Co mám dělat?

Od: Datum: 21.07.15 16:21 odpovědí: 5 změna: 21.07.15 22:12

Ahoj všichni, vím, že mě hodně lidí z vás asi odsoudí, ale potřebuji nějak pomoc nevím co mám dělat v hlavě mám pořád svého bývaleho kluka a dnes jsem opravdu celý den brečela kvůli němu asi jsem blázen, že ho mám i po dalším vztahu v hlavě, ale nemůžu si pomoct já ho stále miluju a i když mi spousty lidí říkalo kašli na něj tak to prostě nejde. Nejhorší je že jsem se mu za všechno omluvila (byla jsem totiž otravná a to dost) on to vzal a řekl, že je to v pohodě, ale mě to nedalo a zeptala jsem se jestli by nešel do kina nebo ven což byla hloupost a on řekl, že určitě ne at to tak zkusím brat.. tohle mě hrozně mrzelo a já ted nevím co dělat vím, že by bylo lepší zapomenout, ale není nebo spíš nemáte nějakou radu jak ho dostat ven nebo se s ním sekat nebo jak mu to prostě napsat abych nebyla otravná? děkuju


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.15 16:30
avatar

Zdravím. Neuděláte s tím nic. Respektujte fakt, že on se s Vámi vídat nechce a žijte si svůj život. Nevnucujte se když o to nestojí, nebo se mu zprotivíte úplně. Vám by se to jistě také nelíbilo, kdyby Vás někdo otravoval a obtěžoval nákloností o kterou nestojíte.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 21.07.15 16:37
avatar

Cokoli uděláte směrem k němu, bude mu připadat otravné. Jasně řekl, že "to určitě ne", tak co ještě byste potřebovala slyšet? Jak to má říci, aby nebyl hrubý?

Taky jsem kdysi měla takovou lásku, moc se mi líbil a byl to skvělý kluk, ale nějak jsme se míjeli a já jsem ho tiše roky milovala. Za sebe mohu říci - ztráta času. Hezky se oblečte a namalujte, nadechněte se a běžte ven. Rozhlédněte se kolem sebe.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: ben®
Datum: 21.07.15 16:38
avatar

Dobrý den, musí to přebolet, tak tomu dejte čas. A zkuste si ho v hlavě trochu znechutit.

Nějakou chybu mít musel, tak myslete na toto. Prostě nebyl ten pravý. No, a potom se zase začnete usmívat a koukat po pánech - a čapne se snad lepší. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 21.07.15 17:32
avatar

Leontýno,

nezlobte se, ale Vy podle mne o lásce a o tom, co znamená někoho milovat, nevíte vůbec nic.

Kdybyste ho milovala, respektovala byste ho - nehledala byste, "jak jej někam vylákat".

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 21.07.15 22:12
avatar

Leontyno, co byste měla z toho, kdyby se vám ho porařilo vytáhnout ven? Šel by s vámi jednou ven a vám by to stejně nestačilo a chtěla byste zase a zase a celé by to následně bylo pro vás horší a horší. On s vámi nechce být a násilím ho nepřinutíte. Prostě nemá zájem a ani nebude. Kolikrát vám ještě musí říct, že s vámi nechce nic mít, abyste ho začala brát vážně?

Svým otravováním si to děláte u něj jen horší a horší. Zkrátka není žádná cesta, jak ho mít. Pro vás nejlepší ho uplně vyškrtnout ze života, jak se řiká, sejde z očí, sejde z mysli.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.