Není orgasmus

Od: Datum: 09.07.15 21:45 odpovědí: 8 změna: 10.07.15 05:35
Hezký večer, jde o to že nemám orgasmus ani při masturbaci. Masturbuju od 9/10 let, nejdřív jsem masturbovala jednou za týden a teď masturbuju několikrát denně. Prostě musím masturbovat jsem strašně nadržená ale nemám orgasmus. Zkoušela jsem ruzné věci abych docílela orgasmu ale prostě nic. Mám pocit že jí nemám moc citlivou a že ty doteky necítím ale když mi bylo 12-13 tak jsem si masturbaci užívala a cítila každy dotek. Nevím co se za tich pár let změnilo, orgasmus jsem neměla už od14 let. Jak už jsem zde psala dotaz ráno, kde jsem se zmínila že mám přítele, tak ten mě prstil a měla jsem skoro orgasmus kdyby mě prstil díl. Nevíte proč nemám orgasmus? Předem děkuji za odpovědi.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.15 21:55

Ahoj. Nó děvenko. Asi by sis to měla dělat tak nějak podobně jako ten přítel a déle. Jenže, proč ti to všechno tady tebou vypsané nějak nevěřím? Nemůžu si nějak pomoct. Ale, snad jsem pomohl aspoň někomu v podobné situaci.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 09.07.15 22:00
To jsem zkoušela ale i tak nemám žádný orgasmus. Nevím kolik měl sexuálních partnerek ale v prstění se vyzná líp než já :/...
Od: wamp®
Datum: 09.07.15 22:09
Že by frigidita?...
Zajdi si za svým gynekologem,on to bude vědět nejlépe,tím myslím,že on bude ten odborník...
A ještě dotaz,všimla jsem si tady v dotazech,že se všechny jen "prstíte,"nebo se necháte "prstit."Ono by bylo lepší klasickým směrem,čili klasickou souloží,tam orgasmus bývá jednoznačně víceprocentní,neřku-li 100 %.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.07.15 22:50

Možná, že je děvenka ještě "pod zákonem"

a prstění nepovažuje za sex ani zneužívání...

Datum: 09.07.15 22:03

Toto je velmi nemilé. Nemít orgasmus. Ale věřte, že opravdu horší je nemít třeba mozek. Ale ten vy máte, že. Tak se radujte alespoň z tohoto. Protože bez orgasmu žít můžete, bez mozku nikoliv.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 09.07.15 22:11

Myslím, že vím. I k tomuto je podle mě nutné nejdřív dozrát. Nejen fyzicky, ale i mentálně. Někdy to pak chce i vhodný protějšek.

Datum: 09.07.15 22:58

je třeba se s protějškem dohodnout a zkoumat co vám udělá dobře chce se to nebát a vytrvat

a jak říkám já neni v tomto oboru problém ze kterého by se nešlo vylízat *uf*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.07.15 05:35

Zdar.To už bude nemoc ta nadrženost.Sežeň si dva milence k masturbaci ještě.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.