Mapa tunelů

Od: Datum: 28.07.15 18:49 odpovědí: 3 změna: 29.07.15 01:47

Zdravím,

ráda bych se na trase Vídeň - Obertraun- Hallstatt- Salzburg- Neuschweinstein vyhla tunelům, bohužel se mi nepodařilo najít mapu která by mi to ulehčila, máte někdo zkušenost? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.07.15 23:29

Když jsem před cca dvaceti lety jezdil přes Alpy,bylo mi doporučováno radši platit než volit objízdné trasy.

Buď by se finančně nevyplatily nebo prostě vůbec nebyly.

Zkuste si nasimulovat trasu v navigaci nebo v smartphonu,tabletu,PC...

Nastavte si,co Vás zajímá,tedy tunely NE,nezpevněné cesty ANO a nechte vypočítat.

Mohlo by to být aspoň trošku použitelné vodítko,pokud nikdo nepřispěje vlastní zkušeností.

Ohodnoceno: 2x

Od: mp
Datum: 29.07.15 00:59

To jste uplně mimo. Vídeň nijak nesouvisí s danou trasou.. Neuschweinstein to je ten nějaký příšerný umělý zámek u Mnichova? Hallstad doporučuji - jezerní město. Salzburg - krásný! Obertraun - nejdelší sjezdovka v Rakousku - 11 km - 3 km ve skalách - 2 km rovina, a pak dolů lesem, dojezd není pro snowboardisty. Zatímco Lyžaři milující volné terény na vás vyskakují ze všch stran. (Freeride).

Ohodnoceno: 0x

Od: mp
Datum: 29.07.15 01:47

Teď je otázka, jestli placeným tunelům, nebo všem (fobie?). placených zase tolik není. Na A 9 jsou dva. Na A 10 taky dva. Pak Karavanka Mezi Rakouskem a Slovinskem. Před Brenerským průsmykem je placený úsek. Nejdelší tunel v Rakousku Arlberg - projedete jen s dálniční známkou - 14 km. Víc nevzpomínám. Jen ígl nígl tomu říkám - omezení rychlosti na 100 km - ekologie (nás zabije)

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.