Co se stalo s kamarádkou?

Od: Datum: 27.07.15 15:39 odpovědí: 6 změna: 28.07.15 19:01
avatar

Mám jednu velmi dobrou kamarádku, známe se téměř od dětství. Na začátku 80 let se vdala do NSR, přesto jsme si pravidelně posílali pohledy a přání. Vždycky kolem vánoc přijela na návštěvu svých rodičů a tak jsme se i setkávali. Po čase se rozvedla. Po revoluci se kvůli nemocným rodičům vrátila do ČR a tak jsme se vídali častěji. Měla dvojí občanství. Našla si tu přítele, se kterým jsme si dobře rozuměli (k žárlivosti nebyl důvod). Asi před 3 lety jsem jí kolem vánoc telefonoval, abych dohodl tradiční schůzku. Řekla, že musí jet do Německa něco zařídit a že se ozve hned jak se vrátí. To bylo naposled, co jsem o ní slyšel. Od té doby telefon nebere (i když vyzvání), na SMS neodpovídá, pohlednice neposílá. Našel jsem její profil na facebooku (poslední návštěva před víc než rokem) a založil si kvůli tomu profil. Na žádost o kontakt rok nikdo nereagoval. Nepohádali jsme se, nerozešli jsme se ve zlém. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se semnou už nechtěla setkat. Rodiče již nemá, o žádných dalších příbuzných nevím. Kontakt na toho přítele nemám. Na domovním zvonku sice je její jméno, ale nikdo se neozývá. Vzhledem k jejímu ne zrovna dobrému zdraví mám o ní silné obavy. Existuje nějaká možnost, jak zjistit, co se stalo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.07.15 15:48
avatar
Mohla umrit , lezi nekde v komatu , mohla utect kvuli dluhum do USA , Australie , tichomori
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.15 15:58
avatar

Také bych měla starosti, co s ní je. Hlavně, když je to známost od dětství.

Možná, že jí nový přítel vše zakazuje? Nebo je nemocná.

Mohl byste zkusit agenturu - soukromého detektiva. Sice to je za nějakou zlatku, ale člověk by byl klidnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 27.07.15 16:21
avatar

Dobrý den, také píšete o domovním zvonku - znáte, tedy, adresu a dům. Majitele nemovitosti zjistíte na internetu v KN. Může tam být uvedena ona nebo už někdo jiný, kdo by měl informaci.

Toho můžete oslovit. Pokud tam bude stále uvedena ta Vaše kamarádka, tak ji tam bude pošta doručovat zásilky - zeptejte se na poště, kdo přebírá zásilky, resp. zda není schránka přeplněná. Okolo toho domu budou nějací sousedé a ti mohou mít také informaci, zda je v domě živo nebo klid. Pokud bydlela v pronájmu, tak už by tam asi na zvonku nebylo její jméno, resp. informaci by měl majitel domu či bytu (viz KN). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.15 17:35
avatar

Mám podobný problém, kamarád mi vloni na jaře zavolal, že ho právě propustili z nemocnice a slíbil, že se u mne brzy zastaví. Od té doby jsem o něm neslyšela, ale volat jsem mu zkoušela jen jednou, jen jsem psala SMS. Na jeho rodinu spojení nemám, mohla bych se zeptat u lékaře, který nás zná oba, ale moc to zvažuji. Dokud nic nevím, můžu si třeba představovat, že někam daleko odjel ( nepravděpodobné ), ale tu nejhorší variantu si odmítám připustit. Už jsem přišla skoro o všechny kamarády, tak si chci ponechat aspoň naději...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.15 18:22
avatar

A proč se trápit nejistotou. Třeba je jenom nepohyblivý a dochází k němu pečovatelka. Nebo si mohl omylem vymazat čísla. Mobil mu mohli ukradnout a nemá na Vás spojení. Mojí mamce v nemocnici ze šuplíku ukradli mobil, když byla omámená. Ještě jsem jí volala a zvedl mi to nějakej cizí chlap, že volám na špatné číslo, zmetek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.15 19:01
avatar

"... tak si chci ponechat aspoň naději..."

No to je právě ono. Mám strach důkladněji pátrat, abych se nedozvěděl něco, co rozhodně vědět nechci. I když už mám určitou indicii, že je pravděpodobně naživu. Aspoň něco, obavy jsou menší a snad se odhodlám zjišťovat něco dál.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.