Kam do kempu s dětmi, kemp vhodný pro děti

Od: Datum: 12.07.15 14:04 odpovědí: 1 změna: 12.07.15 14:29

Poradíte z vlastní zkušenosti kemp vhodný pro děti? Parametry jsou : sociální zařízení, které stíhá kapacitu, ubytování pod stanem, součástí areálu či ve velmi blízkém okolí koupaliště, možnost projížďky na lodích šlapadlech, dětská hřiště v areálu a možnost polopenze. Ideálně u přehrady s vlastním koupalištěm. Internet je plný reklam "kempů roku", ale realita je jiná. Ptám se jako rodič malých dětí který byl v kempu naposledy snad před deseti lety a mám obavu z kvality Raději bychom klidný, menší kemp. Prosím pouze o vlastní zkušenosti. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.15 14:29
avatar

Dobrý den. Znám jeden výborný kemp. Autokemp Osika, je v Jižních Čechách, blízko Nové Bystřice. Pro děti je jak dělaný. Součástí areálu je rybník Osika s pozvolným klesáním dna, písková pláž... Sociální zařízení v dostatečném množství a v jakoukoliv dobu čisté. Asi 1 km od kempu je restaurace, možnost stravování. I v kempu se vařilo, ale spíš takové ty klobásky apod. Kempem projíždí jako atrakce historický vlak na úzkokolejné trati, která vede z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice. Jestli si možná myslíte, že tento vlak může narušovat poklidnou atmosféru kempu, tak nikoliv. Je to atrakce vítaná jak dospělými, tak i dětmi. Nevím, co konkrétně si představujete více, ale já bych se tam s malými dětmi určitě znovu vypravila. V okolí kempu jsou i lesy - borůvky a tak.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.