Proč se rychle udělá

Od: Datum: 18.07.15 14:07 odpovědí: 32 změna: 09.10.15 18:59

Ahoj, jmenuju se Edita, je mi 40 let, jsem dvacet let vdaná. Před dvěma měsíci jsem si našla milence. Vím, že se to nemá, ale po delším manželství, ze kterého už vypršelo vzrušení, jsem prostě neodolala, je to poprvé, nikdy dřív jsem s nikým nic neměla. A zjistila jsem, že dokážu oddělit sex od lásky, prosím, nedsuzujte mě. Milenci je 45, je ženatý a oběma nejde o nic jiného než o sex. Sešli jsme zatím jen třikrát. Chtěla bych si to max. užít, když už se to stalo. Bohužel jakmile dojde k pohlavnímu styku, je tak vzrušený, že cca třikrát přirazí a musí přestat, aby se neudělal, pak dvakrát, zase pauza, pak mu stačí, že jen ve mně je, já se trochu pohnu a je konec po necelých pěti minutách. Prozatím to bylo třikrát a zatím stejný scénář, zlepší se to, až se trochu "okoukáme"? Nebo má tak citlivý penis? Strašně moc mě vzrušuje a nikoho jiného hledat nechci.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.15 14:45
avatar

Jo, to nevím. Může tu hrát roli i syndrom zakézabého ovoce, taky ten pocit novosti. Pravděpodobně neužíváte kondom, ale krom funkce ochranné může i snížit citlivost penisu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: roman67
Datum: 09.10.15 18:59

Dobrý den, jsem muž stejného věku a dokážu si topředstavit. Ale u každého muže je prožitek jiný. Podle mě tady převládá mýtus, že když se muž vyvrcholí tak sex končí. Nechte partnera ať se klidně udělá třeba při předehře,vzájemném hlazení, orálím sexu ap. To je na Vás. Pak můžete pozvolně pokračovat a ž se znovu vzruší určitě vydrží dýl.
Hodně štěstí

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: wamp®
Datum: 18.07.15 14:55
avatar
Pravěpodobně to vzrušení bude oboustranné.
Pokud se to nepodaří napoprvé,tak si s ním trošku pohrajte...
Ve vašem věku vám dozajista nemusím napovídat ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: penkie
Datum: 18.07.15 15:07

Existují lubrikační gely,které se natřou na penis a muž potom déle vydrží.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 15:10

No řeknu Vám to rovnou zůstane to stejné Váš milenec trpí problémem předčasné ejakulace.A pokud jste jak píšete hledlala milence jen a jen na sex a ne na nic jiného, tak vztah můžete rovnou ukončit protože si nic neužijete.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: irma
Datum: 18.07.15 15:42

No, taky jsem jednoho takového znala, 8 vteřin a dost, celé 4 roky...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.07.15 11:51
avatar

jana222 -

- ale je to hotový "poklad" pro ženy, které baví víc spíše jenom mazlení , nežli samotný akt, takže to mají alespoň rychle za sebou !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 16:12
avatar

a co trocha trpělivosti nejdřív ruční práce a styk až po chvíli na podruhé dle mě to chce jen kapku tréning a trpělivost

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.07.15 16:37

Věřte mi že vím o čem mluvím.Měla jsem takového partnera.Ona je to nemoc a ten člověk/ muž je neštastný a nic s tím nejde udělat.Vyzkoušel uplně vše možné.Různé prosředky,psychologa,urologa a nic."Dvakrát" se pohnul a bylo hotovo a že mi měl za ty roky hoodně okoukanou a že jsem mu určitě hoodně zevšedněla".Prostě pro chlapa "tragedie"...i když si mnoho žen které nemájí z touto nemocí zkušenost myslí jací jsou to neschopní chudáčci a milenci...

Je to opravdu jinak a je to klasické onemocnění.U někoho někdy léčba trochu pomůže u nikoho nikdy.Tak jako alergie,různé bolesti atd..

Ohodnoceno: 2x
 
Od: edita40*
Datum: 18.07.15 17:22
Díky všem za odpovědi. Ukončit se mi to nechce, to vzrušení a on se mi líbí. No, možná mě osud tresta za to, že zahýbám. A mozna se už se mnou ani nebude chtít vidět
Datum: 18.07.15 19:44
Dejte si piluli pod jazyk, ruku do tepláků a klikejte co to dá!
A máte po problému..:)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 19:52

Jste pravděpodobně jeho ideál i zakázané ovoce. Okoukání těl je spolehlivá metoda k odcizení. Může to být taky záležitost čistě biologická, zvětšená prostata mě taky udělá dřív než bych chtěl. To je můj případ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.07.15 20:09
avatar

Dobrý den. Můj názor na vašeho milence je tento. Doma si s ním jeho zákonitá manželka užívá podobně... respektive neužívá. Čtyři sekundy slávy a konec. Kvůli takovému výkonu/nevýkonu se milencově manželce nechtějí už ani plnit manželské povinnosti. Za celý život s ním má toho plné zuby, to si raději přečte nějaký erotický román a vyjde jí to nastejno. Zhrzený manžel odkázaný jen na své ruky si hledá milenku. A hle, podaří se. Najde si vás. A co se nestane, tedy vlastně stane? Máme tu opět jeho oblíbené čtyři sekundy slávy, které s cizím ženským tělem dokázal natáhnout až na neuvěřitelných pět minut...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: edita40*
Datum: 18.07.15 20:36
Já jsem se i snažila oživit sex s manželem, nechci zahýbat, jenže manželovi to se mnou staci jednou za měsíc a vic ani ťuk. Ja bych chtela tak obden. A to se snažím, jak to jde, staram se o sebe, jsem ochotna vše zkusit. Chápu ale, že po tolika letech ze me prostě není na větvi. A pak se objevil on, který je ze mě celý pryc. Krásný pocit. Moc bych si přála, aby se to zlepšilo. Nekoho dalšího si asi těžko budu hledat a ve 40 letech se mi to ještě fakt nechce zabalit.
Od: ju®
Datum: 19.07.15 11:04

Tak pozvěte jeho manželku a svého manžela pokud toužíte po hlubokém prožitku - bude to nezapomenutelnéééééééééééééééé::

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.07.15 09:24
avatar
Me v mladi a ve vzrusenosti pomahalo druhe kolo ci treti kolo. Prvni kolo rychlovka , chvilku jsem pockal a druhe kolo jiz bylo klidne pul hodina a treti klidne az do rana ... zkiste to same praktikovat.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.07.15 11:26

Ahoj, tak trochu si za to můžete sama. Jste moc pasivní, jste jako divák v divadle, který si sedne - a teď mě bavte, vy si lehnete a dělej co můžeš. Zkuste ho navézt k tomu, aby vás nejdřív, nebo potom udělal orálně. Bude spokojenost na obou stranách.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: edita40*
Datum: 19.07.15 11:50

Určitě to tak udělám. Jak jsem psala, sešli jsme se zatím jen třikrát a vždycky byl tak vzrušený a hrr, že nebylo kdy něco navrhovat.

Datum: 19.07.15 13:50
avatar
Tak tak, pokud má ruce a jazyk, pak nevidím problém vás udělat desetkrát za noc. Budete ji mít tak červenou, ze to nesmí vidět manžel A jak píše Honza, po přestávce se prizivi i on několikrát.
Ohodnoceno: 3x
 
Od: stano12345
Datum: 20.07.15 21:09

Tak to se váš přítel řídí ekonomickým pořekadlem, že nejlép je to 5 minut, pak je to jen pro...ný čas...

http://magazin.libimseti.cz/l…-trva-7-az-13-minut?diskuze=1

Ohodnoceno: 0x
 
Od: edita40*
Datum: 24.07.15 00:09

Bože, asi ho mám ráda..Chci ho vidět znovu, ať se děje, co se děje.

Datum: 24.07.15 06:31
avatar

... co je horší? Samotný akt v délce 5 vteřin nebo 20 minut? Tedy jako utrpení po celý život. Jsou to dva hnusné extrémy. Proto byla ještě vynalezena láska a erotika. Je Ti 4O a ještě ses nenakoukala na penisy dost? Vadí TI akt o délce 5 vteřin? Ten akt slouží k množení ( zvířátka to k ničemu jinému nepoužívají). Zkus mít ráda jeho celého a ne jen penis. Kup si Pkazetu nebo DVD a vibrátor. Ten nos v kabelce a možná se v 50 nabažíš i penisu a začneš přemýšlet o celém člověku.

p.s. pokud je ženatý tak ho asi má ještě jeho žena ráda. Musíš všechno zkazit?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: edita40*
Datum: 24.07.15 09:38

ne, nenakoukala, dívala jsem se jen na jeden celou tu dobu. Ale mně nejde jen o penis, jen mě zajímalo, čím to je, neměla jsem ani páru o tom, že je dost mužů, kteří to tak mají a nevydrží déle. Měla jsem před manželem jen jednoho a pak už jen manžela.

Žádné manželství rozbíjet nebudu.

Datum: 24.07.15 10:16
avatar

odhadem : 40% mladých mužů to má do 5 vteřin, většina z toho vyroste, a 1% to má za 30 minut ( sen každé ženy)- něco tak odporného mužům nepřeji, každý sex je těžce vydřený a pak odmítaí sex jako ženy když mají migrénu. Dobrý muž má strategii : Orgasmus pro oba, tedy nejdřím žena a pak on. Dodržuje to promile mužů. A pak jsou muži, teří musí brát modré pilule, aby vůbec mohli. Ale to je mimo naše tabulky. A ve větším věku je jich více.

Jsou to ale jen teorie. Většina mužu : šup sem-šup tam, uauu orgasmus a většina žen, šup sem-šup tam, hlavně a´t už sleze. Laska, se nějak vytratila, naštěstí je tu ještě pár procent co se mají opravdu rádi, a dost těch co si to stále myslí. Statistika říká, že na 6000 svateb ročně se 3000 ročně rozvedou ( logicky nejde o ty letos sezdané). Na druhé straně ... ale to je na dlouho ...

p.s. opravdu s 5 vteřinami nic neuděláte, dlouhý teningem vykouzlíte 8, ale to se u mimomanželského sexu nevyplatí, a muži je jedno zda to má za 5 nebo 55 vteřin. Jen ti 20 minutovví - tem to jedno není. Když se mu to povede za 8 minut Manželka udělá OUUU to dnes s bylo nějak ryclé, a on poví promiń ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gibs
Datum: 06.08.15 13:56

člověk si obyčejně užívá v mládí, pak hledá parnera a pokud si vyhovují, vezmou se.. vy to máte zdá se naopak, svatá prostoto! Ale k věci- on je vždy hr hr a ejakuluje? Svědčí to mj o tom, že mu vůbec nejde o váš prožitek- myslí jen na svůj. I o tom, že sám nevěří, že bude ještě nějaké příště.

Měl by se nejdříve věnovat vám, má přeci prsty ze kterých mu semeno neteče a až když jste ok, pak ´spustit´.. ty své 4 přírazy :o)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 03.08.15 16:21

Řekl bych z vlastní zkušenosti, že tak nějak ty časy souhlasí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jow
Datum: 03.08.15 16:35

Odsuzuji vás i milence stejným díle. Jste oba v manželství a tohle je fakt hnus, který tato doba nerovnává. On bude mít předčasnou ejakulaci stále, pomohou mu pouze léky tzv. zpětného vychytávání serotoninu (SSRI), jejich vedlejším účinkem je právě opožděná ejakulace. Jde o antidepresiva.

Když odhlédnu od nemorálnosti takového vztahu, tak se divím vám, že vás 2x semtam vzrušuje a jemu, že ho to baví min. 30 let být jako muž k nepoužitelný. Jeho manželka ho už dávno měla poslat k lékaři. Možná, že ona má milence, neboť 2x semtam, asi nemůže uspokojit nikoho.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dalda
Datum: 03.08.15 16:44

Vlastní zkušenost. S manželkou a "běžnými milenkami" nemám problém a vydržím dle potřeb partnerky a přitom si sám sex vychutnám. Moje první milenka a veliká láska byla v tomto vyjímečná. Byl jsem z ní tak odvařenej citově, že se nám velmi často stávalo párvteřinové zklamání. Ale postupem času jsme společnými silami dokázali dospět k úžasnému milování. Jen to chtělo víc oboustranné péče a povídání.

Ale to byla láska.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.15 14:10
avatar
Mě se hodně zamlouval Honzuv názor výše, že zkusit víc čísel a pak by to mohlo být v poho.Někteří chlapi jsou tak vzrušení,že to dlouho nevydrží,ale při třetím kole už je to to práve.Taky si myslím jak někdo výše psal, že všeho s mirou,alias,ze málo nestačí a pak 20 minut zase až příliš, že už to ani neba..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: johanz
Datum: 14.08.15 07:03

Už chápu proč milenka říkala, že sex se mnou je nejlepší. Půl hodiny to bylo nejkratší a když jsem ji ještě udělal dvacet minut orálek tak byla klidná,jako želva. Bohužel jen na chvíli.Mám i zkušenosti s předčasnou ejakulaci. Jedina rada pro muže i ženy je NIKDY TO NEVZDÁVAT

Ohodnoceno: 0x
 
Od: edita40*
Datum: 24.08.15 21:07

Jsem tu, abych dala vědět, jak to pokračuje. Pokračuje to a je to úžasný, čím dál tím lepší. Krásně jsme se sladili a oba dva si to užíváme.

Úžasmá pocit, když ho uspokojuji ústy, pak on mě, pak na to vlítneme, pak znova, nezapomenutelné zážitky. Život je krásný

Od: mate59
Datum: 24.08.15 21:14

Tak si to užívejte, život je krásný a čas běží ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.