Hermafrodit -co to je?

Od: Datum: 03.08.15 10:39 odpovědí: 6 změna: 03.08.15 12:22
avatar

Prosím Vás, já jsem náhodou uviděl v časopise hermafrodita, a zděsil jsem se.Co to je?Vůbec jsem nevěděl,že takovéto bytosti existují.Je to žena ,ale má bambulínka.Tak se ptám - 1.Existují opravdu nebo je to žert? 2.Jak se takový člověk může cítit ,jako žena nebo muž? 3.Jak se cítí rodiče,když se jim narodí takový patvar? 4.V dospělosti jak provozuje sex s muži nebo ženami nebo jak? 5.Může vůbec někdo s nim jít? 6.Proč se něco takovýho vůbec rodí?Až mi z toho mrazí, že vůbec něco takovýho existuje.Dokážete si představit, ze si "TO" někdo sbalí a přivede si to domu a ono se z toho vyklube "TOTO", co to musí být za šok?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.15 10:58
avatar

Vanasi, to je dobře, že se takhle ptáš. Víš co? Všichni si myslíme, že se nám nic nemůže stát, že se nám nic zlého nemůže přihodit. Může! Může se nám narodit hermafroditní dítě nebo vnouče. Může se to stát díky látkám, které ovlivnily sperma, vajíčko, plod. Proto je potřeba soucit pro takového člověka, kterému se chce žít stejně tak, jako všem tvorům. A také soucit s jeho rodiči a celou rodinou. *hej* Život není pc hra, ve které vítězíme. Anebo si to natrénujeme a pak se nám to podaří. Život o tom není!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 03.08.15 11:17

Použití slova "hermafrodit" v případě člověka není zcela správné - přesnou definici a vysvětlení najdete ve Wikipedii. Takové úchylky, o které píšete, opravdu existují. Na otázky 2 a další vám může odpovědět jedině sám "hermafrodit", odborník, nebo další hledání ve Wiki.

Ohodnoceno: 1x
 
Od:
Datum: 03.08.15 11:19

Hermafroditismus neboli androgynie je jev, kdy se v těle téhož jedince vytvářejí současně samičí i samčí pohlavní orgány. Tato anomálie vzniká před narozením a navenek se projevuje atypickými pohlavními znaky, vnitřní i vnější genitálie bývají obvykle smíšené. Jde o patologickou úchylku, která je v dokonalé podobě, kdy jsou obojí pohlavní orgány funkční, mezi lidmi raritou.

Setkáváme se spíše s různými formami tzv. pseudohermafroditismu, kdy se různě kombinuje přítomnost pohlavních orgánů jednoho pohlaví se sekundárními pohlavními znaky nebo pouze náznaky pohlavních orgánů druhého pohlaví.

V přírodě se hermafroditismus vyskytuje mnohem častěji, především u nižších živočichů a rostlin. Hermafroditem je například šnek a patří mezi ně i poměrně velké množství rostlin. Někteří hermafroditní živočichové (běžně například tasemnice nebo některé druhy sladkovodních hlemýžďů) mohou dokonce oplodnit sami sebe, což u člověka nepřichází v úvahu.

Podle starých řeckých bájí byl prvním lidským hermafroditem syn boha obchodu a řečnictví Herma a bohyně lásky Afrodité. Protože neopětoval lásku nymfy jménem Salmakis, vstoupila do něj a splynula s ním v jednu osobu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.15 11:51
avatar

1. existují 2.podle toho, jak se cítí (většinou to pozná už jako dítě), si nechá nechtěné pohlaví operativně odstranit 3. to je individuální (ale nemohou za to, a to dítě už vůbec ne) 4. sex provozuje s takovým pohlavím, na které je tento člověk zaměřen 5. může, proč ne? 6. genetická anomálie A Ano, umím si představit, že si "TO" někdo přivede domů. Je to čověk jako já nebo ty. Mona

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr02
Datum: 03.08.15 11:52

Ano, existují takoví lidé a nacházej velmi dobré uplatnění třeba v pornoprůmyslu, pár jsem jich už viděl. Aneb jak ze své odlišnosti udělat přednost, mám rád takové lidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 03.08.15 12:22

Předně bych rozlišila hermafrodita, ted člověka, který se narodil s mužskými i ženskými pohlavními orgány od transsexuála, který nedokončil přeměnu na druhé pohlaví. Spíš mám pocit, že mluvíte o těch druhých, tedy např. o "ženě", kerá stále má penis. Ti první to moc na odiv nedávají.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.