš manžel přát? Šťastný to muž!

doplněno 08.08.15 09:14:

Dalmationko, berte to tak, že jak si to uděláte, tak to doma takové budete mít. Ale dělat tu osvětu, že to vaše manželství je vlastně současný moderní model rodiny, tak to se nezlobte, ale to je trošku moc. Vám vyhovuje přestava manžela v rukou dominy, zatímco vy doma vytváříte náramek, jiný by se přes toto nepřenesl a už by utíkal k rozvodovému právníkovi, nebo aspoň manžela vykopl k domině, ať se postará i o jeho špinavé prádlo, když už ho z něho umí svlékat. Kde je ta správná míra pravdy? Nikde, protože každému vyhovuje něco jiného. Pro vás je to pravé ořechové vaše manželství a tak je to správné. Protože - je to VAŠE manželství. Ale neberte jiným právo s vámi nesouhlasit.

doplněno 08.08.15 10:31:

No - mně napadá ještě jedna věc. Jste si jistá, že vám manžel řekl pravdu? Je on opravdu masochista? No, třebas není, ale nyní má krásnou výmluvu pro svoje sexuální úlety mimo manželství. A vy jste mu třeba na tu jeho pohádku tak krásně skočila.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.08.15 07:27
Chapu,ze s tim nemate zkusenost.Me hodne prekvapilo,ze domina by si nedokazala predstavit zivot jen se svym otrokem(psano obecne).Ma treba sveho manzela,deti.Domin je mene nez masochistu.Neni vyjimkou,ze vypomaha vice lidem.Citim,ze to pisu zbytecne.Tak jako tak se najdou lide,kteri je budou odsuzovat,protoze to neni normalni.Rekla bych,ze je to dane komunismem,ktery tu dlouho vladl.Je parada,ze se to pomalinku rozvolnuje.Laska je proste silna.
Datum: 08.08.15 10:06

dalmationka. Ty jsi ale nic o vztahu domina - masochista nepochopila. To není v žádném případě MILENKA ! Něco Ti povím, jestli je Tvůj vztah s manželem v pořádku, tak ho návštěvy u dominy nemůže nijak narušit. Pro ni je to KLIENT. Zravna tak jako pro kadeřnici, lékařku, prodavačku.

Datum: 08.08.15 10:50
Nevim,jestli jsem to spravne popsala.Mate pravdu,milenka to neni to spravne slovo,to s vami souhlasim.Ale o jisty druh vztahu tam jde,prece bych nesverila telo nekomu,komu neverim.Nevim,jak to lip vysvetlit.Kdyby mi nemel chybet vubec,bylo by to spatne,proste to k tomu patri.
Od: uska®
Datum: 08.08.15 10:21

Propánajána, co plandáte dominu s komunismem? Buď chcete s manželem žít a budete mu tolerovat tento jeho koníček a nebo ne. Manžel milenku nemá. Chápete?

Datum: 08.08.15 15:58

Po této vaši odpovědi, jsem přesvědčena o vaši psychické poruše a dost dobře nechápu nač zakládáte tyto otázky. Chcete nás snad školit o tom jak je super mít volný vztah a zašukat si s kým mě napadne? Zaplétat se do státního zřízení včera a dnes rozhodně nehodlám, sex s tím totiž nemá společného vůbec nic. Šukalo se tehdy, šuká se dnes a i zítra se šukat bude, je jen na každém z nás kam až jsme ochotni zajít, co jsme ochotni tolerovat a obětovat.

Od: feketecsc
Datum: 10.08.15 17:39

Liduš@

plný souhlas! tazatelka je poněkud jednodušší...*smich*

Datum: 08.08.15 10:58
O osvetu se opravdu nesnazim.Kazdy jsme jiny a proto je ten zivot,tak zivy.Bylo by preci divne,kdyby se mnou vsichni souhlasili.Proto vam dekuji za vas nazor,kazda mame svou pravdu.Hlavni je,ze jste spokojena o nic vic nejde.Mate pravo nesouhlasit.Je to takove hezky ruznorode.
Od: buss®
Datum: 08.08.15 10:19

Co chcete slyšet? Je to vztah vás dvou! Najděte si zpovědníka(ci).

Od: krajta*
Datum: 08.08.15 12:56

Dobrý den,

vidím tady spoustu odsuzujících odpovědí od lidí, kteří by vašeho manžela "vykopávali" a málem stahovali z kůže. Oukej, já chápu, že koncept vztahů s více partnery je něco, o čem se donedávna moc nemluvilo, ale když se podívám do historie nebo do jiných kultur, vícečetná partnerství nic nenormálního nejsou. To, co je důležité v situaci, ve které se aktuálně nacházíte, je zorientovat se v ní, o což podle tónu vaší otázky právě teď velmi správně snažíte, a nastavit si rozumná a oboustranně kompromisní pravidla pro další fungování. Vyžaduje to hodně komunikace a otevřené mysli, a také určitou dávku zdravého sebevědomí.

Váš manžel má zjevně nějaké potřeby, které přesahují rámec vašeho vztahu, a ruku na srdce, žádný vztah na světě nikdy nepokrývá 100% potřeb obou partnerů. Možností jak to řešit je několik. Monogamisté si prostě zvyknou a "vydrží to". Druhá možnost je pustit do svého života toho dobrodružství o něco více, a mít možnost žít tak mnohem spokojeněji. Ze zkušenosti vím, že muž s otevřeně odsouhlasenou milenkou, která naplňuje těch řekněme 10% které "chybí", nemá sebemenší důvod opouštět těch 90% co mu fungují s vámi, a naopak svoji vyšší spokojenost zpětně promítá do vztahu se svojí rodinou.

K tomu programu na večer, co dělat, když jste sama. Moje rada je - naučte se užít si ten čas a prostor, který vznikne, když dáte děti spát a on je pryč. Neberte ho jako čas "bez něj", ale naučte se ho vidět jako čas "pro sebe". Rozečtěte více knížek. Začněte se učit něco nového, co vás baví, ale nikdy jste se k tomu nedostala, ať je to angličtina nebo malování na sklo, to je jedno. Nestavte svůj život a svoje zájmy a náplň svého času výhradně kolem dětí a manžela, naopak začněte si všímat více také svých potřeb. Jeden večer ho nechte jít k milence a dělejte něco zajímavého co vás baví. Další večer, až budete s ním, budete se mu o to víc věnovat, a on vám, protože se na sebe budete těšit, a věřte mi, že se budete těšit oba. Další lidé ve vašich vztazích vás ve skutečnosti obohatí - svými názory, svými pohledy na svět, svými znalostmi. Možná si časem také najdete nějakého prima milence, se kterým se čas od času sejdete a bude vám s ním příležitostně fajn. To, že si manžel povídá i s jinou holkou není špatně. Je to ve skutečnosti dobrá prevence proti tomu, abyste vy sami jako dvojice nesklouzli do stereotypu a nudy. Nebojte se toho. Nervozita a nejistota je ze začátku pochopitelná, ale reálně se nemáte čeho bát.

Ohodnoceno: 3x

Od: odpoved*
Datum: 08.08.15 16:00

To je zase rada... Za chvíli si takovou přivede domů, pak další a další a nakonec jim může nasadit burky a je to. S jídlem roste chuť. Nikam manžela nepouštět a když chce zmlátit, tak mu nařežte, co se do něj vejde. Ale předpokládám, že to vaše manželství dobře nedobne a stejně se rozejdete. Pokud někdo zjistí, že má takové sklony, nemá vstupovat do manželství a mít děti, pokud nechá partnera v nevědomosti, to je podraz.

Datum: 08.08.15 17:24
Pro krajta.To je ten balzam na dusi,ktery potrebuji.Nektere vyroky me tu ubijeji.Asi jsem u vas nalezla pochopeni,ktere jsem hledala.Vylevat srdce na net je riskantni.Dekuji za tu odpoved od vas to stalo.
Komunismus znam jen z vypraveni,ted mi bylo 30.Nepsala jsem tu,ze se za komancu nesoulozilo.To bychom brzy vymreli.Jak se mam posunout dal,kdyz bych se mela tocit v kruhu,ci preslapovat na miste?Uz uzaviram diskuzi.
Datum: 08.08.15 13:50

Taky mam s manzelem dve male deti.. Jak uz jsem vam predtim psala, tak,ze je pripadne masochista jak jste psala o svem manzelovi bych nejak zkousla, prezila a snazila se mu i pomoci, ale pokud by chodil za jinou zenskou a treba si i povidali a cokoliv, nebo mu dovolit milenku at uz po porodu atp, tak ani ve snu. Vim, ze nikdy nerikej nikdy, ale vim, ze vernost, duvera je pro me tak dulezita, ze bych to nikdy v zivote nezkousla a nastesti muj manzel ma stejny nazor jako ja.. Beru to jako zradu, podvod.. Casto me prekvapuje kolik lidi toleruje nevery.. Ne, nic pro me..

Od: bbb*
Datum: 08.08.15 18:44

Milence nehledejte, byl by chudák jako váš muž. Za všechno si můžete sama, nedáš dá jiná. Přece nechcete nutit muže, aby se u ní modlil a prosil vás a vy mu milostivě podržela? Takové ženy co nemají rádi sex, dříve chodily do kláštera, lituju každýho kdo si tohle vezme.

Datum: 08.08.15 22:10

Ahoj. Jak tu sama vidíš, asi by jsi měla tyhle svý specifický věci psát a posílat někam jinam. Do nějakého ,,specializovaného,, plátku. Tady jsou vesměs ,,normální,, lidi. Nó, ale že to bylo počtení.

Datum: 09.08.15 12:40

Zdravím,
celý problém vidím přesně v tom, co jste tady sama napsala "nejvíc mi vadí, že si spolu budou povídat"
Tohle je přesně ten rozdíl v chápání nevěry mezi pohlavími. Zatímco muži chápou jako nevěru především fyzický kontakt, pro ženy je nevěra záležitost hlavně psychická.
Když si muž "smočí" někde bokem, tak s tím se hodně žen dokáže celkem bez problémů smířit, dokáže to odpustit. Ale velmi těžko ženy odpouští, že si muž povídá s nějakou jinou ženou - věnuje se té cizí ženě místo té své ženě.
Když si žena povídá (věnuje se) nějakému jinému muži než tomu svému, většině mužů to nevadí, minimálně nevadí příliš. Ale když se žena s nějakým cizím mužem "smekne" (skončí s ním v posteli), tak to už většina mužů prostě nerozchodí.
Ve vašem případě to je celé o toleranci. Když už povolíte manželovi takového "koníčka" (což vidím jako velmi rozumné), smiřte se s tím, že se on v tu chvíli prostě věnuje "svému koníčku" a berete to tak, že se vy se zase můžete věnovat nějakému koníčku svému. Vím, pro vás to lehké nebude, ale ono tohle pro ženy asi není nikdy, některé ženy takhle žárlí i když jejich manžel (partner) hraje třeba hokej, kutí něco v dílně, hraje kuželky, chodí na ryby...prostě nevěnuje se momentálně té své ženě. Obecně bych řekl, že je to tím, že ženy většinou nemají moc nějaké své vlastní zájmy, koníčky. Lidově řečeno - ženy (přesněji většina žen) stále musí mít někoho (ideálně svého muže) tzv. za zadkem, muži tímto problémem netrpí.

Od: barunecka
Datum: 10.08.15 14:04

Mno vida - nejspíš to není takové neviňátko jak sis myslela, změna z dominy na milenku proběhla rychle. Co dělat? Sbalit mu kufry a strčit za dveře, pak se nadechnout a vykročit k zítřkům, které mají budoucnost. Přece nechceš dělat pečovatelský servis někomu, pro koho nejsi ta pravá?

Datum: 20.08.15 22:56

- co takhle prohlížet si album fotografií?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.