Zprávy z datové schránky

Od: Datum: 30.06.15 06:08 odpovědí: 1 změna: 30.06.15 10:17

Zdravím,

jakým způsobem ukládat zprávy z datové schránky? Ty zprávy je možné následně znovu načíst, nechat vytisknout (přílohy) atd.?

Jde o to, že mi bude zrušený datový trezor a přemýšlím, jestli si za něj zaplatit a prodloužit jej, jelikož mi to přijde jako asi další zbytečné náklady.

Co všechno je potřeba ukládat? Je možné ty soubory následně přejmenovat, nebo pro to, aby je bylo možné znovu načíst, tak musí zůstat se stejným jménem (ty soubory jsou většinou jen nějak očíslované a měl bych problém se v tom asi vyznat)?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jakub0101
Datum: 30.06.15 10:17

Musíte si rozmyslet, jestli chcete používat ten webový portál nebo nějakou apikaci, která umí zprávy stáhnout do vašeho počítače (jsou i zdarma). Jakmile jsou stažené, tak ta aplikace umí je načítat, tisknout, přeposlat atd.

Ve webovém portálu vidíte zprávy jen 90 dní, pokud nemáte koupený trezor. Můžete si zprávy po jedné stahovat do svého počítače a nějak si je uchovávat. Přejmenovat je můžete, ale ne příponu (.zfo). Uložené zprávy můžete znovu nahrát do portálu a ten je zobrazí a dovolí vytisknout atd.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.