Poplatky OSA

Od: Datum: 03.07.15 12:41 odpovědí: 3 změna: 03.07.15 23:14

Zdravím, měl bych dotaz ohledně poplatků OSA. Šéf nám nechce v prodejně dovolit poslech hudby. Tvrdí, že je to drahé a složité. Nevíte prosím, jak to ve skutečnosti s poplatkami je?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ffin
Datum: 03.07.15 12:49

poslech hudby jakým způsobem?

Pokud nechce koupit ,pak je to možné, protože by se za něj musel platit poplatek.

Dá se to vyřešit vlastním přineseným rádiem, třeba v mobilu (když to má každý 2. mobil), ale pak by mě zajímalo, jestli kdyby to pustil nahlas nebo do reproduktorů, jak by se na to úředníci z OSA dívali.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.15 16:08

Je pravda,že se musí platit poplatky.Vy si můžete přinést své rádio,ale pokuď vám jako na potvoru přijde kontrola-zaměstnanec OSY,tak vám dá přihlášku na vyplnění a je to.Pokud ji nevyplněnou neodešlete na OSU,tak příjde upomínka,nebo opět zaměstnanec OSY osobně.Jak si vás jednou zaškrtnou,tak už v tom jedete.Pak jedině napsat odhlášení,ale pokud si budete vyhrávat dál,tak je riziko,že vás nachytají.Nikdy nevíte,kdo a kdy přijde a že to máte jenom slabonko,že to ani na druhé straně pultu neslyšíte,tak to je nezajímá.Prostě produkujete hudbu.Pak se ještě přihlásí INTERGRAM,to je to samé v bleděmodrém a platíte každý rok kolem 2500Kč,teda zaměstnavatel..Sami vám už automaticky budou posílat smlouvu na další rok.Vedoucí ji jen vylpní a odešle.Jsou to vydřiduši.Slyšela jsem,že se o toto placení reprodukované hudby postaral Petr Janda.Tak asi tak.Nedivím se,že se zaměstnavatel zdráhá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 03.07.15 23:14

Ano, platil by. Použijte něco vlastního do ucha, pokud poplatek hradíte..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.