Jsem nešťastně zamilovaná, co mám dělat?

Od: Datum: 14.07.15 17:23 odpovědí: 14 změna: 20.07.15 21:26

Dobrý den, na začátek chci říct, že se tady vždy najdou nějací rýpalov, ale tohle je fakt.

Jsem takový ten typický puberták, co si budeme povídat. Už jsem se zamilovala do tuny kluků, ale tentokrát je to nejvážnější. Já nemůžu pomalu v klidu spát. Jen málokdy přemýšlím nad něčím jiným...nejhorší je že s tím klukem ,,kamarádím" prostě se zdravíme, občas spolu napíšeme pár slov, nějaké zprávy..no ale on to ví a chce být jen kamarád, prý jsem fajn holka, fajn KAMARADKA ... já ale za chvíli z toho asi zcvoknu...

Lehce se vám řekne,,kašlli na něj" ale sami dobře víte, že to nejde :( ... Pomozte mi prosím ...

Nehledě na to, že je mi 17 a neměla jsem kluka, neodsuzuujte mě, potřebuji radu, pmoc, co mám dělat :((

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 14.07.15 17:35

Dobrý den. Zkus ho uhånět. Buďto nakonec podlehne, anebo ho ztratíš i jako kamaráda. Nebo hledej jinde.

V tomhle se moc radit nedá, všichni jsme prošli láskami, které z nějakého důvodu nebyly naplněny.

To k tomu holt patří. *srdce* A na jednu stranu ti to mozna nekteri radcove zàvidí.

První lásky, ach...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.07.15 18:08

Souhlas s Cucou. Ukaž mu, že ty jsi ta pravá. Buď na něj milá, vlídná, laškuj s ním, pozvi ho na nějakou akci, koncert, vycházku. Když ti to bude dělat dobře, tak vytrvej, třeba změní názor. Ale měj to pod kontrolou, ať ho neuháníš proti jeho vůli. Musí se i on ,,bavit,, nesmí to být stalking, to pak vycouvej.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.07.15 20:17

*smich* Já bych řekla že by měla udělat pravý opak toho, co píšete. Muži jsou od přírody takoví dobyvatelé. Mají to v genech, prostě lovci. Já Vám řeknu, že třeba taková muslimská vánočka je pro muslima X přitažlivější než evropanka na nudapláži. Protože muži rádi rozvíjejí svoji fantazii. V dobách Jana Nerudy a Boženy Němcové byl mužskej bez sebe, když z dlouhé sukně vyhlédl kotníček dámy, málem ho to položilo a nemohl v noci spát...

Takže bych dívce poradila postup, aby měl co dobývat - nevolat mu, nemít na něj čas, s usměvem cokoliv odříci a s ještě tajemnějším usměvem před ním volat třeba bratranci ale s něžným podtonem, že je to bratranec, to on neví. Každého chlapa zvedá z pohodlí židle nejistota a vsadím se o co chcete, že se začne brzy zajímat...Ovšem nepokazit to tím, že se mu pak hned vrhnu kolem krku a plánuju svatbu a tím ho vyděsím...On si ji prostě musí tvrdě zasloužit, být vítěz a teprve to ho baví. Nejhorší je chlapa rozmazlovat jako maminka, to bývá konec.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.07.15 20:20

pohanko, není to gejša, je to jen mladá a zamilovaná holka.;)

Datum: 14.07.15 21:06

Objekt chce být s Kuchařinkou ale jenom dobrý kamarád. Takže asi nebude volat a žárlit, tedy ani dobývat. Když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře.

Víte, je to na povaze, pokud bude mít Kuchařinka toho hocha opravdu ráda, tak pro to udělá všechno. Jinak se bude trápit, ale časem to jistě odezní.

Za dob mého mládí, se stal tento příběh. Děvče se zamilovalo na základní škole horoucí láskou do svého spolužáka. Ten ji ale odmítal, necítil se na lásku. Děvče ale jej tak hluboce milovalo, že již ho neopustilo a tak pro něj horovalo, že to věděli všichni. On se nechal jednou přemluvit, že to zkusí. A jsou spolu dodnes. Její láska je doprovází až dodnes, a dohnaný chlapec je dnes dědečkem. Jestli někdy zalitoval nevím, ale oba se k sobě velmi hodí i vzhledově, prostě byli si souzeni, a manželka udělala ve společném životě co mohla. Dnes paní podniká a nemají se vůbec špatně.

Je to jenom na Kuchařince, co udělá dále. I když se nic převratného nestane, ona bude mít jednu velkou zkušenost, a to, že bude vědět, jak je láska krásná, i když platonická.

Je to její život a její rozhodnutí, co udělá. Samozřejmě může získat lásku, nezapomenutelnou zkušenost i se znemožnit. Ale kdo to ví dneska? Nejsme věštci.

To bude vědět jenom ona, co jí život přinese. Ona si může jenom přečíst naše rady, názory a zachová se stejně tak, jak bude ona chtít.

doplněno 14.07.15 21:09:

Je ale dobře, že se jí zde pokusí pár lidí ukázat ze všech možných stran, jaké má možnosti, co by někdo udělal, nebo neudělal.

Datum: 14.07.15 18:13

Představte si situaci obráceně, jak byste se cítila, kdyby Vás začal "uhánět" dobrý kamarád,

s nímž chcete dále kamarádit (o jiný vztah s ním byste neměla zájem)?

Asi moc dobře ne, viďte? A to byste chtěla udělat tomu, na němž Vám tolik záleží?

Pokud s Vámi chce kamarád "jenom" kamarádit, měla byste jeho přání respektovat.

Lásku nelze nikomu "vnutit". Buď je, nebo ne.

Možná zkuste kontakty trochu omezit. Mohlo by Vám to pomoci na to tolik nemyslet (bez záruky).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.07.15 00:18

Ahoj. Je zvláštní, že mi ta tvá žádost o nějakou radu tady ani nevadí. Ani, že by měla být nějak pubertální. Každej tady, co radí, má svým způsobem kus pravdy. Já si zase myslím, že chlapec si něco myslí a vlastně pořádně neví, že si myslí špatně. A teď je na tobě, abys mu to nějak šikovně a nenásilně vysvětlila. Chlapec je zmatený a potřebuje nějak šikovně nasměrovat. Taky jsem byl několikrát někam směrován. Držím palce. Ahoj.

Datum: 15.07.15 00:50
Být vámi, tak si užívám to, že jste zamilovaná. Ve vašem věku být zamilovaný je naprosto normální. Dočkáte se a zamilujete se i do někoho, kdo bude lásku opětovat. Máte všechno teprve před sebou, tak nezoufejte.

Od: dam®
Datum: 15.07.15 01:54

Týýý brďo, ani netušíš jak moc Ti závidím, jen vím, že zhluboka dýchat nepomáhá a studená sprcha taky néééé e, chybí pohledy, dotek, vymlácená baterka v mobilu, tak dneska bez fotky, jak na potvoru oko na punčoše - co když to uvidí?...Ta koza na něj čučí jako by By Byl snad její? Co si to lajzá? Kráva...Tak třeba zítra, Doufám. Teď ode mne - milovat je dar...

doplněno 15.07.15 02:11:

Fakt Ti závidím...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 15.07.15 05:27

No zkus se na to podívat obráceně - měla bys zájem o toho kluka, kdyby se nechoval takhle? - jinými slovy, kdyby se choval víc, jako ty "tuny" tvých kluků před ním?
Měla bysis připustit, že tvůj kluk může mít jiný zájem, než ty. Možná má rád - nebo by měl rači jinou? *afro* Nebo má už taky pár lásek za sebou a ta poslední ho hodně znechutila?! takže teďka si dává pauzu?
Šlo by mu říct, co bys (od něj) ráda/chtěla? Případně jak by viděl možnost chození s tebou, nebo co mu v tom brání? *zed*
Pokud by ti to nešlo osobně, tak zkus najít jeho nelepšího kamaráda, *frajer* ke ktrýmu bys měla důvěru, jestli by ti to mohl všechno vyzvědět, nebo ho ve směru k tobě popostrčil?
Tam je ale ta otázka důvěry, aby toho nezneužil, nebo to nerozkecal. *vtip*

Datum: 15.07.15 08:06

jistý Dr. Plzák svého času povídal, že nejlepší lék proti zamilovanosti je toho druhého dobře poznat. Na tom něco je. Zkuste se mrknout na druhé stránky vašeho vyhlédnutého. Zatím je nevidíte.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 15.07.15 09:15

*palec*

doplněno 15.07.15 14:03:

figurek

Datum: 15.07.15 10:16

Zdravím. Kuchařinko, vždycky člověk nemůže mít to, co by si přál. Smiřte se s tím, že jste jen kamarádka, kamarádství je také fajn. Vím, že citům člověk neporučí, ale třeba se pro jednoho trápíte a druhý si na Vás tajně myslí. Všechno krásné máte ještě před sebou, nepoddávejte se trápení a myšlenkám na někoho, kdo Vaše city nemůže opětovat. Zkuste zaměstnat myšlenky jiným směrem. Život se přece netočí jen kolem toho jednoho, který Vám právě teď leží v hlavě. Vím, že jsem moc neporadila, to se ani nedá, protože toto si každý musí odžít sám, ale berte můj příspěvek alespoň jako malé povzbuzení. Trápení s láskou si prožil určitě téměř každý z nás.

Od: stano12345
Datum: 20.07.15 21:26

Problém je, že zkušenost nejde předat a poradit také ne. Buď vás to časem přejde, nebo ne. Lidský mozek je divná mašinka.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.