Super holka

Od: Datum: 05.07.15 12:18 odpovědí: 14 změna: 06.07.15 08:39

Ahoj lidi včera jsme byl venku s jednou fajn holčinou . Myslel jsme si puvodne že jdeme jen tka na hodku na 2 ven a nakonec jsme spolu stravili čas až do rana :) Bylo mi s ní fajn a ona mi říkala to same dokonce v aute pak doslo na líbaní a mazlení , ale jak ted dal zeptla jsem se kdy se uvidíme a ona mi řkela že se domluvíme . Jak postupovat dal aby se to nepokazilo,? Názory? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.15 12:42
avatar

Nic tak ženy nenávidí jako vnucování se. A myslím, že to muži mají také tak. Takže se chovejte normálně, přátelsky. Projevujte přátelský zájem. Nikdy ne vlastnický, taková chyba by mohla být koncem jejího zájmu o Vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: student*
Datum: 05.07.15 12:44

takže myslíte , že jí mam tedka nechat byt až se ozve ona sama ,? mám nutkání jí napsat, ale jak říkam nechci znova delat chyby ::? Takže počkat až se ozve ona první, :)

Od: wamp®
Datum: 05.07.15 12:54
avatar

Ano,počkej.Pokud má o tebe zájem,tak se ozve sama.Ženy opravdu nesnáší vnucování.Tím bys jí odradil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: student*
Datum: 05.07.15 12:57

Jojo chápu mě se to taky nelíbí vnucování :) Právě že mi říkala , že jí je smenou dobře a že nikomu jště neřekla to co říká mě :) Tak doufam , že to myslela vážně , protže jak říkám blyo mi s ní vážně fajn .

Datum: 05.07.15 13:15
avatar

Přátelský zájem znamená, že jí například po cca 2 dnech napíšete zprávu že...na příklad... víte o dobrém filmu a nechce se Vám jít samotnému, jestli má čas a zájem rád na ni počkáte v tolik a tolik u kina. Odepíše každá, protože v tomto stadiu se ženy děsí slov - miluju Tě, nemůžu bez Tebe žít a podobně. Pocitem přátelství u ní tedy zabodujete mnohem víc. Získáte totiž její důvěru. A také je vhodnější jí pochválit hezké šaty než vykládat, jak jí to sluší a jak se Vám líbí. Zkrátka nechat vztah normálně plynout a ne to uspěchat...Věřte mi, že to tak je..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: student*
Datum: 05.07.15 15:33

ale ted je tady ještě otazka jak vyvolat jen ten pocit přatelství než aby zase clovek nespadl do role kamrada .

Datum: 05.07.15 18:29
avatar

Musíte mít cit pro okamžik, kdy nebude považovat Váš zájem za dotěrný ale bude Vás sama vyhledávat, pak se o přátelství už moc mluvit nedá. Nebot opravdoví přátelé se na rozdíl od milenců nemusí vidět každý den ani dokonce měsíc, ale pořád vědí, že ten druhý je tu pro ně a oni pro něho. Zkrátka jak jsem radila, nic neuspěchat ale zároven včas vycítit že nastala změna. Abych to upřesnila, jeden dva měsíce snad vydržíte hrát roli chápajícího přítele, než se prozradíte že ji milujete, ale ujištuji Vás, že pokud něco uspěcháte, ona si Vás zařadí do pojmu - je stejný jako každý a je jen na Vás, jestli dokážete nebýt jako ostatní, co jsou hned dotěrní...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: esme*
Datum: 05.07.15 18:28

Teda já nevím, asi je jiná doba, ale mně zamlada kluk nejpozději druhý den nezavolat, asi by měl smůlu. Než by se rozhoupal, už bych měla domluveno rande s jiným. To opravdu dnes kluk musí čekat až zavolá holka první? *sok*

Osobně bych to že se neozveš vyhodnotila jako nezájem a pustila tě z hlavy. Naopak, kluk co druhý den zavolal a navrhnul další rande, měl šanci vždycky, pokud se mi líbil. *frajer*

Takže za mne - zavolej, nebo napiš, řekni že se ti to minule s ní líbilo a slušně navrhni další schůzku. Tím nic nezkazíš, a pokud o tebe nemá zájem, aspoň budeš vědět na čem jsi.

Ovšem držím palce aby zájem měla. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.07.15 18:43
avatar

To až tak nikdo netvrdí že jen dívka má zavolat první, protože se může jednat o nesmělou dívku, která si může myslet že se nelíbila, že není zábavná atd. My tu ženu neznáme. Pokud je to ale moderní dívka, co probírá své známosti veřejně na fejsu tak student udělá jen dobře když se bude držet manuálu co jsem nastínila. Protože dnes jsou mladí lidé opravdu uplně jiní...a protože ji poznal on, my ne, musí svůj scénař zvážit jen on sám...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trtr
Datum: 05.07.15 18:58

Zdravím, asi budu mít zastaralý názor, ale nebrala to (tedy i Vy) nějak hopem? Aby to nebyla, jak to říci slušně, no určitě víte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.15 20:09
avatar

Nerozumím Vašemu příspěvku, co bral kdo hopem?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: student*
Datum: 05.07.15 20:34

Samo mě to překvapilo ani jsme to neekla že to pujde až takhle , ale zase nedošlo k ničemu velkému ... Jen mě tak napadá , že aby to vážně nebrala jako každého jineho no .)

Od: student*
Datum: 05.07.15 20:38

No je to moderní dívka a její první napadník zdaleka nejsem ... bude jí 18 , takže prave nechci to pokazit protože tyhle holky podle meho dneska si mylsí že mužoumít kluku kolik chtějí . Ale vera se ke me chvoala fakt hezky na . Bli jsme na terasce na pivku , pak se projít a pak na vesnicke zabave ... :) Ana te zabave si vsímala jen me i když tma za ní chodilo spousta kluku tkaže víte jak to je cejtil sjme se fakt nahoře .) no a pak při louení došlo k tomu mazlení

Od: trtr
Datum: 06.07.15 08:39

Tak to neporadím, ale byl bych ostražitý, abyste pak nedělal náhradního tatínka či neplatil za někoho. Ochrana je samozřejmostí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.