Neschopenka-mohu donést?

Od: Datum: 28.07.15 13:13 odpovědí: 2 změna: 28.07.15 13:30

Ahoj,chci se zeptat od neděle mám neschopenku,ale kvuli teplotě jsem nemohl 1.část donést.Chtěl bych tam dojít,ale bojím se že přijde kontrola.Můžu jít nebo ne co myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.07.15 13:23
avatar

Nejlépe je neschpenku po někom poslat,ale klidně s ní zajděte.Kontrola by přijít měla od zaměstnavatele,takže pokud Vás nezachytí doma,snadno si zjistí zda jste byl v práci odnést lístek.Ovšem jen na dobu nutnou,protože asi neobhájíte ,že jste ten lístek nesl celý den.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 28.07.15 13:30

Kontaktovat zaměstnavatele že jste nemocen a máte nechopenku - hned, neschopenku poslat - kamarád, pošta, příbuzný, kontrola na vás prvních? /14 / dnů přijde maximalně od zaměstavatele, jelikož ony první dny platí on. Až pak přebírá vyplacení nemocenských dávek OSSZ.

Pokud zaměstavatel ví že jste práce neschopen tak tam pár dnů nehraje roli, můžete pro jistotu kontaktovat mzdovou a domluvit se na doručení neschopenky v nejbližším možném termínu...

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.