Proč krásné ženy milují hlupáky?

Od: Datum: 13.07.15 11:07 odpovědí: 27 změna: 23.07.15 22:20

Hezký den, už nějaký čas vídám ve svém okolí situace, kdy opravdu krásné ženy mají za partnery průměrné až podprůměrné muže ( abych nebyl nařčen, že jsem namyšlený a někoho odsuzuji nebo někým pohrdám, já k nim taky patřím, v mém případě bych řekl podprůměrným mužům. Naučil jsem se s tím žít, vedu staromládenecký život a mám kamarádky bez výhod, zato jsem jim vrbou a oporou, mně vyhovuje osamělá existence, nejsem párový typ ). Včera jsem před půlnocí seděl u vína s nádhernou kamarádkou v jejím bytě, kdy tato úspěšná kráska, která když jde městem, tak chlapi zapomínají na své partnerky vedle sebe a prostě "čumí" s otevřenými ústy, plakala kvůli vzhledově podprůměrnému policistovi, který se ve vztahu chová jako citový neandrtálec a inteligencí se jí taky rovnat nemůže. Přitom jí nadbíhají úspěšní chlápci, kteří by ji nosili v náruči. Holčina má vysokou školu, skvělou práci, dost cestuje a přitom se trápí ve vztahu, který ji ničí. A není to zdaleka jediný případ, o kterém vím. Krásná úspěšná holka - ošklivý chlápek s tuctovým povoláním. Já tomu nerozumím. Podle mně by mělo platit "svůj k svému". Můžete mi to někdo vysvětlit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.15 11:09
avatar

Možná, že zde spíše platí pořekadlo - opaky se přitahují.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.15 11:20
avatar
Zamilovala se do neho no... to je tezky pak chtit jineho. Opak se pritahuje.
Jinak nevim treba u fotbalistu a hokejistu , tam skaredou holku neuvidis.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: mp*
Datum: 13.07.15 11:27

To žijete ve strašném omylu. Je vždy lepší, když žena je krásná, samozřejmě to není pravidlo. Ale u muže to je kouzlo osobnosti. Sám to nechápu. Jak někoho může oslovit komunistický vůdce Řecka, který se vyznačuje tím, že nenosí kravatu, a zemi přivádí k bankrotu? Jak někoho může oslovit náš ministr financí, který ani neumí česky? Je to prostě kouzlo osobnosti. Hitler to taky dával.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jinx®
Datum: 13.07.15 11:30
avatar

Ono to byva tak ze chlapec si vyberie podla vzoru svojej matky a dievca si vyberie podla vzoru otca.Hned vo svojej rodine sa mi to niekolkokrat potvrdilo a v okoli tiez.A to sa ani nesnazim to nejako vsugerovat.Je jasne ze toto netreba brat ako svetonazor alebo jasne pravidlo.Ide o uhol pohladu.Take dievca ti mozno nikdy neponukne to co ti moze ponuknut jednoducha ale pritom inak lepsia zena (a pritom nemusi byt ani nic extra-vyzorovo).Zena musi byt aj reprezentativna ale ruku na srdce,chcel by si taku? Ja nie.Je to prave o tych ostatnych...aby si nemusel stale polovat a odhanat ostatnych-vedz ze by mala navrch..pokial nemas tucne konto.Za mna aby to nebola vyslovene skareda tucna hrdzava...Mozno hladas v zlych vodach.Ta tvoja ti na ramene bude fnukat stale.Ale nikdy nic ine od nej necakaj.Pouzije ta a zahodi.Ona skratka potrebuje alfa samcov. A takych evidentne aj ked nevedomky vyhladava.Ty a tebe podobni jej nikdy nebudu stacit ci uz intelektom,povahou alebo vyzorom.Poviem to sproste: ty si myslis ze potrebuje pohladit ale ona v skutocnosti ocakava vyprask.

Snad som neurazil,to ani nebolo cielom tohto prispevku.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.07.15 11:44
avatar

Asi takhle - v britské angličtině mají výstižnější výraz pro sloveso "sbalit" (někoho): "chat up", tedy doslova "ukecat". Ti hlupáci zkrátka vědí, jak a co mlet hubou, aby dosáhli u žen svého. A nejen hubou - předvádějí také hrubou sílu, která většině žen, bohužel, imponuje. Pak se diví, když tuto sílu dotyční používají i doma.

Což o to: hlupáci ještě nejsou to nejhorší. Nejhorší jsou ti, jak říkáte, citoví neandrtálci. Citlivým a hodným mužům totiž ženy podvědomě (ač zcela nesmyslně) připisují slabost v sexuální oblasti - podvědomě hledají agresivního hrubce, protože si myslí, že ten je dokáže nejlépe ochránit. Jsou to všechno ovšem zvrácené myšlenkové pochody. Vím dobře, jak se cítíte - jsem taky hodný a jsem 30 let na ocet. Už jsem se smířil s tím, že až nějakou najdu, bude nejspíše rozvedená s dětmi, protože nejdřív musí narazit na hrubého, neotesaného "úžasňáka", aby teprve potom prozřela a naznala, že to není to, co hledá.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: mp*
Datum: 13.07.15 12:06

Neklesejte na mysli. Já tu hiearchii docela uznávám. Prostě silnější pes m... . Tak to je. Co potřebujeme? Přežít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.15 21:54
avatar

To mp

Nezlob se, ale já klesám na mysli, když čtu co jsi napsal ..*frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 13.07.15 11:51

Božíčku, o to více vedle nich vyniknou a možná ti podprůměrní mají i něco jiného, než ti ostatní (to je třeba zkoumat!).
A musí se i víc snažit. Nejsem si jistý o tom nosení v náručí. Mají jen ksicht a třeba se na to spoléhají. Totéž jsou dvojice stejného pohlaví. No a co je průměr? Jako podprůměrné, hlupáky je hodnotíte vy (závist?). Každý mozek je nějaký a my ho nechápeme, má v něčem vzor a podle něj ten hledá (a většinou dopadnou stejně špatně, proč si berou třeba alkoholiky?). Nosí ten policista uniformu? To dělá divy.
... tak chlapi zapomínají na své partnerky vedle sebe a prostě "čumí" s otevřenými ústy,... proč si myslíte že všichni?
A když bečí, tak jaká úspěšná?
V TV byl kdysik pořad, kde angličané hledali vědecky k sobě lidi, nevyšlo to. Co je to krásná ženská? Za některými královnami krásy bych se ani neohlédl. A zeptal jste se jí PROČ?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jinx®
Datum: 13.07.15 12:03
avatar

"Co je to krásná ženská? Za některými královnami krásy bych se ani neohlédl. A zeptal jste se jí PROČ?"

pretoze je to velakrat tak ze " software is incorrect for hardware".:-D

Takze staci ked otvori usta a velakrat je hned vsetkym jasne...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.07.15 22:03
avatar

to buss

Domnívám se, že si ženy podvědomě vybírají podle toho v jaké přitomnosti muže vyrůstaly. Protože i dívky se na svých otcích učí své ženské roli. Vite kolik malých děvčátek "koketuje" se svými otci, protože ví, že jejich usměv tátu odrovná a všechno jí projde, kdežto matka by pomyslně "vytáhla" rákosku.

Když otec dívky nebo muž v její přitomnosti v dětství byl ochlasta, bude tíhhnout k alkoholikům a snažit se je převychovat, asi jako to dělala i její matka..když to byl chytrý, vzdělaný muž bude mít zájem o takové muže.

Tak se podívejte na jejího otce a budete vědět kdo ji přitahuje, jaké typy mužů...

A platí to opačně i o mužích, podívejte se na potencionální tchyni, je rázná, ráda poroučí?

Asi jste také taková proto si vybral právě vás a ne tu hodnou Marušku odnaproti...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.15 12:06

Podléháš pouze dojmu z monologu té ženy.

Ta holka se ti nepřijde vyjuchat na rameno, když ji polda koupí kytku, vezme někam na výlet, uvaří něco dobrýho, koupí jahody a přinese jí je se šlehačkou nebo spolu maj skvělej sex. Ona přijde, jen když si chce postěžovat a ulevit si.

Jen ty pak máš pocit, že všechny ty krásný holky jsou se samejma tydýtama, ale ona to není pravda.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.07.15 13:07
avatar
Já už tu bylo řečeno, u chlapů to není ani tak o vzhledu jako o celkovém charisma. Pokud je chlap osobnost, tak ženy po něm půjdou.
Rozdělovat chlapy na ošklivé a hezké může jen zakomplexovaný hlupák.
A jak už tu bylo řečeno nade mnou, ty holky se k vám chodí zpovídat, když mají trápení se svým přítelem, proto se vám jeví, že všechny holky kolem vás mají hrozné přítele. A realitu to pak úplně zkresluje a to nemluvím o tom, že to slyšíte vždy z jedné strany, takže slyšíte jen to, co vaše kamarádka chce, abyste slyšel.
Dokud budete přemýšlet takovým způsobem, vždy budete jen ten jejich kamarád, kterému si mohou tak maximálně postěžovat.
Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 13.07.15 17:16
avatar

Víte proč to tak má vaše kamarádka? Protože to takhle chce. Kdyby to nechtěla, změní to. Je to prosté. *smich*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: stano12345
Datum: 14.07.15 17:04

Proč hlupáci milují krásné ženy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.15 22:06
avatar

A někdy jim hlupáci i závídí...*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.15 17:40

Pro hlupáka každý hloupý...Forest Gamp.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nikc®
Datum: 15.07.15 19:06

To mi připománá trochu film, který jsem včera viděla "Daleko od hlučícího davu". Hlavní krásné hrdince nadbíhali 2 hodní muži (jeden bohatý) a ona si vybrala třetího, který ji jen přitahoval a zamilovala se do něj. Ale hodný a bohatý nebyl. Dokonce ji prý ani nemiloval. Naštěstí nakonec dostala rozum. Je to super film. Láska je slepá a každému se líbí něco jiného.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.07.15 20:42
avatar

Dobrý den Nikc. Já znám tento příběh jako knížku, Tomas Hardy: Daleko od Hlučícího davu. Pěkné čtení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.15 22:06
avatar

Asi se nejvíce podobal muži, kterého jako děcko měla za vzor...

doplněno 23.07.15 22:11:

To dam

Váš monolog mě opravdu nepřesvědčil, že krásné ženy stojí jen o hlupáky, zkuste si nějakou namluvit, vypadá to, že by jste mohl mít v tom případě i uspěch...*palec*

doplněno 23.07.15 22:13:

to bjmax

Vy opravdu myslíte že ty ženy jsou hloupé? Když čtu Váš příspěvek o velkém přirození ani nechtějte vědět co mě napadá...Najde se tu nějaký, kterému došlo, proč si ženy volí muže třeba i ošklivé, ale ne blbé?

doplněno 23.07.15 22:15:

to bagar:

Je opravdu skromná...;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.15 22:43

Protože mají love , a nebo velký přizození . Nic víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 16.07.15 23:35

Protože i krásná žena si potřebuje odpočinout od duchaplných myšlenek potencionálních milenců a vele úspěšných mužů. Mimo jiné, pojem krásná žena, je scestný. Např. moje žena, krásná žena, za léta manželství je krásná všem, jen pro mne je mou manženkou, vizuální krása zevšední, ale některé její reakce,(občas chápu rodinné násilí), pro ty a spoustu jiných pitomostí ji neustále míňím milovat, tolerovat, někdy neutopit, nosit na rukou, přejet autem se zataženou ruční brzdou, vynést na Lysou Horu aby viděla kam až jsem občas ochotný zdrhnout, jen proto, že se budu těšit ji pohladit a plácnout po zadku. Taky jednu dobu platilo - pěkná holka nebude nic moc chytrá, protože nemá čas se učit pro věčné randění. Potencionálně, pro zachování rodu by měl přispět "bičíkama" jedinec jenž se nebojí, je průbojný, schopný bránit a starat se o bezpečí klanu, Máš-li stres, že se ti nedostává pozornosti pro tvou inteligenci, vyčkej, nespěchej, spousta pěkných žen dnes buduje kariéru, odsouvá mateřství, jejich manažérská agresivita je mnohdy přes hranu jednatelnosti, jen aby se prosadily a pak ... si sednou, v 45 zjistí,"Jsem sama "! A pak... někde v hlubinách lidského bytí si snad někdo vzpomene: "To byla ta v tom fialovém kostýmku? Hmm, kráva, ale pěkná." Věř, o nic nepřicházíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.15 22:56

Protože ti úspěšní a vzhledově dobře vypadající chlapi jsou většinou až nezdravě namyšlení. Já se taky považuji za podprůměr a mám krásnou přítelkyni. Říká, že mě miluje pro moji skromnost. Jsem pozorný, starám se o ni jako o princeznu, občas ji něčím překvapím.

Možná proto ty krásné ženy mají podprůměrné protějšky, milují jejich povahu a chování. A nebo si to jen nalhávám. Každopádně, prachy v tom nebudou, ty nemám *smich*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: petrka
Datum: 20.07.15 21:05

A jak vám to vaše krásná přítelkyně to starání se jako o princeznu oplácí?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 19.07.15 13:12
avatar

Všichni by ji chtěli? No ale on jediný asi ne...;)Jak si to ten policajt, průměrný k tomu mohl dovolit?*ua*

doplněno 19.07.15 13:13:

*plac*Všichni toužíme po tom, co nemůžeme mít.

doplněno 23.07.15 22:22:

to bruno: že většina žen preferuje právě hajzlíky

Samozřejmě, protože oni vědí že mužatky v kanadách nejsou jejich typy a dámy s kabelkou místo báglu na zádech jim řijdou přitažlivější, takže není pro ně problém jim zalichotit a hůře se říká slečně pokérovaná s kovem v nose jak jí to sluší, to mi věřte. Takže je přitahujíženy a těm ženám se líbí že se k nim chovají jako k ženám a ne jako ke kamárádu v hospodě...když jdu za mladou dvojicí podobného ražení a slyším jak spolu mluví -

No ty vole to bylo hustý...

No ty krávo fakt se to líbilo?

Tak se ptám, odkud to JZD k nám přišlo...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xccal
Datum: 19.07.15 16:25

Protože právě hlupáci a lidí s nevalnou inteligencí bývají většinou nejvíce ořezaní a drzí..A na krásné holky si většinou troufají právě jen ti ořezanci.A ženská se chce bavit a to oni dovedou.To že naletěli bohužel zjistí často až když je pozdě

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.07.15 22:35

Slyšel jsi už někdy, že většina žen preferuje právě hajzlíky?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.07.15 22:20
avatar

Vážený nechápající. To ta vaše kočka, za kterou se otočí půlka města, zatímco ta půlka druhá jen křiví obličej v závistivém šklebu, bude asi na škaredé a hloupé chlapy. Jinak by možná nevynikla její krása a inteligence. Cestovat by možná uměl i neadrtálec, kdyby nevyhynul, vysokou školu má v dnešní době taky kde kdo a nemusí to být zrovna známka vrcholné inteligence. Anebo kočenu přitahují uniformy. Muži v nich vypadají dost dobře, už i dříve holky letěly na vojáky a ten policista nemá k vojákovi až tak daleko, a existují ženy, kterým toto stačí. Navíc - doma jim nesvíte, tak nemůžete vědět, jak výkonným je policista v sexuálních hrátkách pro dospělé. Nádherná kráska se vám vypláče na rameni, protože jí možná policista ráno řekl, že přibrala gram a je to na ní vidět, ale zítra už o ničem nebude vědět, protože usmíření s policistou bude tak vzrušující. A mohl za noc šestkrát, považte... Tak tolik na vysvětlenou, snad vám to stačilo. Kdyby ne, dejte vědět, popustím uzdu své fantazie a napíši vám další důvody, proč krásné ženy milují hlupáky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.