Bolest na hrudi

Od: Datum: 04.08.15 09:27 odpovědí: 4 změna: 04.08.15 14:01
Může být bolest na srdci způsobena tím,že jsem začal trénovat kliky? Bolest přichází když jsem v klidu a projevuje se jen párkrát za den a trvá maximálně 2s.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.15 09:59

Zdravé srdce takto na fyzickou námahu nereaguje. Doporučuji vyšetření lékařem - specialistou. Nechci strašit, možná jde o prkotinu, ale za vyšetření nic nedáte.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 04.08.15 10:35
avatar

Nejsem lékař,ale cvičím...Ta bolest je zcela normální,v tom případě,když jsou svaly náhle a intenzivně namáhány.Jedná se o hrudní zpevňování.Také se mně to občas stává.Svaly zad je nutné v prvé řadě posilovat.Páteř se hodně uvolňuje...

Mrkněte a zacvičte si,mělo by se to uvolnit.Možná i skříplý nervík ;)


Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobry
Datum: 04.08.15 11:04

Naprostro souhlasím s Wamp. Máte špatná záda, proto se Vám nepřiměřeně zapojují intercostální svaly a ty Vás po té po skončení tréninku bolí. Měl byste chodit na fyzioterapii a cvičit zcela jiné cviky.

Cobry

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.15 14:01
avatar

Když se nějak nešetrně pohne páteří, může se stát, že se ploténka kousíneček posune a skřípne nerv, který vede k srdi. A odtud ta bolest. Stačí se protáhnout, případně pověsit.:-D Pověšení na dveře mám odzkoušené. Zády k otevřeným dveřím a pokrčit kolena. Váhou vlastního těla se páteř natáhne a posunuté ploténky zapadnou na své místo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.