Kamarádství a život

Od: Datum: 13.07.15 21:02 odpovědí: 3 změna: 14.07.15 11:02

Dobrý den,už ve školce jsem byl odstrčený,nikdo se semnou nebavil,všichni hráli fotbal,me to nikdy nebavilo.ve skole jdou o prestavce všichni na lavici a baví se o blbostech,kdyz tam přijdu,tak si s něma nemám co říct.co mám dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.15 21:27

Ahoj. Aspoň tam s nimi choď. A vzdělávej se. Jednou příjde okamžik, kdy taky budeš mít co říct k nějaké věci. Není třeba něco hned hrotit. Taky jsem byl takový a přežil jsem to.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.07.15 07:28
avatar

Honzíku, ještě jednou si přečti, co jsi napsal. Nejde mi o pravopis, ale jde mi o obsah. V každé větě si protiřečíš. Říkáš, že tě odstrkují a současně říkáš, že tě to nebaví, že si s nimi nemáš co říci. Tak si to ujasni! Buď s nimi chceš být a dělat to co oni anebo tě nechtějí a pak se nad sebou zamysli, jestli nejsi protivný. Ale nezaměňuj to, že tě nemají rádi, s tím, že nechceš ty, že nemáš rád to, co oni dělají. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.15 11:02
avatar

Všichni ve školce hráli fotbal a všichni teď chodí na lavici? Všichni určitě ne.. Jaké jsou tvé zájmy a záliby? Najdi si nějaký kroužek. Tam potkáš lidi se stejnými zájmy a tedy budete mít společné téma hovoru, které ti nebude připadat, jako blbost. Ve škole se s nikým kamarádit nemusíš, když nechceš.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.