První anální sex

Od: Datum: 24.06.15 12:53 odpovědí: 9 změna: 25.06.15 23:30

Čau, s moji přítelkyní jsem už dva roky a chtěli by jsme skusit anální sex s ochranou. Moje přítelkyně má 21 let a já mám 22 let. Ona se bojí že to bude poprvé dost bolest ale já budu opatrný. Vaginální sex už jsme zkoušeli a ten proběhl bez problémů, orální sex taky v pohodě ale ted chceme opravdu zkusit anální sex. Já se nebojím ale ona jo. Mám použít nějaký lubrikační gel aby ji to nebolelo nebo co? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.06.15 13:02
Když znáte lubrikační gel,proč se ptáte?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.06.15 13:04

Ano použijte kvalitní lubrikační gel a kondom určený na anální sex. Nezlobte se ale za mě počítač nebyl a přece jsem souložila, spousta tazatelů se asi výborně baví a udělali by lépe kdyby si šli zašukat, pokud vůbec mají s kým.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.06.15 13:09

"já se nebojím, ale ona jo.." *ee* Poslední dobou mám pocit, že téměř každý zde položený dotaz, má být jen nějaká provokace.

Nicméně ano, lubrikační gel a partnerka hodně vzrušená. A dodržovat hygienu - vyvyrovat se vaginálnímu sexu bezprostředně po análním.

Datum: 24.06.15 13:15
Zkuste si hrdino strcit neco do zadku vy, a az pak o tom presvedcujte partnerku... a ano je zapotrebi pouzit gel. Anal se vam sam nezvlhci (i kdyz obcas nekde pisou ze ano,neni to dostatecne pro analni sex).
Ohodnoceno: 1x

Od: pb®
Datum: 24.06.15 14:08

Nenabádejte ho, ještě se mu to zalíbí. Což nevíte, že pro většinu i heterosexuálních mužů je dráždění prostaty velmi příjemné? Tedy pokud se přemůžou, protože do zadku to přeci dělají jen teplouši.

Datum: 24.06.15 18:16
Prijemne to je, to s Vami souhlasim!

Datum: 24.06.15 14:53

Mě by opravdu zajímalo, jaký je Tvůj skutečný problém? Zemřel otec, doma máte duchy, vyhodili Tě za záškoláctví, včera jsi nevěděl jak zvednout holku v autobuse, dnes nevíš, jak se pustit do análního sexu, když ten vaginální už jste zkoušeli.. Že by předprázdninová nuda? Skoč se proběhnout, cestou si kup ten lubrikant a můžeš začít experimentovat...

Ohodnoceno: 11x

Od: pepe1222
Datum: 24.06.15 19:11

Dnes jsi měl první sex a bylo to super.

Počkej jaké to bude s holkou...

Datum: 25.06.15 23:30

Nejsem prodejná děva. *modla*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.