Maminka přistihne chlapce

Od: Datum: 13.07.15 10:47 odpovědí: 28 změna: 12.08.15 11:41
avatar

Co se stane ,když maminka přistihne svého malého 12-letého synka,jak si ho honí v pokojíku?Jaká je její reakce?Bude křik a kravál,nebo mu to vysvětlí?Co myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.15 11:03
avatar

Já bych to přešla mlčky a naučila se klepat na dveře. Asi záleží na každé mamince...

Ohodnoceno: 6x
 
Od: wamp®
Datum: 13.07.15 11:22
avatar

Maminka musí napočítat do deseti a uvědomit si,že je to naprosto normální.Dnešní děti jsou čím dál,tím více "vyspělejší."

Sednout si s ním a vše mu vysvětlit.Vždyť je to přece lidské a vše,co je lidské nám není cizí ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 13.07.15 13:43

Zdravím, vyspělejší jak v čem. Většinou v negativních věcech, co před pár lety bylo nemyslitelné.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.07.15 11:32
avatar

Ahoj,

je to sice už dávno, ale asi nikdy nezapomenu na vyděšené oči mé maminky, která takto "načapala" mého syna když byl přibližně stejně starý jako výše uvedený klouček. Teď nevím komu to bylo těžší vysvětlit zda mému synovi či mamince, ale jo ... dali jsme to.

Jistě, že v klidu kloučkovi (já i mamince ze straré školy) vše vysvětlit a nedělat vědu z přirozených věcí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.15 11:46
avatar

Jak která.Ta inteligentnější bude vědět, že je to normální. Ta blbší udělá scénu a akorát mu způsobí do budoucna komplexy.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dhw
Datum: 13.07.15 12:01

Ve 12ti mi to přijde úplně normální. Přejít a nevysvětlovat. S odstupem času by se případnéhgo vysvětlení a poučení měl ujmout otec (tedy pokud existuje). Asi nejzásadnější vysvětlení směřovat s citem na funkčnost penisu, resp. zjistit, zda syn netrpí fimózou. Bohužel tato péče dětských lékařů naprosto selhává a zmrzačených údů na prahu dospělosti je více než dost a 12 let je nejzašší věk, kdy se to dá ještě vyřešit (třeba i chirurgicky) bez větších jizev.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mp*
Datum: 13.07.15 12:13

tak hlavně je chyba ve slově přistihnout. To má někdo někoho přistihávat? Když někoho vidím v prekérní situaaci, tak se snažím to nekomentovat. Páč jsem solidní, někdo to zase bere jako nahrávku na smeč.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: mp*
Datum: 13.07.15 12:16

A hlavně kdybych to viděl, tak jsem spokojený, protože se asi dočkám vnoučátek - když je zájem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.15 12:31
avatar
Asi vás zklamu, ale zájem o masturbaci vám budoucí vnouče ještě negarantuje. To možná, až si přivede první slečnu domu...
Ohodnoceno: 2x
 
Od: rita®
Datum: 13.07.15 12:29

no, problém je, že některé maminky to berou moc vážně... ono to je něco úplně normálního, ale samozřejmě není příjemné se ocitnout v takové trapné situaci

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.07.15 15:29

*smich* tak ještě že my tyhle problémy nebudeme mít. Vnoučci (3 a 4 roky) mají problémy s předkožkou, takže dle nařízení lékaře každý večer přetahují. jen doufám, že nebudou ve školce vykládat, že si babička každý večer hraje s jejich "mrníky" :-D Jinak k dotazu. Tohle už jste měli mít probrané, když jste byl malý. Prostě je to přirozený. Nepatří to na veřejnost a hotovo. Proč kolem toho dělat nějaký vzruch?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.07.15 16:10
avatar

Zatim mam male kluky, ale az budou v tomto veku, tak urcite nevrazim do pokoje kazdeho z nich jak bagr, ale zaklepu, takze tahle situace me snad mine.Kazdopadne je to naprosto normalni a manzel kluky snad ve vsem pouci. Zatim do pokoje kazdeho z nich chodim jak chci, protoze maji pouze 8 a 5.Kazdy ma pravo na sve soukromi, takze asi tak..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.15 17:26
avatar

Můžu k tomu poučení od tatínka přidat historku? Vyprávěla kolegyně: Chlapeček chodil na nočník a jednou se zeptal, jak čurají chlapi. Řekla mu, ať se zeptá tatínka. "Holky, mě málem ranilo, když jsem se šla nenápadně kouknout, jak čurají chlapi. Ten můj seděl na wecku kluk před weckem na nočníku. A spolu čurali. Tož to já musím úplně všecko?! I vysvětlovat, jak čurají chlapi?"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.15 21:22

Ahoj. Ano Babi, takhle přesně někteří chlapi čůrají. Soused se mi přiznal, spíš jsme se o tom nějak jen bavili. Že mu manželka nakázala( už před 30ti léty), že má čůrat v sedě. Aby nemusela uklízet rozstříkanou moč od pánského stříkání. Nó, ono to má něco do sebe. Ještě něco malého k tématu. Chlap jde s pískem(čurat venku). A za sebou zaslechne: Klepat jen 3x, pak už to je onanie.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 14.07.15 07:28
Předně 12ti letý chlapec není malý a tahle aktivita se dá u něj předpokládat, proto osvícená matka by na zavřené dveře synova pokoje měla ťukat o nějaký rok dřív. Pokud by byl křik a kravál, zasloužila by si ona matka políček z jedné i druhé strany. Sama asi není panenka Marie, aby do ní vniknul duch svatý, ale syna má proto, že do ní před lety vniknul penis chlapcova otce, tak jakýpak copak. Jestli se některá pohoršuje nad mužskou onanií, měla by se nechat psychologicky vyšetřit.
A z jiného soudku, můj čtyřletý syn s tím začal nedávno, skoro neudělá krok, aby se nedržel za pindíka. Vysvětlujeme jak chceme, že je to ok a líbí se to každému, ale každý si to nechává na doma, když je sám. No a když se ho někdo cizí zeptá, jestli se mu nechce čůrat, když si drží pindíka, podívá se jak mstitel z pekla a říká nech mě bejt, já si to jen tak dělám. Snad se s tím uchýlí do ústraní dřív, než bude mít věk na to, aby to bylo na veřejnosti trestné.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: traktor*
Datum: 20.07.15 21:22

Tím chcete opravdu naznačit že váš 4-letý syn již onanuje? Příjde mi že je to trochu brzo jestli je to pravda *sok* .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.15 11:33
Proč by to bylo brzo? Děti jsou bezprostřední a nemají potřebu se přetvařovat jako pokrytečtí dospělí.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.07.15 12:35
avatar

Male deti zkoumaji sve telo a jem je to tak holt prijemne. Take jsme si uz 2x prosli fazi ruka v kalhotech. jde spis o to vysvetlit, ze si to maji nechat do pokojiku a ne na ulici.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.07.15 13:15
Tak jelikoz ho u toho pristihla tak asi neni co vysvetlovat, vhodne by bylo, kdyby potichu zas odesla, zavrela a neresila to. Pro synka to je ta nejtrapnejsi situace v zivote. Spise by se meli domouvit na nejakem signalu aby se to neopakovalo... mysleno to pristihnuti
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 22.07.15 21:27
avatar

12-ti letý synek už není rozhodně,,malý,,neřešila bych to,dělají to snad všichni kluci v tomto věku a i dříve.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radekradeczech
Datum: 27.07.15 11:48

Co by mu měla vysvětlit? Správnou techniku masturbace? Na tu si přece musí přijít sám. Proč by na něm měla křičet, když onanuje jistě sama také?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.15 19:03

Dnes je mi skoro 40,ale já jsem se už "uspokojoval" někdy ve 3-4 letech věku,co si pamatuju,nebylo to sice rukou,ale třením penísku mezi stehny (to mi mimochodem vydrželo až někdy do 14-ti let),samozřejmě v tom věku beze studu,takže i před rodiči,kteří mi prostě vysvětlili,že si takhle můžu "hrát",ale rozhodně ne před cizími lidmi .Nevidím na tom nic špatného,podle mne rozhodně lepší,než takové ty hemzy o škodlivosti onanie a podobně,vždyť je to lidská přirozenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.15 20:09
avatar

Pkd je blbka-udělá scénu,pkd je normální přejde bez povšimnutí a nechá otce dítěte aby si s ním o těchto věcech promluvil.No a pokud je frustrovaná z nedostatku sexu tak mu to udělá sama!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: stano12345
Datum: 31.07.15 21:47

Co by mu měla matka vysvětlovat? Že to dělá moc rychle? To je tedy nápad.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: buss
Datum: 31.07.15 21:56

To je z kategorie blbých dotazů. Ptejte se maminek, které dítka přistihly. To zde nikdo neví, jak to budou řešit. Je to snad lidské, ne? Malá dcera si sprchovala přirození a byla ..., co to děláš... mně to dělá dobře. Usmál jsem se a odešel.
Ptejte se, jak by to matky řešily. A jak jste to řešila VY?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 01.08.15 14:32

Nesnáším, když se matky pletou (použito slušné slovo) do mužských záležitostí o kterých ani netuší jaký to je. Až budou mít penis a testosteron jako hlavní hormon, tak potom můžou teprve o tomto hovořit (samozřejmě nereálné). Jinak předpokládám, že nechaj 12ti letého chlapce dělat přirozenou a nutnou věc zcela bez keců. Kdybych měl syna a jakákoliv žena by se ho snažila, co se sexu týče, nějak negativně ovlivnit, tak bych dost tvrdě zasáhnul. Já se taky nijak nepletu do ženských záležitostí.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: petrka
Datum: 07.08.15 19:53

A co se stane, když manželka přistihne manžela, jak si drandí Karla?

A) pomůže, B) vynadá mu, že je na to ona, C) je jí to fuk.

Co je správně?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: quac*
Datum: 12.08.15 11:41
Tak záleží jaká ta matka je.
Některý lidí by tě za to ukřižovali, jiní si sednou a pokecají.
To nejde takhle říct co kdo udělá.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.