Odškodnění úrazu od školy

Od: Datum: 08.07.15 11:49 odpovědí: 3 změna: 09.07.15 08:45

Ahoj,

konečně mi přišli peníze od pojišťovny naší školy (Allianz) za úraz. Měla jsem mít celkem 10 b. + 50 % navíc (5 b.), tj. celkem 1 800 Kč. Na účet mi ale přišlo 2 569 Kč. Nikdy se mi nic nestalo, tak nevím, jestli to třeba není nějaká chyba, kdyz mi poslali víc peněz. Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.07.15 21:29

Já bych si to prověřila přímo u pojišťovny

(aby po nějaké době nevymáhala "přeplatek").

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.07.15 07:53

Píšete že nikdy se Vám nic nestalo. A patrně v té škole také ne. Allianz je velmi dobrá pojištovna, také jsem u ní pojištěna, peníze navíc jsou tedy bonusem, oni to tak dělají. Nic nebudete muset vracet.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.07.15 08:45

Našel jsem, že hodnota bodu pro odškodnění je od 1.1.14 251 Kč, takže by částka byla naopak malá. Nejdříve se zeptejte ve škole, zda dostali podrobné vyčíslení škody. http://poradna.odskodne.cz/odskodneni/skolni-uraz-praha-5

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.