Reklamace telefonu

Od: Datum: 17.07.15 23:31 odpovědí: 7 změna: 18.07.15 20:13

Vážení,okud budete tak hodni a poradíte mi ,budu štastný,Koupil jsem si telefon ve vaší firmě a po Š MĚSÍCÍCH PŘESTAL FUNGOVAT, Je to značka LENOVO S850s

Nemohu nikde zjistit,kam ho poslat na reklamaci

Předem děkuji za radu, PETR Liberec

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.15 05:10
Na Poraďte.cz se mobily neprodávají!
Obraťte se na prodejce, tam se uplatňuje reklamace.
Máte doklad o zaplacení, na něm je adresa prodejní firmy. Pokud jste už zapomněl, kde jste mobil koupil.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.07.15 08:54

*palec*

Ohodnoceno: 0x

Od: jozefpetr
Datum: 18.07.15 10:28

Koupil jsem ve vaší firmě telefon LENOVO S850c. 4 měsíce šel a nyní mě v něm něco zlobí ,nikdo mě neslyší,

číslo obj.65894354218462- Objednáno 31.1.2015 cena 110.48 dlarů výrobce fa.Hy

Nikdo mi zatím neporadil kam jej úposlat k reklamaci.

Děkuji za radu. Jozef PETR

Datum: 18.07.15 10:32
V jaké firmě?

Od: koule
Datum: 18.07.15 11:59
Petre. Lenovo je od dodavatele ed system celogis. Alespon nam dodavaji do obchodu. tak se zkuste obratit na ne.

Od: vklus
Datum: 18.07.15 13:00

Já to pochopil, že si koupil telefon nejspíš na ebay nebo aliexpres od nějakého šikmovočka, proto mu došel až za dlouhou dobu a teď se mu potentoval a ani neumí česky napsat co chce, ale nejspíš kam jej poslat na reklamaci. Otázkou je jestli je to vůbec telefon Lenovo a ne jen nějaká atrapa s jeho logem

Pokud je to vážně Lenovo tak stačí nebýt líný, používat mozek zadat do prohlížeče lenovo.cz a podívat se a ejhle:

http://shop.lenovo.com/cz/cs/services-warranty/?menu-id=informace_a_kontakty_pro_%C5%99e%C5%A1en%C3%AD_oprav_a_reklamac%C3%AD

je tam telefonní kontakt zdarma tak na něj zavolat a domluvit se. Případně ověřit jestli je na ten krám opravdu záruka.

Od: franta*
Datum: 18.07.15 20:13

1) tahle poradna žádné telefony neprodává, že vy jste klikl na nějakou reklamu?

2) Proč jej kupujete v číně? Takhle nikam poslat nejde, číny tady nemají servis

3) S850s je padělek, doporučuju se obrátit na prodejce ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.