Vzor výpisu VZP ze Slovenska

Od: Datum: 23.06.15 14:18 odpovědí: 1 změna: 23.06.15 17:55

Dobrý den,potřebuji nutně poradit,nemůžu to nikde najít,mám trvalý pobyt na Slovensku a chci se vrátit nastálo do Čech,kde jsem žila celý život.Nevím jaký vzor výpisu si mám vyžádat na Slovensku z VZP,chci se tu odhlásit ze všeho,ale hlavně ze zdravotní pojištovny a vrátit se do Čech už s výpisem a přihlásit se nastálo zpátky.Ale co když výpis od kdy do kdy nebude stačit a už budu odhlášená a jak znám Slovensko,ta domluva tady pokud už budu mít odevzdaný průkaz,tak co když mi nový výpis nedají,když už nebudu mít slovenský průkaz.Ale když se nejdřív odhlásím tady,tak utratím jen 33 euro za jednorázovou cestu,prosím vás poraďte mi někdo,jak to mám správně udělat,nikde to nemůžu najít,budu velice vděčná.Bydlení v Čechách mám zajištěné.

doplněno 23.06.15 14:37:

Ještě chci dodat,že jsem na Slovensku nikdy nepracovala a nějakou dobu mi platil pojištění Uřad Práce a nějakou si platím já sama zdravotní pojištění jako OBZP,děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.15 17:55

Pokud jste v ČR před odjezdem odhlásila ze zdravotního pojištění,

musíte své zdravotní pojišťovně dodat potvrzení o platbách zdravotního pojištění v zahraničí.

Formulář byste mohla/měla najít na webu "své" zdravotní pojišťovny.

Nevím, jak postupovat na Slovensku, ale odhaduji, že i tam najdete postup na webu zdravotní pojišťovny, případně se můžete zajít zeptat na pobočku, kde byste záležitost mohla rovnou vyřešit.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.