Sousedé přestali zdravit

Od: Datum: 23.06.15 18:42 odpovědí: 11 změna: 23.06.15 20:10

Dobrý den,

přestaly mě zdravit dvě sousedky na patře. Kdyby jedna, tak sem nepíšu, ale obě? Nechápu proč. Stalo se to někomu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.15 18:45

Zdravte je klidně dál. Pozdrav je výrazem slušnosti, nepozdrav je výrazem primitivnosti. Myslete si své... :)

Ohodnoceno: 4x

Od: nikc®
Datum: 23.06.15 18:50

Děkuji za odpověď.

Od: buss®
Datum: 23.06.15 18:52

Pokud o vás nepíšou sprosťárny na nástěnku je ještě dobře. Pokud chcete a trošku vám na jich záleží zdravte pěně hlasitě. A ony si tu úctu jinak zaslouží?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.06.15 19:21

Právě že jsem je zdravila ony přestaly. Tak nebudu dělat ze sebe blbce.

doplněno 24.06.15 13:42:

Nevím, jestli si tu úctu zaslouží...

Od: ben®
Datum: 23.06.15 18:54

Dobrý den, no, je to zvláštní. To musel být nějaký sousedský problém nebo pomluva či snad závist. Něco tomu muselo předcházet - vzpomínejte. Jinak, kamarád, když mu někdo v domě neodpověděl na jeho pozdrav, udělal hlasité: "Bůůů." Zdravím!

doplněno 23.06.15 19:16:

Těžko říci. Ale, budou domluvené - to je asi jisté. Mohou závidět postavu či svobodu a to, že nemusíte dřepět doma a starat se o děti. Vy máte možnost užívat si života a ony sedí doma. To je možná žere. Ale, netrapte se tím (i když vím, že jste citlivá).

doplněno 23.06.15 19:27:

Bude to nějaká pomluva nebo ta závist. Možná mají pocit, že jim svádíte jejich muže. No, zkuste je ještě jednou a jasně pozdravit nebo potom udělejte to "bůůů" - a potom ignorace. Asi to jsou nějaké "pipiny". A gratuluji Vám k té práci - to je fajn zpráva.

doplněno 23.06.15 19:45:

No, pokud byly spory, tak se asi nelze divit, že snaha o pozdrav nejde od srdce, resp. ta jejich odpověď na pozdrav. Tak je ignorujte.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.06.15 19:13

Zdravím. S tou jednou jsem i občas prohodila pár slov. Proto to nechápu. Obě jsou mladší. Asi drbárna. Obě mají děti. Já mám prd. Co mi můžou závidět?

doplněno 23.06.15 19:19:

Tak já jsem bez práce. Ale dlouho jsem s tou jednou nemluvila, tak už to nemusí vědět. Od července mám práci.

doplněno 23.06.15 19:27:

Děkuju za odpovědi.

doplněno 23.06.15 19:39:

Ten jeden jejich je ten, už jsem to tu psala, co mi v noci pouštěl hudbu hodně nahlas. Jeden čas to dělal a musela jsem na něj volat policii, protože mě ignoroval. A nechtěl léta uklízet chodbu. Takže spory byly. A druhého nevidím, nepotkávám, neznám. Jen snad 2x jsem ho viděla. Na ulici bych ho asi nepoznala.

Datum: 23.06.15 19:00

Pokud jste starší než ony, tak se nanamáhejte. Mě by to vadilo, nezdravila bych je a počkala, jestli bych se někdy nedozvěděla, co jim přelítlo přes nos.

Zkuste se zeptat jiné partaje.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.06.15 19:16

S tou jednou jak jsem se s ní i trochu bavila, tak mě i začala ignorovat. Postupně to přestalo. Zamrzí to, no.

Datum: 23.06.15 19:53

bene děkuju za gratulaci. Možné je, že jedna si myslí, že jí svádím muže, protože jsem za ní byla kvůli protékajícímu záchodu a požádala jí, jestli by mi pomohla nebo její muž. A od té doby mě postupně začala ignorovat. To bude i tím. Asi si mě radši drží od těla. Má strach, že za ní kvůli něčemu polezu.

Od: ben®
Datum: 23.06.15 20:01

Dobrý den, možné je vše. To víte - ženské uvažování . Ale ty dvě sousedky si určitě mezi sebou rozumí více a jste předmětem jejich diskuzí. S tím nic neuděláte.

Vlastně je můžete něčím ještě více rozpálit, aby měly větší "radost" ze života. Co zkusit to večerní, falešné naklepávání řízků v blízkosti zdi, aby to bylo u nich slyšet (viz známá česká komedie)?

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.06.15 20:10

Její muž nakonec u mě nebyl kvůli protékajícímu WC, pokud to nevíte. Byl to elektrikář.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.