Problém se spaním?

Od: Datum: 03.08.15 12:05 odpovědí: 11 změna: 05.08.15 17:21

Dobrý den, je mi 16 a od úterý mám takový problém se spaním. Od uterý na středu jsem spal asi tři hodiny, prostě jsem nemohl usnout, teď usínám v pohodě, ale vždy se probudím okolo 4-6. hodiny a pak už skoro neusnu. Prostě od úterý do dneška jsem mohl spát tak 5-6 hodin průměnrě. Jde o to, že jsem ve věku růstu atd. a nechci aby mi tohle můj růst nějak zastavilo, co mám děat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hw
Datum: 03.08.15 12:06

Pokud budete tyto potíže i za měsíc, pak napište.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.08.15 12:48

Možná to bude tím " dvojím úplňkem" .Dcera spí normálně dobře a teť také nemůže usnout.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.08.15 16:16

No úplněk může mít vliv, ale dvojí úplněk tím, že je dvojí v jednom měsíci, nikoli, to je čistě formální záležitot. Jiná věc je, že ten druhý červencový úplněk byl tak výrazný, s měsícem blízko. Takže bych i souhasil, jen bych nebazíroval na tom slově "dvjí".

Datum: 03.08.15 15:57

Děkuju moc, projdu si to

Od: uska®
Datum: 03.08.15 15:18

Jde o to co děláte přes den. Pokud se poflakujete, sedíte u PC, poleháváte, a nevytáhnete paty z domu za sportem, prací, na koupaliště, na kolo atd, tak vám 6 hodin spánku stačí až až. Unavte přes den tělo a uvidíte, že budete spát jak mimino.

doplněno 03.08.15 18:15:

Chodíš posilovat několik hodin denně a nebo jednou týdně 2 hodiny? Den má 24 hodin, co děláš zbytek dne?

Datum: 03.08.15 15:57

Chodím posilovat, i přes to se to děje ;))

Datum: 03.08.15 20:02

Každý den hodinu a půl...no zbytek jsem treba na koupališti, doma čtu nebo pc, venku, nedelam porad to stejne

Datum: 04.08.15 23:12

Nemáš nějaké trápení? Takové rozutíkané myšlenky často nedovolí klidný spánek...

Od: buss®
Datum: 04.08.15 23:28

Těch dotazů tady je. Od úterý? Já mám ten problém desítky let. Zatím jsem to nevyšeřil. Když to nepřestane, jdi k doktorovi. Ale, dá ti prášky na spaní.

Datum: 05.08.15 17:21

žádné prášky neber ani náhodou a nepropadej depkám, že kvůli horšímu spaní zůstaneš malej. A hlavně si vzpomeň, na co ses předtím díval v televizi. Věř nebo ne, já jsem tuhle nedávno nemohl usnout z Harryho Pottera a Fénixova řádu. Ten film je sociální horror a ne pohádka o mladém kouzelníkovi.

Moje rada :

Po setmění, až se vzduch začne ochlazovat, pořádně otevři okno, vyvětrej si pokoj i s postelí a dej si vlažnou sprchu. To by mělo pomoci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.