Točená zmrzlina, vyplatí se prodej?

Od: Datum: 21.06.15 21:44 odpovědí: 5 změna: 22.06.15 05:42
Je tu někdo kdo prodává točenou zmrzlinu?vyplati se to?jak je to s hygienou? Dekuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.15 22:56
avatar

Osobně neznám nikoho kdo by na točené zmrzlině nevydělat a hodně, s hygienou tolik problémů není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 21.06.15 23:05

Chce to místo, kde je pohyb lidí. Co myslíte s hygienou, že se z toho lidi po...?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.15 23:27

Pokud budou kupující, tak se to vyplatí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.06.15 01:53

Jsou tam vysoké počáteční náklady. Ceny výrobníků točené zmrzliny začínají na 150000 kč a to jsou spíš ty slabší. Pak to chce dobré místo nejlépe tak v centru min okresního města. Stroj žere dost elektriky, a pokud neprodáváte, tak. Pak jde o směsi. Dnes je to dost umělotina. Ale dá se najít dobrý dodavatel. A s hygienou to máte, jak si to uděláte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.06.15 05:42
avatar

V nedalekém městě mladá paní prodává točenou zmrzlinu. Celé léto, už několik roků. Rodina má pěkný stánek na parkovišti, hned na hlavním tahu na Prahu, kde projede moc aut a snadno se dá zaparkovat. To je velké plus. Přidala si tam lavičky a pestré židličky pro děti, velký slunečník, kdo chce,může si zmrzku sníst přímo tam. Využívají toho hlavně kolaři.

Paní je čistá, příjemná, usměvavá, dělá opravdu pěkné velké porce. Její zmrzlina nemá chybu. Je opravdu smetanová. Když jsme si o dovolené občas dali někde jinde, pokaždé jsme zklamaně říkali: Je vodovatá, ta není, jako ta u nás. Člověk to opravdu pozná.

V létě se hodně prodává zmrzka i do polystyrénových kelímků různých velikostí, které paní za pár korun nabízí. Vyprávěla mi jednou, že si tam vydělá hodně peněz /ale celý den se opravdu nezastaví/, když skončí, někdy v říjnu, může být pak celou zimu doma. A nestrádá. Točí podle počasí, letos začala už před Velikonoci. A končí kolem Dušiček.

Lidi také táhnou různé příchutě. Nenabízí jen klasickou vanilku a čokoládu, jako na většině míst, ale počítali jsme to jednou, dělá snad 20 - 25 příchutí, každý den jinou. Kromě ovocných i kokosovou, jogurtovou a tvarohovou. Ta je jako nanuk Míša. Loni začala nově punčovou - to je lahůdka!

Kromě těchto smetanových zmrzlin prodává i vodové a za horka také 3 příchutě ledové tříště. Letos nově nabídla lidem i zmrzlinové pohárky bez lepku, aby si mohli mlsnout i celiaci.

Shání už několik let marně někoho, kdo by ji aspoň občas vystřídal. Měla tam vitální důchodkyni, ale paní umřela. Je to opravdu řehole, celé parné léto točit ve stánku zmrzlinu. Ale opravdu jí to vynáší. Nešidí na kvalitě ani na porcích, ví, že spokojení mlsouni se zastaví znovu. Každému přidá úsměv, zažertuje. Je to správná paní na správném místě. A ten velký výdělek jí za to této ve stánku nezávidím. Na 3 neděle by mi to nevadilo. Na celé léto bych do toho nešla. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.