Dotace podnikani

Od: Datum: 21.06.15 04:29 odpovědí: 3 změna: 25.06.15 20:34
Dobry den, rad bych se zeptal, jake (jestli vubec) jsou moznosti k ziskani dotace do zacinajiciho podnikani, at uz od Eu nebo treba mesta. Jedna se o volnocasovou aktivitu pro vsechny vekove kategorie, prevazne deti. Pripadne nejake zakladni info okolo, kdo ma vubec narok, za jakych podminek apod. Zatim pouze predbezne, shanim informace. Financne je pocitano kolem 2,5 milionu kc + pronajem prostor. Dekuji za vase odpovedi.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mp
Datum: 22.06.15 03:04

Asi vím na co narážíte. Dotace taky nesnáším. Ale uvědomte si, že princip dotace je to, že napřed si všechno zaplatím ze svého, pak podám žádost a možná dostanu něco nazpět. Takže asi tak.Rozhodně Vám nedá nikdo nic dopředu. To by to bylo zase moc jednoduché. Stejně to teda deformuje prostředí, ale fakt musíte napřed něco vybudovat, a pak žádat.

Ohodnoceno: 0x

Od: work
Datum: 25.06.15 20:27
Osobne jsem si to myslel, ale doufal jsem, ze ji nekdo treba dostal, to tema k podnikani tady v okruhu 100 km zkratka neni, proto jsem si rikal, ze by se na tom treba mesto mohlo podilet.
Timto tedy menim dotaz a rad bych nazor, kde se da nejlepe sehnat 2,5 milionu. V bance cekame na navrh, jsme 3 kolegove s cistym prijmem kazdy 20 tisic kc, tak si myslim, ze tech 2,5 milionu neni takovy problem sehnat, ale jak zatim vidim, tak zjistuji, ze je.
Nikdy jsem se v okruhu pujcek nepohyboval, pokud ma nekdo nejake doporuceni, kde sehnat dobry zdroj na financovani naseho projektu, tak budu rad.
Dekuji za odpovedi.
Datum: 25.06.15 20:34

Tak jestli máš čím ručit, tak není žádný problém půčku dostat. V opačném případě je to skoro nemožné. Už nejsou 90tá léta, kdy se půjčovalo na požádání.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.