Jaké je to v Salzburgu?

Od: Datum: 11.07.15 17:02 odpovědí: 2 změna: 12.07.15 10:44

Ahoj, koncem července jedeme na 4 dny do Salzburgu a okolí, chtěl bych se zeptat, jestli tam někdo z Vás už byl a nemáte nějaké tipy, kam jít :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mp*
Datum: 12.07.15 00:01

Tak rozhodně bych si nenechal ujít staré město a hrad. Dále jezera Solné komory - Mondsee, Attersee a hlavně Hallstätter see s atmosférickým městečkem Hallstatt. To musíte vidět (82 km od Salzburgu). Pokud máte zájem o historii, můžete navštívit bývalé Hitlerovo orlí hnízdo Berchtesgaden, kde spřádal své světovládné plány (nakonec zkončil politej benzínem a zapálenej v jámě - přeju to velmi i všem dalším potencionálním světovládcům a vůdcům). Určitě najdete i další tipy - já tam jezdím spíše v zimě.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pt®
Datum: 12.07.15 10:44
avatar

Nevím, kolik je Vám let, ale ten výlet Vám závidím. V Salzburgu je krásně, je to historické město a určitě si zajděte do "Růžové zahrady", ostatní Vám doporučil příspěvek nade mnou. My bydleli soukromě v Eugendorfu, je to vesnice v předměstí Salzburku asi 7 km od města, ale i tak tam najdete ubytování a bude to levnější než v centrum města. Hezky si výlet užijte.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.