Hledám ubytování v Tatrách, všechno obsazeno?

Od: Datum: 03.08.15 08:16 odpovědí: 6 změna: 03.08.15 17:11

Zdravím, každý rok řeším stejný problém - najít penzion nebo turistickou ubytovnu ve Vysokých Tatrách (Štrbské pleso nebo Starý Smokovec) pro 2 osoby za rozumnou cenu. Ubytování si nezajišťuji s předstihem, ale podle předpovědi počasí se rozhoduji dva až tři dny před odjezdem. Pochopitelně už je většinou všechno obsazené. Znáte nějaký penzion, turistickou ubytovnu nebo cenově dostupný hotel (bez snídaně) ve St. Smokovci nebo Štrbském plese, kde je větší šance se ubytovat a nemají stále obsazeno? Jde jen o to někde přespat. Díky za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 03.08.15 08:51
Také zdravím.Mrkněte a jednejte...
Jsou tam poslední !
P.S.Odkazy Vám pošli za cca půl hodinku ;)
doplněno 03.08.15 10:46: Omlouvám se,píši z mobilu a nějak mně to nejde vložit *zed*
Pokud vydržíte,pošlu později *hi*
doplněno 03.08.15 10:52: http://www.booking.com/city/sk/strbske-pleso.cs.html
doplněno 03.08.15 12:57:

Ovšem toto je šupa.Rezervujte přímo u majitele.Jak píše viz níže...Nabídky Vám budou chodit i na Váš mail,když ho zadáte. http://www.ubytovanienasloven…8/08/2015&lfDateTo=09/08/2015

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.08.15 12:40

Najděte např. na google slevomaty, je jich celý seznam. Velmi často tam jsou výhodné nabídky / i na českých/ na ubytování, třeba i s polopenzí, za pěkné ceny. Občas je využívám. Před zakoupením slevového voucheru zkonzultovat,zda mají v daném termínu volno,přímo se zařízením, a potom voucher zakoupit. Přijde vám na mail,nemusíte tisknout,stačí znát jeho číslo. Zkuste i na www.zoznam@sk něco najít.

Ohodnoceno: 0x

Od: mp
Datum: 03.08.15 14:00

To je divné, že to řešíte každý rok. Nejlepší je vzít si kontakt na pension, ve kterém jste byl minulý rok a je to. Sám jsem s cestovkou vycestoval naposledy asi v.r. 1999. Když jsem si zjistil rozdíly cen, tak od té doby jezdím skoro vždy bez předchozí rezervace. A vyjde to o dost levněji, a hlavně se nemusím do ničeho nutit. Je fakt, že obyčejně jezdíme mimo sezonu a mimo týdenní cykly (což jsem rád, neb co se zase teď v sobotu dělo na silnicích v celé Evropě - to absolvuje jen otrlý člověk, a nedívím se, že to některým to dokáže zkazit dovolenou). Není ale nic jednoduššího, než jezdit v jiné termíny, než dav. Nevěřím, že zrovna ve Vysokých Tatrách by se něco na blind nenašlo.

Datum: 03.08.15 15:33

dá se sehnat.penzion ani tak ne,ale priváty ano.v poho. i na ceně se dá domluvit.

Datum: 03.08.15 15:49

http://www.levneubytovani.net/rekreace/vysoke-tatry/

stačí zvednout telefon a obvolat

Od: adamr
Datum: 03.08.15 17:11

Díky za rady a odkazy, ubytování jsem zajistil.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.