Není mi dobře

Od: Datum: 24.06.15 20:23 odpovědí: 13 změna: 26.06.15 08:40
Ahoj lidi,
už od rána mi není dobře. Bolí mě celé tělo, tělesnou teplotu mám ale jen 37.2°C. Chodím pořád čůrat a při čůrání to dost pálí, navíc jsem měl i výtok. Jsem muž, je mi 17 let a pohlavní styk jsem neměl. Dokáže mi tu nějaký chytrý člověk udělat diagnózu? Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.15 20:27

Ráno k doktorovi, může to být zánět močového měchýře. Dostaneš antibiotika a bude dobře.:)

doplněno 24.06.15 20:39:

Kup si urologický čaj, ale když ti to nepomůže, tak v pátek mazej k doktorovi. Nic ti neuřeže, neboj:)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.06.15 20:30

To vypadá na nějakou infekci močových cest. Zkusila bych zvýšit příjem nedráždivých tekutin. Pokud je to v počátku, mohlo by to zabrat. Pokud to nezabere, vyražte k lékaři. Na zánět se dávají antibiotika, nebo chemoterapeutika. Stačit by na to měl praktik.

Ohodnoceno: 2x

Od: nemocny
Datum: 24.06.15 20:34
Dobře, díky. K doktoru se mi moc nechce, tak den ještě počkám a uvidím, snad to bude ok nebo tam zajdu :)
Datum: 24.06.15 20:47

..Kup si urologický čaj v lékárně

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.06.15 21:14

Jak bylo napsáno. Zánět močových cest. Běžte k lékaři, může se to rozšířit do ledvin a to už končí sranda. Mám s tím až příliš bohaté zkušenosti.

Od: dbwrbwr
Datum: 24.06.15 21:50

Asi zánět močáku, na rozjetý zánět zaberou už jen antibiotika. Nenechávejte to moc dlouho, jestli se to zhorší, tak jděte, abyste z toho neměl zánět ledvin. Myslím, že vzít s sebou ranní moč nebude od věci.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.06.15 07:53

O tom lékaři bych vůbec nepochybovala. Může se stát, že se zánět rozšíří do ledvin a to je hodně velký problém. Čaje mohou ulevit, ale opravdový, rozjetý, zánět neléčí. Jen odstraní příznaky, překryjí je. Běž k lékaři co nejdříve! Jestli se ti podaří, načurej do čisté skleničky a moč vezmi sebou. Celý proces urychlíš. Bez antibiotik se neobejdeš!

Datum: 25.06.15 08:04

Včera jsem viděla v televizi reklamu právě na tyto potíže. V lékárně si kupte Urinal.

Datum: 25.06.15 09:01

Diagnózu na dálku ti nikdo neudělá. Běž k doktorovi.

Datum: 25.06.15 09:07

- pokud nemusím - tak k doktorovi nelezu ! - ale pokud je mi evidentně blbě, tak raději zajdu včas, protože při zanedbání nemoci se jich na delší čas už jen tak nezbavím - Ale dotaz je starší - takže se už zřejmě léčíš, tak pro příště !

Datum: 25.06.15 16:25

Urinal Akut od Walmarku, hodně pít. Nenachladit se.

Preventivně jíst tablety Americké Mega Brusinky.

To mně vždycky pomůže.

Datum: 26.06.15 07:31

Čtu si všechny odpovědi a musím vám říci, že ještě v dubnu bych s vámi se všemi, kdo píšete, že není potřeba doktora, souhlasila. Ale! Když byly ty svátky v květnu, i na mě přišel zánět. Koupila jsem si brusinkový čaj a pohoda. Pak vypuknul v mnohem větší síle. To jsem už naklapala k lékaři. Dostala jsem antibiotika Ciplox, po týdnu byl klid. Ale jen chvíli. Navrátil se s obrovskou razancí. Doktor dal na mikrobiální kultivaci moč. A tam bakterie, ani nevím, jak se ta mrcha jmenuje. Morduju se s novými antibiotiky Nutrofurantoin, 50 tablet, 1x denně. *plac*A když jsem si poklikala na nějaké povídání o zánětu močového měchýře, vyskočilo na mě i sprosté slovo chlamýdie! Těm, komu se zánět vrací, bych chtěla říci, že některé čaje a prášky projevy překryjí, zklidní, ale nevyléčí! Je-li to bakterie, klidně přežívá a žije. *zed*

Datum: 26.06.15 08:40

- babkazov -

k tomu jedině - nedávno jsem potkala paní (30-40 let) o berlích - prý přechodila chřipku - a následkem toho (zánětlivá choroba srdce) pak ochrnula. Na podrobnosti jsem se nevyptávala - berle mi stačily. Moje maminka se s chřipkou taky zpočátku asi týden neléčila, jenom čajíčky a med - pak už bylo pozdě - záněty v celém těle, ochrnutí a smrt, ale bylo jí 90 let.

Tolik k přecházení nemocí, jak u mladých, tak u starých.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.