Uzivani smecty

Od: Datum: 05.08.15 09:20 odpovědí: 5 změna: 18.08.15 22:51

Ahoj

Vcera jsem mel prujem tak mi doktor predepsal Smectu.Nyni prujem nemam,tak nevim jestli Smectu uzivat dal nebo uz ne.V pribalovem letaku o tom nic nepisi.

Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.08.15 09:26

http://pribalove-letaky.cz/smecta

smecty se nebojte není to nic nebezpečného

Ohodnoceno: 0x

Od: fbiswaz
Datum: 05.08.15 09:34

Pribalovy letak mam.Nic tam ale nepisi jak dlouho to mam uzivat dal i kdyz uz nemam prujem.

Od: jmlc®
Datum: 05.08.15 09:41

Smecta je na "okamžitou pomoc" - takže když už je po problému, můžete přestat užívat. Ale doporučuji pár dní dietu - jíst spíše jen suché věci (hlavně ne tatarku, omáčky atd.)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.08.15 22:01
Přesně jak se píše výše, tak vysadit jak už je vše ok.Já dávám smectu svým malým dětem a jak je po prujmu, tak už ho nedávám..

Od: dgdfjtzj
Datum: 18.08.15 22:51

Já užívala jen jeden den (večer/ráno/v poledne/večer) a potom jsem vysadila - ale přišlo mi, že zabralo přes noc hned to první balení (ale přesto jsem si další den ještě 3 baličky vzala). No, nejlíp to zjistíte, když vysadíte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.