Jeho bývalá

Od: Datum: 21.07.15 02:45 odpovědí: 11 změna: 22.07.15 20:17
Není to muj pritel, oficiálně spolu nechodime. Jsem do něj zamilovaná a travim s ním čas a spime spolu. On je ke mne něžný a pozorný, ale přesto nedokažu věřit jeho slovam a činům. Problém je jeho ex. Ta ho dokáže začátkem roku nechala po letitem vztahu a on se z toho nemůže vzpamatovat. Když me liba, říkám si, že myslí na ní. Když jsme v posteli, tak si říkám, co když si tam místo mě představuje ji. On sám tvrdí, že kvůli ní ještě nemůže spat a když o tom mluví, mám pocit ze mi bolesti praskne srdce. Je to jinak skvělý chlap, ale nedokažu ho nepodezirat, že v případě, že by si to jeho bejvalka třeba rozmyslela, by ji skočil do náruče.
Ja mu nic nevycitam, nechci být zarlivka. Hlavně když on fakt nikdy nerekl, že mezi námi je vztah.
Jak mám přestat o tom přemýšlet? Je podle vás schopný se mnou někdy chodit, zamilovat se?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.15 06:12
avatar

Možná se Vám můj názor nebude líbit, ale podle mě do toho "vztahu" citově investujete pouze Vy. Jemu stačí, že má s kým spát. Najděte si jiného skvělého chlapa, který není tak zainteresovaný do své nevyřešené minulosti. Nebo to začněte brát stejně pragmaticky jako on, jakmile se citově odpoutáte, bude vám báječně oběma.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 21.07.15 07:47
avatar

Dobrý den, takže, Váš přítel to není, oficiálně spolu nechodíte (to je zajímavý termín) a vztah to není - je to jen postel. Vaše "chyba" je to zamilování, které se nemělo stát. Ale, zase si považujte toho, že je u Vás a ne u té ex. Vám se to milování s ním líbí a vzdát se ho nechcete - jen Vás trápí ta nejistota. Jenže, i když Vám někdo řekne, že Vás má rád nebo Vás miluje, tak to neznamená, že je to pravda. Myslím, že tento druh jistoty není jistý nikdy. Mimochodem, ví ten Váš partner, že ho milujete? Řekla jste to nahlas? Měl by to vědět, aby měl možnost o tom nevztahu uvažovat a něco změnit. Tedy, buď ho brát vážně nebo ukončit. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.15 07:55
avatar

Jak mám chápat slova - není to můj přítel, nemáme spolu vztah, ale spíme spolu?*ee*

To jako soused odvedle občas zajde když nemá po ruce zdarma jiný sex? To se tedy hodnotíte...to Vám řeknu, že já bych ho nepustila ani mezi dveře a upřímně řečeno se ani bývalce nedivím, že si našla asi lepší charakter.

Možná chtěla právě ten vztah a zakončit ho svatbou a založit rodinu, ale on se nechtěl vázat a u ní ani u Vás o nic nepřichází, když se ožení, tak on dobře ví, že sex zdarma by skončil, už by musel výdělek dávat ženě na rodinu...bože to jsou opravdy dnešní ženy takové nanynky?

Omlouvám se, ale dívám se na to tak že chlap si dříve po cca 2 letech chození bud ženu vzal za manželku nebo se s ním rozešla a udělala dobře. Dělat ze sebe trubku se nechtělo žádné. Když mu jde jen o sex, existují vykřičené domy, ale tam už to stojí peníze holt.

doplněno 21.07.15 07:57:

Můžu Vám jen sdělit, že za těchto podmínek s Vámi bude chodit rádo spousta mužů, jste ideální na nezávazný sex zdarma bez závazků. Dělejte s tím něco včas, tohle nemá žádnou uroven, jen si budete připadat blbě. Čím dál víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.15 08:47
avatar

Já se domnívám, že pokud se do Vás nezamiloval a nestojí o vztah do nynější doby, pak se to nezmění. O Vás on nemusí nijak usilovat, nemusí Vás dobývat. Poskytujete mu vše, oč v tuto chvíli stojí. Nezávazný sex, má s kým trávit volný čas a nijak ho to neomezuje. Do nového vztahu se nehrne, neumí se vyrovnat s tím, že mu ten minulý zkrachoval. Vás má jen jako náplast, ale ne pro vztah. Pokud chcete od chlapa víc, než jen být pro něj holkou do postele, najděte si jiného a na nic nečekejte. Život utíká rychle..

Ohodnoceno: 4x
 
Od: buss
Datum: 21.07.15 09:13

Jsou to jen pocity a jsou vaše. Jak mám vědět, čeho je schopný? Vidíte mu do hlavy? Chodit klidně můůže, i neoficiálně. A proč se nezeptáte jeho jak to myslí? Nebo se ptejte věštkyně. Prostě jen spíte s chlapem. Problém budete mít zřejmě i s jiným, s kým přede mnou chodil a jak na ně myslí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.15 09:26
avatar

Problém není jeho bývalá, ale to, že si sama sebe vůbec nevážíte.

Jinak byste mu nedělala "kamarádku s výhodami".

Pro vztah je navíc potřebná důvěra, kterou také nemáte...

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 21.07.15 09:57
avatar

Dobrý den. Když do hlavy svého milence nevidíte vy, která s ním spíte, jak to mají vědět úplně cizí lidé, kteří vás a jeho vůbec neznají? Samozřejmě, že ten váš přítel/nepřítel může myslet na svoji bývalou a ve chvílích, kdy laská vás, si představuje na vašem místě ji. Asi jste masochistka, tak by vám to nemělo tak vadit. Jestli nejste, tak se raději poohlédněte po muži s vyřešenou minulostí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.15 11:21
avatar

Odpověď na Vaši poslední větu. Ne, není. Sama jste se degradovala, Vy nejste ta pravá. Souhlas s Kapkounaděje a Ivzez.

Jakmile jste ucítila svoji kořist, tak jste po ní skočila. Měla jste mu nechat čas, aby rozchod vydýchal a začal žít svůj vlastní život, se svými touhami.

Mě by to velmi vadilo, kdyby tohle přítel řekl, že při líbání myslí na bývalou, vy jste jeho náplast.

Říká se, že čas rány hojí, pokud přesto Váš vztah vydrží, tak u přítele bude takový stín své ex-přítelkyně. Protože Vy mu budete ten vztah stále mimoděk připomínat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.07.15 17:11
avatar
No...jako bych si četla o sobě. Skoro do puntíku jsem zažila to samé, až na to, že já jsem s tím svým "přítelem" zezačátku chodila. Jediná rada na tohle je- nech ho jít, vykašli se na něj. On si na tobě jenom léčí rány a ty se kvůli němu zbytečně trápíš.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.07.15 16:10
avatar

Ahoj, před dvěma měsíci jsem zažila skoro to samé. Naivně jsem doufala, že se zamiloval, i když hodně mluví o bývalce, že se to časem srovná. Že spolu tak nějak chodíme.

Srovnalo se to tak, že si bez jakýkoli závazků zaš...l, pak se přestal ozývat, výmluvy, vytáčky a našel si další, se kterou se vodí za ruku. Pohodička, zatímco já se z toho dostávala skoro měsíc.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.07.15 20:17
avatar

Jak říkáte, není to váš přítel, prostě jste ze sebe z lásky udělala kurvičku a jemu to stačí. Vám ne, vy od vztahu chcete víc? Utíkejte a hledejte si někoho kdo vás bude mít rád. Mezi námi, lže vám jako když tiskne, tvrdí jak těžce rozchod nese, nespí ale souložit mu jde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.