2 doktoři se stejnou specializací

Od: Datum: 21.06.15 18:11 odpovědí: 2 změna: 21.06.15 19:05

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat. Jelikož se na podzim budu stěhovat na Vš, tak chci pořešit doktory. Můžu mít 2 doktory se stejnou specializací. Např. 2 gynekoložky. Jednu v mém rodném městě a druhou v novém městě, kde teď budu žít na Vš? Domů budu jezdit na víkendy a to právě mají většinou doktoři zavřeno. Nechce se mi právě jezdit 300 km přes týden, aby mi napsala prášky atd. Tak právě si chci zařídit jednoho v novém městě.

Děkuji za vaši pomoc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.15 18:28

Za 1. zeptejte se své zdravotní pojišťovny.

Za 2. lékař vám nenapíše "jen prášky"aniž by o Vás nic nevěděl.Musí Vás mít v záznamu svých/zaregistrovaných/ pacientů.Proto Vám bude určitě doporučeno,abyste na dobu,kdy budete mimo bydliště,přešla k jinému lékaři se stejnou specializací tam,kde budete.Dosavadní lékař Vám musí vypsat ze zdravotní dokumentace vše,co je potřebné k přechodu k jinému lékaři.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: webbiecz*
Datum: 21.06.15 19:05

Dva tzv, registrující lékaře mít nemůžete. Týká se to praktika i toho gynekologa. Takže pokud budete většinu času trávit tam kde budete studovat, najděte si lékaře tam a přeregistrujte se. Dva současně mít nelze.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.