Kde parkovat?Zoo Liberec

Od: Datum: 11.07.15 11:15 odpovědí: 5 změna: 11.07.15 23:13
avatar

Nikdy jsme nebyli v Liberci a chtěli bychom do zoo,máme zaparkovat před zoo jak píší na svých stránkách nebo je ještě nějaká možnost?Prosím poraďte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.15 11:28
avatar

Před novým vchodem do ZOO je sice velké parkoviště (u otočky tramvaje), ale dosud je myslím zadarmo, takže je občas obtížné tam najít místo. Můžete také parkovat v ulici Fibichova (u bývalého vchodu do ZOO, což nevím, jestli poznáte, zprava je tam hotel U jezírka, odbočíte vpravo, parkuje se u kamenné zdi a je tam i malé hřiště pro děti s venkovním fitness), ale tam je to myslím dražší. Každopádně místo tam bývá, i když slunečné víkendy jsou špatně odhadnutelné.

doplněno 11.07.15 11:34:

Snad někdy

Užijte si to a neztraťte se tam. Jak udělali nové trasy, nevyznám se tam ani já. A to se tam díky práci s dětma párkrát do roka dostanu :-/

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.07.15 11:31
avatar

Děkujeme snad vše najdeme,to víte když jedeme do zoo olomouc tak víme přesně kudy.Zajeďte se tam podívat je tam hezky.

Datum: 11.07.15 16:28

Láďa. Když Vám zbyde čas, tak koukněte i do botanické. Je jen o kousek dál.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.15 12:54
avatar

Liberecká je moc hezká, taková členitá, ale mně se stejně nejvíc líbí ZOO v Jihlavě. Taková menší, ale útulná, hned výběh milých surikat u vchodu zlepší člověku náladu. Psouni, červené pandy, nebo tuleni. A velcí netopýři, malajští medvědi, prasata, fenci, kapybary a zvláštní prasátka s kly, já zapomněla jejich jméno.

Je to ZOO poměrně malá, nemusí tam člověk chodit celý den,má ji za chvíli obejitou a tak může ještě jednou. Určitě objeví něco nového. Jaga.

A pak o 2 km dál šup do akvaparku Vodní ráj!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.07.15 23:13
avatar
Do Jihlavy se chystam , dost lidi ji chvali. Me uchvatila ZOO Zlin Lesna. Pekne temata , australie klokani jak kdybych tam byl. Afrika tak vsude jakoze africke veci. Tanzanie tak jdete jakoze v pralese ... taktez doporucuji.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.