Jsou to hemeroidy?

Od: Datum: 06.08.15 11:04 odpovědí: 10 změna: 10.08.15 16:45

Dobrý den, mám velké obavy.Poslední týden jsem nosila do legin bud tanga nebo zarizle kalhotky.Vcera jsem si vsimla ze me proste boli konecnik a mam tam neco vystoupleho a ja se desim toho zda to nemuzou byt hemeroidy. Zatim jsem jine problemy nevypozorovala. Na wc chodim normalne. Nebo si myslite ze to je tema kalhotama a zmizi to? Nebo jak poznam hemeroid dekuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.15 11:12

Já bych podle toho,že máš něco vyhřezlého,řekla hemeroidy. Nemusí to bolet.Po každé stolici je třeba držet hygienu a je dobrá mast...Faktu-reální mast...pomůže.

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 06.08.15 11:15

hemoroidy můžou mít i náctiletí - je to o stylu života a stravy

prvotní potíže - bolest a vystoupnutí konečníku.. jde lehce léčit. Další příznaky jako krvácení už jsou horší..., ale na štěstí máme lékaře, kteří nám pomůžou.

Od: kitty
Datum: 06.08.15 11:20

Děkuji vám za odpovedi, ale nevim neprijde mi ze se stravuji o moc hur nez ostatni jsem hubena. Faktu rektální mast? Dobře asi si ji skočím koupit. Ach jo.

Datum: 06.08.15 11:25

Jsou teď extrémní vedra, takže dle mého názoru, se ti prostě zapařila prďka. Nos teď pár dnů bavlněné prodyšné kalhotky a konečník udržuj v suchu. Podle mě, to máš jen opruzelé a v jednom místě kůže prostě trochu natekla. Uvidíš, jestli se to srovná.

doplněno 06.08.15 12:58:

Taky se hodí volnější a prodyšné oblečení, aby to prostě "luftovalo" ;)

doplněno 10.08.15 13:11:

Nepíše, že by jí ze zadečku něco čouhalo, jen že tam má něco vystouplého. Minulý rok, se mi stalo něco podobného, mohla za to tanga a jedny kalkotky, které se zařezávaly - už jsou v koši. Na dotyk byla třetina kůže konečníku vystouplá tím, jak byla nateklá a v tom místě, to právě bolelo. Toť zase má zkušenost. Slečna by to měla umět rozlišit...

Ohodnoceno: 2x

Od: kitty
Datum: 06.08.15 11:42

Děkuji za vas koment, trochu jste me povzbudila snad tedy ano :))

Datum: 10.08.15 11:06

Tak s tím nesouhlasím,,,zapařená prdka bolí a nečouhá nic ze zadečku.Můj poznatek hemeroidy,

doplněno 10.08.15 16:44:

když byliny tak dubová kůra...osvědčená!A ta mast...ale stejně se to opakuje při nějakém větším tlaku,,,průjem či zácpa. Kdysi chlapi na vojně si dali mezi půlky kousek toal.papíru ,aby nedostali vlka//zapařený zadek// aby půlky se nedotýkaly. Také si to jak je vedro udělám..A mám klid

Datum: 06.08.15 13:41

Raději bych si sedla do vany, nebo lavůrku s odvarem z heřmánku, nebo dubové kůry. Také je možné použít dámskou vložku, napustit odvarem a vložit na chvíli mezi půlky, ať působí.

Otřít jemně po aplikaci do sucha, inkriminovanému místu svědčí sucho, ne vlhko. V tomto letním počasí se množí bakteriální, kvasinkové infekce velmi rychle.

Nyní doma chodit doma a i spát bez spodního prádla. Pokud jdete ven, tak klasické bavlněné kalhotky, volné a nezařezávající se.

Datum: 06.08.15 16:11
Doporučuju to podchytit než se to zvětši každej večer provést omytí řitě a namazat jak uz se tu psalo mastí factu rektální mast a ještě lepší je je dubová kůra mast časem se to zlepší a boule zmizí

Datum: 10.08.15 12:11

A já doporučím pohyb,protože dlouhé sezení vzniku hemeroidů také napomáhá.

Datum: 10.08.15 16:45

pohybem si nepomůže ,,chce to radikální zásah...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.