Zahrání proti typu hráče v pokeru?

Od: Datum: 23.07.15 21:29 odpovědí: 1 změna: 04.08.15 18:41

Dobrý den, nějakou tu dobu čtu strategie pokeru atd. a teď jsem se zasekl u toho, kam si je nejlepší sednout proti určitému typu hráče. Chápu rozdíl mezi brzkou a pozdní pozicí, je lepší hrát jako poslední a vidět všechny kroky protihráčů. Ale když víme, že hráč hraje na těsno, má malý výběr karet s kterými hraje a často skládá, proč je jedna z dobrých variant být poslední hráč co hraje a on aby byl první? Možná nechápete, je tu odkaz a myslím část Již o někom víme, že je Nitka. Kam se máme posadit? Přeci by stačilo být po jeho pravici ne? Proč tam je, že musíme být BUTTON, když je on UTG.

http://www.pokerarena.cz/rubr…-trochu-jinak-nitka_3400.html

btw...vím, že by to bylo nejlepší napsat na forum pokeru, ale nechce se mi kvůli jednomu dotazu registrovat, díky za pochopení :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.15 18:41

Ahoj,

nemám tolik času si pročítat ten článek, ale jestli to chápu správně, ptáš se na jednoho hráče a co ti ostatní co sedí u stolu? Ty nebereš v potaz?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.