Nezvládám loučení

Od: Datum: 23.06.15 21:53 odpovědí: 4 změna: 24.06.15 00:41

Dobrý den, prosím o radu. Nezvládám příliš loučení s přítelkyní a teda ona také moc ne, ale drží se většinou líp než já. Vídáme se většinou jen na víkend a pak když už mám odjíždět, tak se prostě nedá rozloučit. Nechceme od sebe, což je asi normální, ale když vidím ten její smutný výraz, tak je mi až do breku a několikrát se mi stalo, že jsem se i rozbrečel. Né doslova, jako že bych tam začal dělat nějaký scény, ale při pohledu do jejích očí když vidím ten její smutný výraz mi prostě vytrysknou slzy a pak si připadám prostě trapně. Dá se s tím něco dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.15 22:01
avatar

Dobrý den. Tak je jasné, že když jste do sebe zamilovaní a musíte se na čas rozloučit, je vám to oběma líto. Za to se nemusíte cítit trapně! Pokud prozatím nemůžete spolu být pořád, pak nezbývá, než to vydržet, překonat a těšit se na sebe. Říká se, že co člověka nezabije, to ho posílí. Třeba to posiluje i vaši lásku. Přeji vám, ať vám zamilovanost vydrží co nejdéle.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.06.15 22:04
avatar

Dobrý den, ale vždyť je to hezké... jste zamilovaní. Já to mám přesně naopak, chce se mi brečet, když má partner přijet domů. Tak si toho važte, co máte, a klidně si pobrečte.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.06.15 22:27
avatar

Zamilovanost je krásná a není nad to si i společně otírat slzy loučení, nejkrásnější na tom je, že se zase máte týden nač těšit. Za mého mládí nebyl ani počítač ani mobilní telefon, ten týden a často 14 dní se strašně vleklo o to krásnější byl ten čas kdy jsme byli spolu. Držím vám palce aby jste se na sebe těšili i za 10-20 a nebo 30 let.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mj*
Datum: 24.06.15 00:41

Dá se s tím dělat to, že uděláš něco proto, abyste se mohli vídat čatěji.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.