Vyřazení z ÚP na vlastní žádost

Od: Datum: 07.07.15 13:46 odpovědí: 3 změna: 08.07.15 10:44

Dobrý den,

v červnu jsem přerušila prezenční studium s plánem udělat příjímačky na kombinovanou formu. Koncem června jsem se zaregistrovala na ÚP, šlo mi o uhrazení zdravotního pojištění za měsíc červenec a srpen. Už vím, že koncem srpna budu zapsána na kombi formu a stanu se opět studentem, potom bych ráda ukončila vedení mé osoby v evidenci úřadu práce. Nevíte, jak při žádosti o vyřazení z evidence ÚP postupovat? Děkuji mockrát za každou radu.

Alena

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.15 13:51
Domluvit se se svoji zprostredkovatelkou.Ukončit registraci na Up jedině osobně.
Ohodnoceno: 2x

Od: alena007
Datum: 07.07.15 14:02

Děkuji Vám za odpověď. Nevíte prosím, zda je nutné uvádět důvod nebo stačí prostě podepsat formulář, který mi poskytne zprostředkovatelka?

Datum: 08.07.15 10:44

Nemáte se za co stydět. Proč před zprostředkovatelkou tajit, že budete dál studovat? To je přece pro Vás plus. Daleko víc bych se styděla, když bych jí oznamovala, že ukončuji svou registraci na ÚP z důvodu do nástupu trestu. *smich*

Klidně jí to řekněte, ale myslím si, že se o to ani zajímat nebude. Chcete prostě registraci ukončit, je to Vaše věc. Jeńom jí prostě jedna ovečka ubyde. Ale ono se za ni přihlásí 5 dalších. Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.