Co dělat s kamarádkou

Od: Datum: 26.06.15 00:23 odpovědí: 10 změna: 27.06.15 12:56

Mám kamarádku se kterou jsem byl zvyklý si často psát , trávila hodně času na facebooku atd. jenže našla si práci na léto která jí dost zaměstnává a na facebook už chodí jen jednou denně taže si napíšeme jednu zprávu za den a přijde mi že ji ta práce mění a to je tam jen měsíc co mám dělat když ji nechci ztratit úplně? čekat do září a doufat že se vše vrátí zpátky až nebude pracovat a bude mít čas? :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.15 00:44
avatar

No jasně, co ti jiného zbývá.Do září není tak daleko.Alespoň poznáš, jestli váš kamarádský vztah stojí na pevných základech. *smich*a usmívej se, každá situace má řešení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.15 00:48
avatar

Ahoj, je to kamarádka nebo "kamarádka"? Chceš s ní mít vztah? To si ujasni. Jinak musíš pochopit, že lidé nežijí jen proto, aby seděli celý den na facebooku a s někým si psali. Ta tvoje kamarádka má jistě důvod, proč si našla práci na léto. Potřebuje si vydělat peníze. A ty to musíš chápat. Pokud se ti líbí a chtěl bys něco víc, tak uděláš nejlíp, když ji někam pozveš. Říkáš, že si píšete jednu zprávu denně. Tak co se jí co nejdříve zeptat, kdy má čas, jestli pracuje i o víkendech nebo do kolika vlastně tu práci má a pozvat ji třeba do kavárny, na pivo, na zmzlinu, na koncert apod. Rozhodně to bude plodnější a lepší než kafrat celý den na fb. A jestli s ní nechceš mít víc, tak proč ji tolik řešíš? Jestli nechceš nic víc, tak by ti ani nemělo vadit zrovna tohle...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.15 05:22
avatar

Pokud dívka není "objekt Tvých tužeb", ale opravdu jen kamarádka, jak píšeš, není nic snadnějšího, než si psát s nějakou jinou kamarádkou nebo kamarádem. Proč právě s touto? Jistě máš kamarádů víc. Nepracují třeba a tak budou mít čas si s Tebou psát.

Jinak ji chválím, sehnala si práci, chce si vydělat, je rozumná. Je to daleko víc, než plkat na FB. Nesmíš se divit, ale když chodí do práce, už jí tolik času nezbývá. To je logické a buď to budeš tolerovat, nebo si piš s někým jiným.

Možná by bylo nejlepší, kdybys následoval jejího dobrého příkladu. Našel si na prázdniny rovněž práci, přivyděláš si, nebudeš sedět celou dobu u FB a přemýšlet o hloupostech.

A až budeš chodit do práce, pochopíš, proč ona už tolik nepíše. ;)Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.15 06:09
avatar

Vítej v realitě - FB není život, je to virtuální trávení času, laciné a pohodlné. Život, to je škola, práce, živí a skuteční kamarádi a potom rodina. Nejlíp uděláš, když si taky najdeš práci - a pak budeš za pár minut s kamarádkou na FB vděčný.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dylin
Datum: 26.06.15 06:26

Jediný hrozný na tom je, že ty zabíjíš čas na facebooku a ona žije. :) Navíc bude mít peníze, za které pujde v září randit s borcem, co nesedí u počítače jako ty, ale funguje jako normální člověk. Možná to rande stihne už o prázdninách.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mohajkova*
Datum: 26.06.15 13:48

bože, nemusíš sedět celý den na facebooku a s někým si psát...je to zbitečně. Zkus si najit práci :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.15 13:59
avatar

Buďte rád za to, že Vám denně napíše alespoň jednou. Není to její povinnost. Najděte si své zájmy, dělejte něco užitečného a neuhánějte ji. Přestala by možná psát úplně. Třeba ani v září nebude mít již tolik času na to, aby vysedávala u pc. S tím se musíte smířit a respektovat to.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dam®
Datum: 26.06.15 14:20

Kdo ví, třeba máš zásadní důvod být pouze na FB, třeba ti jen vyhovuje tvůj komunikační svět, kdo ví... Jak psali přede mnou, respekt k lidem jenž s tebou jednají a pokud možno nesedět u skla, ale vypadnout ven mezi lidi, tam teprve zjistíš jak to běží či leží. Brigádnicé zkušenosti kamarádky dostaneš jen pasivním čtením a věř, že u toho taky zůstane, Z její strany, za dobu co budeš čekat na její písmenka, ona už bude na kilometry mentálně i myšlenkově jinde. Proč? Protože, vlastní zážitky, jiní lidé, jiné vtípky, zpusob přímého jednání, debata na pracovišti, svačinové kafe, její vlastní přímá zkušenost, v neposlední řadě VLASTNÍ peníze, tohle vás rozdělí. Dam

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.06.15 23:08
avatar

Co myslíš, jsi pro svou kamarádku dobrým kamarádem? Já si myslím, že by

dobrý kamarád měl kamarádce přát, že si našla brigádu, že tráví čas smysluplně,

že si i něco vydělá, ... a nefňukat, že kamarádka netráví celé dny na FB.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: milik8
Datum: 27.06.15 12:56
Vy mi tu píšete, jako kdybych jí to nepřál. Já jí to přeju, jen mi chybí a pak je mi smutno to je vše. Ale tak děkuji za odpovědi.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.