Odměna exekutora

Od: Datum: 25.06.15 22:24 odpovědí: 7 změna: 26.06.15 18:07

Dobrý den. Prosím o radu. Zkráceně můj exmanžel mi zanechal nějaké dluhy a já se pokouším pozjištovat kde a kolik vlastně dlužím.

Otázka-není protizákonné ze soudního rozhodnutí 360.000kč dluhu,aby exekutorský úřad mi to přepočítal na 1.300 000kč?

Děkuji moc za odpověd!

Zdravím všechny Edita

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.15 22:30

Ono jde o to jak jsou dluhy staré, s časem přibývá k dluhz příslušenství a to je schopno pochopitelně i takovouto částku navýšit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.06.15 18:07

Zdravím. ono už to je máklo přes 5 let:(

Nikdo se mi neozval do ted až ted já to vše zjištuji:(

Děkuji E.

Datum: 25.06.15 22:33

360.000,- Kč a 1.300.000,- Kč je obrovský rozdíl. To se mi fakt nezdá, aby to s náklady exekuce a úroky až takto narostlo. Nechte si to přesně vyčíslit od exekutora, z čeho ta částka sestává.

Datum: 26.06.15 00:04

Zaregistrujte se zde na Poraďte. Nechte mi pak ve vnitřní poště na Vás meil adresu nebo tel kontakt. Potřebuji znát údaje z ex příkazu. Podívám se Vám na to, zda je výše vyčísleného dluhu oprávněná.

Ohodnoceno: 6x

Od: lujs®
Datum: 26.06.15 00:22

Když můžou kvůli nezaplacenejm pár stovkám zabavit a dát do dražby barák v hodnotě přes 20 miliónů tak proč by to nešlo z 360tisíc na 1,3 mega. Odkaz nedám ale stalo se to před několika lety někde u Rychnova nad Kněžnou.

Datum: 26.06.15 11:12

lujs. To je právě to. Dlužníci si nechají vše líbit. Nevědí, že se mouhou bránit. A než se na mě snese kritika, že normální je nedlužit... Ano, to je normální. Ale NEnormální je udělat si z dluhů tak moc výnosný byznys, jako u nás v republice.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 26.06.15 06:54

Jo,jo. Je to fakt bordel. Před několika lety člověka svlékli pomalu do trenek,aby si mohl pujčit pár desítek tisíc, a dnes jsou rádi za každého kdo nasplácí.*bzum*

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.