Neustálý pocit tepla

Od: Datum: 30.07.15 12:27 odpovědí: 10 změna: 02.08.15 18:31

Dobrý den,

Již asi 4 měsíce mam permanentní pocit tepla a teplé kůže.I přítelkyně mi kolikrát řekne že jsem horký,když mi na kůži přiloží ruku.Teplotu jsem si měřil x krát,ale vždy mam normální teplotu kolem 36.4.

K tomu mam občas pocit že z těchto stavů skoro až omdlím.Ale zatím se držím jak to jde.Cítím se i více unavený než dříve.Hůře se mi i dýchá a jako bych měl špatný tlak"cítím se natlakovaný"ale asi před měsícem jsem byl u neuroložky ohledně jiného problému a to ohledně operace plotének"tu jsem prodělal asi již před pěti lety a s tímto nesouvisí" a tam mi sestra měřila tlak a měl jsem ho přímo ukázkový a přitom mi v tu chvíli taky nebylo dvakrát nejlépe.Tak nevím.

Co jsem se pídil po netu,tak by mohla být příčina ve štítné žláze.Co si o tom myslíte vy?

Předem díky

PS:je mi 40 let-muž.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.15 12:47
avatar
Ano muze byt , muzete mit vysoky tlak , je treba zajit k lekari.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 30.07.15 13:33
avatar

Dobrý den.Nejsme lékaři,abychom Vám stanovovali diagnózu...

Nicméně,svůj názor říci mohu...Domnívám se,že Váš stav bude zřejmě psychosomatického rázu.Nemáte každodenní psychické vypětí? Ať už doma nebo v práci? Nebo jste zažil za poslední dobu nějaký psychický šok,či strach? Vše souvisí se vším...Mohl byste odpovědět? děkuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fredy
Datum: 30.07.15 15:16

Děkuji za zajímavý názor:

Možná na něm bude něco pravdy,poněvadž jsem se před cca 4 měsíci rozváděl a zhruba půl roku před tím jsem zažíval doma permanentní stres-tzv domácí dusno dosti velké intenzity!Nikdy před tím jsem takové"dusno"nezažil.Poté přišlo mé stěhování a finanční stres-stěhování do nového nájemního bytu a věci s tím spojené něco stojí.Vše jsem ale celkem hladce vyřešil.Je ale zvláštní,že tyto mé problémy začaly až když jsem se již v poklidu přestěhoval-nebo jsem si jich v tom shonu nevšiml?Další obava se týká dluhů mé manželky,které nasekala za manželství a o kterých jsem se dozvěděl až těsně před rozvodem.Tudíž mám oprávněný strach z toho že když nebude závazky splácet,může se věřitel obrátit na mě!Ale na to přeci člověk nemůže stále myslet.Dušovala se mi že by nikdy nedopustila,abych s tím měl problémy,ale...

Je možné,že může býti příčina v těchto faktorech,ale já si to asi moc nepřipouštím.Páč jsem spíše"salámista"a nic moc neberu extra vážně.

Každopádně díky za nové nasměrování a pohled na věc.

Od: wamp®
Datum: 30.07.15 16:00
avatar
Nemáte zač děkovat !
Jsem ráda,že jsem se trefila.Máte to od stresu.
Takže by bylo záhodno navštívit odborníky.
Nebojte,bude zase dobře
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.15 08:50
avatar

http://cs.wikipedia.org/wiki/Posttraumatick%C3%A1_stresov%C3%A1_porucha

Wamp má pravdu. Poklikejte a najděte si nějaká pojednání o tomto problému. ;) Z vlastní zkušenosti vím, že mi po delší době po rozvodu padaly vlasy a to takovým tempem, že se kožař, který se nejprve posmíval, vylekal. Chodila jsem na injekce. ;) Postraumatický syndrom se u každého projevuje jinak a také, každý se ho zbavuje jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fredy
Datum: 02.08.15 16:25

Takže navštívit psychiatra?

Datum: 02.08.15 16:50
avatar

Nestrašte hned s psychiatrem! Stejně byste na něho čekal klidně i měsíc! A pak by vás nacpal práškama. Upřímně sám sobě přiznat chyby, které jste udělal a které nebudete opakovat. To chce klid, najít si své místo v životě, sám sebe ujistit, že to co je za vámi, to je pryč, koukat se dopředu a promyslet si život do budoucna. A poděkovat životu za každý hezký okamžik, radovat se z každého dobrého sousta, z každého milého zážitku. Pracovat a relaxovat. Najít rovnováhu ve všem, co žijete a prožíváte. Není to tak snadné, jak to vypadá, ale je to potřeba. *slunce*Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.15 16:54
avatar

Psychyatr je na prášky. Psycholog je na kecy. (vugárně řečeno; ono je to samozřejmě složitější a propracovanější.)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fredy
Datum: 02.08.15 18:31

Když já si stále nejsem jist,že jde primárně o psychický problém.Určité zastoupení tam nejspíše bude,ale viděl bych to spíše na fyziologickou záležitost.Dobrá:půl roku nesnesitelného domácího dusna byla asi zátěž.Přesto si nyní připadám psychicky v pohodě a jak jsem již psal.Nejsem typ který se hrabe donekonečna v problémech a minulosti a pokud to jde žiju přítomností.Já vím že se blbě odpovídá v těchto parných dnech na dotaz ohledně neustálého pocitu tepla *smich* ale mě je teplo neustále i když jsem v chladu a ostatní vyndávají svetry a ponožky a často až nepříjemně.A když už přejdu přes tepelnou hranici kdy by mi měla být logicky zima,tak začnu mít zimnici a jakoby polévání chladem,místo pro mě typyckého"polévání"horkem.

Každopádně díky za reakce :)

Datum: 30.07.15 17:01

Dobrý den.

Také můžete být v "mužském přechodu".Zdravím.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.