Dá se ten film stáhnout?

Od: odpovědí: 17 změna:

Ahoj,

už delší dobu sháním film Musíme si promluvit o Kevinovi. Klidně s titulkama, protože dabing asi není. Jen mi to nejde nikde najít ke stažení či shlédnutí :-/ Nevíte někdo, kde to najdu?

Díky všem

17 odpovědí na otázku

2x

Takže - zde máte přímý rychlý odkaz ke stažení - s33.mighycdndelivery.com/... a zde titulky - titulky.com/... Doporučuji film s titulky, protože dabing je strašný.Stahujte přes IDM- internet download manager,pak je to do 5 minut stažené.

Kde se vzal ten odkaz na mighycdndelivery.com? Diky

Prosím čtenáře, upřesněte svůj dotaz na odkaz,já se ozvu.

Z jake stranky ten odkaz ziskam? Pripojeni na mighycdndelivery.com nefunguje.

0x

Nasel jsem ho na hell.spy a ul.ozto

prosím odkaz na ulozto

Odkazy jsou zde zakazane. Opravdu neumis naklepat nazev filmu do vyhledavaciho policka?*ee* Je to tam v RARu.

Tak za prvé - naťukat název umím, kdyby ne, nepíšu sem že ho nemohu najít. Jsem vystudovaná programátorka takže pardon, ale s počítači a internetem skutečně zvládnu pracovat! A za druhé - jak vy píšete, vyťukala jsem název již několikrát a žádný rar mi to nenašlo. Nevím, kde je chyba. Díky za Váš čas.. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]