Nezkušenost ve vztazích

Od: Datum: 01.07.15 10:47 odpovědí: 4 změna: 01.07.15 17:12

Nacházím se v takové situaci, která mě lehce tíží. Je mi čerstvě 19 a ještě jsem s nikým nespala, ani neměla nic vážnějšího. Možná budu znít egoisticky, ale příležitostí jsem měla opravdu hodně, kluci v mým okolí mě mají rádi, protože nejsem jak ostatní holky a rozumím si s nima mnohem víc. Ale já se prostě necítím na to, pokročit nějak dál. Letos jsem zažila svůj první vztah, který ale byl velmi krátký, protože jsem zjistila, že i přesto, že ten kluk byl opravdu super, být ve vztahu mě nějak nebere a raději jsem sama. Ten pocit, že jsem s někým svázaná poutem mě celkem děsí. Obecně nejse ale pouze o to, že jsem pozadu ve fyzických aktivitách, ale mám taky problém s tou psychickou stránkou. Třeba nedávno jsem se zakoukala do jednoho kluka- byla jsem do něho fakt zblázněná, pořád jsem o něm přemýšlela a když mi napsal, tak jsem byla v sedmým nebi. Postupem času jsem ale vychladla a teď už ani nemám zájem si s ním psát. A to není jen s klukama, já se vždycky pro něco nadchnu, ale potom můj zájem hrozně rychle opadne. Je to povahou, nebo se to dá nějak změnit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.15 11:23

Nevím, je to asi povahovým rysem. Měla jsem to v mládí stejné. Líbil se mi nějaký kluk, pokukovala jsem po něm, vzdychala tajně a pokud se stalo, že ke mně obrátil pozornost a začal se mi dvořit, nejpozději za měsíc mě přestal bavit. A poslala jsem ho do pryč. Dnes, když o tom přemýšlím, stále neznám důvod. Nic mi neprovedl, byl pokaždé příjemný, nespěchal na lásku, došlo max. k držení za ruce. A přesto jsem ho nechtěla. Vyšlo to pokaždé z mé strany.

Teprve když přišel ten pravý, jsem se změnila. Mám ho od seznámení 16. 12. 1972 dodnes.

A tak si myslím, že až přijde ten, který se Ti bude líbit, bude se hezky chovat, bavit Tě, bude ohleduplný, něžný, bude hezky tančit, přinese Ti občas kytičku...budu mít šanci. Zatím nespěchej, jsi mladá a můžeš ještě dlouho vybírat. Bav se, zatancuj si, zasměj se, ale to, že si je nepouštíš k tělu, Ti chválím. Počkej si na toho pravého, on jednou přijde,...možná, že už jde! *palec* Jaga.

Ohodnoceno: 6x

Od: wamp®
Datum: 01.07.15 12:49
Tedy Jaguško,smekám *palec*
Lépe to ani popsat nejde.
Nádherné vysvětlení.
Vy byste se uživila i psaním románů
Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.07.15 13:44

to prijde samo :) samozrejme to je take povahou, bud to uzraje nebo ne, je mi pres 30, vztahu jsem mel dost a ted jsem sam a nemenil bych. Nejsem zabejceny, ani ublizeny, zkratka takto je mi lip, svoboda pro me znamena hodne, kdyz neco prijde, nebranim se, ale jsem single, protoze mi to vyhovuje takto vic, sve uvazovani jentak nezmenim, je to holt v povaze.

Datum: 01.07.15 17:12

Jestli to není dáno tím, že ženy obecně inklinují spíše k darebákům. Třeba to ve vás vzbudí až nějaký problematický rošťák.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.