Teď kriminál pak zas Léčebna

Od: Datum: 24.07.15 17:03 odpovědí: 13 změna: 25.07.15 10:38

Dobrý den jemnuji se Lada je mi 18let a mám přítele jmenuje se Jan je mu 19let a jsme spolu od 11.7.2014 ted je to 1ROK co jsme spolu a náš vztah je hodně až moc založen na citech a psychické podpoře navzájem a právě že jsem na tom ted hodně psychický na dně ... on právě je ve vězení a pak se má až si to odsedí vrátit zpět do lečebny od kad porád utíkal sám to tam psychicky nezvládal byl pod těžkým nátlkame jak sestřiček i přimářky. Já jsem ted na azilovém domě a jsem tu pod tlakem dříve mě má matka jak psychicky tak i fyzicky tírala a já neměla dříve nikoho až do doby kdy jsem poznala Honzu on je má jediná opora a PROSÍM VÁS STRAŠNĚ MOC KAM SE MÁM OBRÁTIT KAM MAM NAPSAT CO MÁM DĚLAT ABYCH HO MOHLA DOSTAT LEGÁLNĚ DOMŮ NASTÁLO POTŘEBUJU HO U SEBE NE JEN JÁ ALE I JEHO RODINA

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.15 17:07
V prvni rade zalezi za co a kde sedi (pokud rok, nebude to tak hrozne), pokud se tsm chova slusne tak po sestem odsezenem mesici muze zadat o prominuti poloviny trestu. Druha otazka je proc a v jake lecebne je?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.07.15 17:34
Jestli z lecebny utekl vickrat, maril tim uredni rozhodnuti, za to je flastr az tri roky.
Nevim nevim, jestli by ho pustili na pulku, i kdyby se tam choval vzorne.

Datum: 24.07.15 17:40
Za dvojkove kradeze posteji uplne bezne, za vrazdy se posti taktez bezne (po zakonem stanovenych 3/4) takze nevidin duvod u marenky pokud je neskodna (jen utika,nic nepacha) .Otazkou je, proc je v lecebne, dokud to nenapise tak jen spekulujene.

Datum: 24.07.15 17:59
Pokud utikal z lecebny, pobyval tam nedobrovolne, tzn. Ze byla lecba narizena soudne.
Soudne narizena lecba se nenarizuje ,z prdele, ale osobe, ktera trpi dusevni poruchou a ohrozuje sebe a okoli ( sexualni devianti ) nebo osobe, ktera pod vlivem navykove latky pacha trestnou cinnost ( fetak,alkoholik - pachaji vytrznictvi,kradou atd )
Pokud pritel tazatelky je jednim z pripadu-a podle vseho ano, je mozna sance prominuti casti trestu, ale s okamzitym nastupem do lecebny.

Datum: 24.07.15 18:01
S tim nezbyva nez souhlasit.

Datum: 24.07.15 18:03

Zakladatelko, rekni nam vic, treba poradime.

Datum: 24.07.15 17:10
Z kriminalu nikoho nepusti na zadost pritelkyne, a uz vubec ne z duvodu, ze jej rodina potrebuje. K cemu ho tak potrebujete?
Pokud opakovane utikal z lecebny, a kvuli toho jej odsoudili k odneti svobody, tak si trest odsedi a do lecebny po skonceni trestu nastoupi-je to prece v jeho zajmu.
Proc byl narizen pobyt v lecebne?

Datum: 24.07.15 19:13

Znáte se Lado rok a z toho velkou část byl Váš přítel ve vězení nebo v léčebně, takže jste se stýkali, jen když utekl z léčebny. A Vy jste zamilovaná i když nechápu proč, co na svém příteli obdivujete, tak z toho vidím, že se vlastně neznáte. Pokud jste se nepoznali v tom vězení či léčebně...

Neumím si představit jak by tento člověk mohl být pro někoho přínosem. Protože přínosem pro společnost i rodinu je jen člověk, který pracuje, nefetuje, nepáchá trestnou činnost a nepije alkohol tak, že skončí v léčebně. A hlavně té rodině svým způsobem života řádného člověka pomáhá a nestává se jim břemenem.

Proč jste v azylovém domě? Asi máte problémy a určitě ne malé. Proč tedy řešíte problémy dospělého člověka, který si je přece musí vyřešit sám. A sice aby přehodnotil svůj dosavadní život a pomohl především sám sobě životem čestného a pracovitého člověka.

Protože je nesmysl aby jste docílila toho, že na Vaši žádost propustí člověka, který někomu ublížil i třeba okradením a skončil tam, kde skončil, tak uděláte dobře když si uvědomíte že tak se nežije. Najděte si práci, ušetřete nějakou korunu a najměte si malý byt. Jste mladá, zdravá, nic není nemožné. A přeji Vám aby jste potkala muže co nebude problémový a břemenem pro Vás a pro společnost.

doplněno 24.07.15 19:26:

Napsala jste -

náš vztah je hodně až moc založen na citech a psychické podpoře navzájem

... Lado, to je strašně málo, protože zatím ani Vy ani Váš přítel jste se nemuseli starat o to, kdo zaplatí bydlení a živobytí, tak můžete říkat to, co říkáte. Protože jste žili a žijete na učet státu, tedy nás všech. Ale pokud se chcete postavit na vlastní nohy, začněte pracovat a to Vás uživí víc než city nezaložené na spolehlivosti a lásce.

Láska má mnoho podob, ale jednu má určitě - že nepomáhám druhému tím, že mu přidělávám starosti, ale tím, že se o něj starám a jsem mu oporou. Váš přítel Vám žádnou oporou nebyl a nebude . Sám ji potřebuje jako Vy - oporu danových poplatníků, aby jste Vy dva - dospělí ale nepracující lidé přežili.

Není to tedy o citech a lásce - protože řeči Vás neuživí. A dokud vás oba budeme muset živit, tak potom silná slova, jakože ho potřebuje jeho rodina jsou opravdu jen slova - prázdná a k ničemu, nic neřeší.

Začněte pracovat, to je začátek změny života k lepšímu. My také pracujeme a neflákáme se po kriminálech a léčebnách, protože si to ani nemůžeme dovolit, lidé jako Vy, kteří neuživí sami sebe, tak rozhodně neuživí nás.

Datum: 24.07.15 19:29
Jeji pritel je sexualni deviant, trikrat utekl z Kosmonos.
Jeho pritelkyne musi byt stejne chytra jako on, vrana k vrane...
Nevidim jediny duvod proc by mela 18leta holka udrzovat vztah s nekym, kdo byl schopen se pokusit o znasilneni, a byl ori kazdem uteku oznacovan za nebezpecneho nasilnika.
a rodina by ho potrebovala na svobode-doufam ze bude mit do pristoupeni ke kastraci statut zvrhlika.
Tihle devianti jsou pro me osobne odpad spolecnosti, jeste kdyz to ma i holku a chtelo by to dal mnozit podobne jedince...
Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.07.15 20:29

V 18 léčebna (když se znáte rok) a teď kriminál. Zní to krutě, ale pro vás tohle opravdu ve vaší situaci není vlodná partie. Píšete, že jste byla matkou týraná, žijete v azylovém domě, vaše psychika je narušená. Tenhle vztah by vás stáhl ještě víc ke dnu.

Najděte si práci a nějakého obyčejného kluka, ve vašem věku to není problém.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.07.15 09:55

a hele. Samaritánský komplex v plné parádě. Vy holky samaritánky jste schopné zamilovávat se nejen do narušených bláznů, ale i do násilníků a vrahů, protože máte až psychopatickou potřebu někoho zachraňovat.

Myslíte že když ho dostanete ven, tak přijde vděk?

Odpověď zní : Ne.

Myslíte že ten váš Jan vám bude vděčný, bude vás vás ctít a milovat a vy spolu budete šťastně žít až do smrti?

Odpověď zní : Spolehlivě ne.

Radím vám, najděte si jinou známost.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.07.15 10:10

Figurek - souhlas i když vím, že Vás nepochopí.

Datum: 25.07.15 10:38

On kriminálník a ještě v léčebně, vy v azylovém domě bez peněz a zázemí. Co si myslíte, že z tohoto vztahu bude? Další na sociálních dávkách, další dítě k adopci, společně čelit této zlé době drogou? Že by to dopadlo jinak?, nevěřím. Pokud se chcete dostat z těch sraček, najděte si kluka který má nějaké zázemí v rodině a neprošel si kriminálem. Chudáček, oni na něj v léčebně tlačili aby dodržoval nějaké pravidla, že? Jeho rodina ho potřebuje?, k čemu? Zkuste ombucmana ale za něco odsouzený byl, z nějakého důvodu mu pravděpodobně byla soudem nařízena léčba, to není člověk do života a myslete si o mě co chcete.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.