Kluk neví co chce

Od: Datum: 22.07.15 22:04 odpovědí: 32 změna: 31.07.15 21:50

Zdravím, znám jednoho kluka (20), se kterým si dobře rozumím, píšeme si, chodíme spolu ven na akce a tak a už sem se do něj docela zakoukala, jenže, když došlo na téma vztah, tak mi ríká, že se na to necítí, že se toho bojí a tak. Takže mi řekl, že se mnou chce být kamarád, ale kamarád s výhodama :( .. jenže pro mě jsou tyhle výhody nepříjemné a nemám to ráda. Jednou mi i říkal, že si v budoucnu chce najít holku, a chce s ní mít normální život ale bez dětí (což mi docela dost vyhovuje)

Nevíte, jak ho mám přesvedčit, že ten vztah je lepší než výhody? Aby se o to aspon pokusil, furt říká, že jsem správná, že se mu se mnou dobře kecá a tak.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 22.07.15 22:13

Dobrý den, no, já si myslím, že ten kluk ví přesně, co chce a také Vám to říká. Nyní je na Vás, zda mu vyhovíte. Ale, můžete to vyhovění oddalovat a možná budete mít pocit vztahu. Zdravím!

P.S. Výhody jsou lepší pro něho, vztah je lepší pro Vás - a to nejde dohromady.

doplněno 22.07.15 22:22:

Pokud jsou Vám nepříjemné výhody, tak to není chlapec pro Vás. Pokud je Vám nepříjemný sex či milování, tak nejste zase Vy vhodná pro vztah.

doplněno 22.07.15 22:30:

Rozumím. Vy potřebujete toho chlapce uhnat do vztahu, i když on o to nemá zájem. A to zřejmě nedopadne dobře.

doplněno 22.07.15 22:43:

Nyní zájem o vztah nemá a jasně Vám to říká. Vztah chce až později a s jinou slečnou.

Jo, je to pro Vás nepříjemné, ale těžko mu nařídíte, aby Vás miloval, když mu to nejde.

On se zamiluje až jindy a jinde. Vy udělejte to samé.

Ohodnoceno: 5x

Od: pain
Datum: 22.07.15 22:15

Vyhovět mu s výhodama myslíte? To nikdy, je mi to nepříjemné :(

Datum: 23.07.15 09:59

Tak proč mu vyhovujete ted?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.07.15 20:56

Já sama nevim proč.

Datum: 22.07.15 22:23

Sex ani milování mi nevadí, ale nemám to ráda, když nejsem ve vztahu :(

Datum: 22.07.15 22:39

Nevím, jestli má nebo nemá zájem :/

Datum: 23.07.15 10:49

Chlapec ví velice přesně, co chce, a Vy to víte také.

Nechce se vázat, Vás chce "jen" jako kamarádku a na sex (zájem nemá, to by s Vámi jednal jinak).

Že o vztah s Vámi nestojí, už řekl – to "že se na vztah necítí" mu snad nevěříte?!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.07.15 22:46

Nevím no :/ nevím, kde už jiného hledat, ono mě už to ani nebaví, nikdy mi to moc nevyšlo.

Furt za mnou jezdí, na akcích se ke mě chová, jakoby sme spolu chodili.

Od: ben®
Datum: 23.07.15 10:28

Dobrý den, z Vašeho doplnění mám dojem, že Vám nejde to seznamování, po vztahu dost toužíte, bojíte se samoty, máte málo příležitostí se seznámit a máte menší sebevědomí. Tak se Vám už nechce zase hledat, když je zde k mání tento kamarád. Jenže, on k mání není, resp.

není vhodný pro Váš vztah, protože on více nechce. Zkuste nabrat sebevědomí, případně vylepšit a lépe "naaranžovat" svůj vzhled a s úsměvem i jiskrou v oku jděte na lov. Léto je k tomu ideální - v hubertusu se dost blbě loví. I muž pro vztah chce na ženě něco vidět, tak zkuste tu "potupu" překonat a lákejte tak, jako květinka láká včelku. On ten Váš kamarád není (ještě) poslední muž na světě. Zdravím!

doplněno 23.07.15 21:10:

pain - jo, tak to Vám neporadím. Já po klukách nekoukám - ale, i ženských je nějak málo .

Datum: 23.07.15 20:57

Váš dojem je přesný. Jenže já nevím, kde už po klucích koukat, na koncertech mě to už nějak netáhne.

Od: hdk
Datum: 22.07.15 22:13

Mám pocit, zda váš vysnění není tak trochu bi.

Datum: 22.07.15 22:14

co je to bi?

Datum: 22.07.15 22:19

Pokud Vás chce jen na sex, ale za vztah mu nestojíte, nechce se k Vám vázat, pak to není nic pro Vás. Vy chcete vztah, takže ho musíte hledat jinde. Sama musíte vědět, zda stojíte o to, být někomu dobrá jen do postele. Myslím, že máte na víc..

Datum: 22.07.15 22:25

Taky mám někdy ten pocit, jenže já ho fakt miluju, přemýšlím, že si s ním někdy o tom vážně promluvím, jenže se bojim, že o něj přijdu :/

Datum: 23.07.15 10:01

Když člověk opravdu miluje, tak vůbec o nějakém vztahu nepřemýšlí a na milováni se těší - opravdu ho milujete, když si dáváte podmínky a jemu ultimáta?

Datum: 22.07.15 22:36

Vztah nevztah. Co to vlastně je ten vztah a co vy nemáte? Kamarádi přeci spolu nespí. Vy spolu asi soulozite, takže vztah máte, ať se vám to líbí, nebo ne. Akorát že ten váš kamarád a milenec v jedné osobě to s vámi nemyslí moc vážně. A to je celé. Tak s ním jen kamaradte a výhody ve formě sexu nechť si kamarád hledá jinde. Určite brzy najde další radodajku. Takových naivek běhá po světě... snad čím dal tím více, mam-li soudit dle dotazu zde kladených.

doplněno 22.07.15 22:44:

A to s ním polezete i priste do postele, i když víte, že on vás na vztah nechce? Asi jo, že, protože ho milujete. Achjo. To naivní mládí...*zed*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.07.15 22:39

No on mi říká, že mě bere jako kámošku, a já bych chtěla prostě vztah, oficiální vztah, spali sme spolu jednou a ani to pořádné spaní nebylo.

Datum: 22.07.15 22:47

No právě, že přístě s ním do poslete nepolezu, když se mnou nechodí. Tak naivní zas tak nejsem.

Od: ju®
Datum: 23.07.15 14:24

Hernajs tak mu dejte ještě alespoň jednou, když vás tak hezky umluvil až ke šu, spaní...

Datum: 22.07.15 23:10
Myslím, že ten kluk vám jasně řekl, že zájem o vztah s vámi nemá. Zřejmě ho jen přitahujete, ale nepřeskočila z jeho strany ta správná jiskra.
Vy můžete buď přistoupit na jeho hru a být pro něj kamarádka s výhodami, což pro vás nedopadne dobře. Budete se trápit celou dobu, upnete se na něj a nebudete mít šanci najít si kluka, co by o vás stál. Pak nastane den, kdy si najde holku, s kterou bude chtít vztah a s vámi to utne.
Druha možnost je vykašlat se na něj a hledat kluka, co má opravdu ten zájem o vztah. Budu držet palce, abyste se správně rozhodla.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.07.15 07:45
Ten kluk ví co chce a ja ho chapu je mu dvacet a v těhle letech si má člověk užívat co to dá a ne se vázat na první babu o kterou zakopne
Takže pokud chcete ve svych mladých letech vážný vztah tak si najděte někoho staršího nebot najit mladyho kluka co by se chtel hned vazat bude asi problem
Ohodnoceno: 3x

Od: cccv
Datum: 23.07.15 14:07

samé výmluvy.Pryč hned.Kdyby tě opravdu chtěl,tal by nic takového neříkal.Jen hledá a až najde,tak tě kopne do zadku

Datum: 23.07.15 14:21

- proč chcete už ve 20-letech vážný vztah, to nechápu ! - zatím si užívejte toho, že se můžete jenom bavit - starostí budete mít ještě až dost !

Datum: 23.07.15 21:01

Holt už je to tak, jak mi všichni píšete, zkusím si s ním o tom naposled promluvit a když ne, tak s ním končím.

Datum: 23.07.15 21:12

Napište mi a třeba to dáme dohromady. Jsem kluk je mi 27 a hledám holku na vážný vztah.

Datum: 23.07.15 21:12
Kluk nevi co chce...On prave presne vi co chce.Holku na sexualni hratky.Poslouzite mu?

Datum: 24.07.15 17:16

No to teda neposloužim.

Od: rododendronovec
Datum: 23.07.15 21:45

Od: xccal
Datum: 24.07.15 22:09

kluk tě chce na sex,a zároveň nic víc.Zkus uvážit,jestli to je to pravé.Jasné je to,že to na rovinu nepřizná a bude hrát komedii.*zed*Kolik blbek už takhle naletělo

Od: dam®
Datum: 25.07.15 03:06

Bez ostychu, ví ten Tvůj parťák co bys ráda Ty, a proč to je jen Já Já Já. A kde jseš Ty , copak nejseš osobnost?! ... Spíš on jen mlží a mluví o věcech a děních, které by chtěl žít. Nebo, také v jeho letech má IQ profesora a je budoucím nositelem Nobelovy ceny v jeho vysněném oboru.

doplněno 25.07.15 03:15:

Mimoděk, píšeš ve smyslu, že už jsi něco obdobného zažila, tak proč se opět pouštět do obdobné peřeje...když neumíš řídit člun, kánoi, raft, snad trošku plavat...

Datum: 25.07.15 07:32

Ano, už jsem něčo podobného zažila, právě proto semi to hnusí.

Od: pepe1222
Datum: 31.07.15 21:50

Ten kluk ví přesně co chce. Vy to asi nebudete.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.